PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش نشدن كامپيوتر

moh2ssa
17-08-2008, 11:29
سلام به همه دوستان كه در اين فروم دارن به بررسي مشكلات مي پردازند:11:
از امير جون متشكرم كه اين فروم را بهم معرفي كرد :10:
مشكلي كه دارم خاموش نشدن سيستمه كه اميدوارم راه حلي رو برام توصيه كنيد
در هنگام شوت دان كردن صفحه در حالت آبي و خاموش شدن سيستم مي ماند و هرگز خاموش نمي شه و با ريست كردن و زدن كليد پاور خاموش ميكنم بعضي مواقع هاييبرنت مي كنم كه نمي دونم براي سخت افزار ضرر داره يا نه!!!!حتي با task managerهم خاموش نمي شه (نگه داشتن ctrl و ترن آف) (ويندوزم عوض كردم)

از همتون متشكرم:11:

behnam_tr
17-08-2008, 11:36
یعنی میفرمایید که بعد از عوض کردن ویندوز هم خاموش نمیشه.........

moh2ssa
17-08-2008, 11:43
یعنی میفرمایید که بعد از عوض کردن ویندوز هم خاموش نمیشه.........

bale moshkel kojast:41:

javadshahvand
17-08-2008, 11:46
سلام به همه دوستان كه در اين فروم دارن به بررسي مشكلات مي پردازند:11:
از امير جون متشكرم كه اين فروم را بهم معرفي كرد :10:
مشكلي كه دارم خاموش نشدن سيستمه كه اميدوارم راه حلي رو برام توصيه كنيد
در هنگام شوت دان كردن صفحه در حالت آبي و خاموش شدن سيستم مي ماند و هرگز خاموش نمي شه و با ريست كردن و زدن كليد پاور خاموش ميكنم بعضي مواقع هاييبرنت مي كنم كه نمي دونم براي سخت افزار ضرر داره يا نه!!!!حتي با task managerهم خاموش نمي شه (نگه داشتن ctrl و ترن آف) (ويندوزم عوض كردم)

از همتون متشكرم:11:
خازنهای مادربرد رو نگاه کن ببین باد کرده ؟

پاور سیستم رو حتماً تعویض کنید

moh2ssa
17-08-2008, 11:56
مرسي
ميگم اين مشكل دست اجرا بودن ويروس نيست نكنه سيستم نمي تونه اونو از رم بكشه بيرون اوي خداي من

H-Omid
17-08-2008, 22:30
سلام
من هم یه مشکل این مدلی دارم.
من روی دستگاهم هم ویستا دارم هم ایکس پی.
مشکل ایجاست که در ویستا زمانی که روی دکمه ی Hibernate یا Sleep کلیک می کنم دست گاه Hibernate می شود ولی مثل اینکه کلید پاور را دوباره فشار داده باشم، دستگاه با چند صدم ثانیه مکث دوباره شروع به کار می کند.
لطفا راه نمایی بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلیل 2=0=8=0
17-08-2008, 22:32
دوست عزیز از سیستم شما این ایراد نیست
شما ویندوز عوض کردید دوباره بود
به شما توصیه می کنم کامپیوتر خودتون رو پاتیشن بندی کنید اما از طریق داس باشه
ایراد نرم افزاریه از پاتیشن می باشد هیچ ربطی به سیستم تغذیه ندارد
اگر حارد شما 80 می باشد 10 گیگابایت به درایور سی بده

تمام
خ/س

moh2ssa
18-08-2008, 21:32
سلام
من هم یه مشکل این مدلی دارم.
من روی دستگاهم هم ویستا دارم هم ایکس پی.
مشکل ایجاست که در ویستا زمانی که روی دکمه ی Hibernate یا Sleep کلیک می کنم دست گاه Hibernate می شود ولی مثل اینکه کلید پاور را دوباره فشار داده باشم، دستگاه با چند صدم ثانیه مکث دوباره شروع به کار می کند.
لطفا راه نمایی بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BIOS ست چک کن توی قسمت پاور تنظیماتی داره مربوط به هاییبرنت که با دکمه روشن بشه یا با موس یا با صفحه کلید احتمالا شما موس را انتخاب کردید که به محض هاییبرنت گذاشتن دوباره با لرزش موس روشن میشه

H-Omid
19-08-2008, 00:11
BIOS ست چک کن توی قسمت پاور تنظیماتی داره مربوط به هاییبرنت که با دکمه روشن بشه یا با موس یا با صفحه کلید احتمالا شما موس را انتخاب کردید که به محض هاییبرنت گذاشتن دوباره با لرزش موس روشن میشه
نه مشکلش این نیست.:41:

EHSANRF
19-08-2008, 06:30
مشکل شما از پاور دلبندتان میباشد!

mhaf
19-08-2008, 11:09
این مشکلات همگی به پار برمیگرده

moh2ssa
31-08-2008, 21:01
از بروبکس ممنون که حال دادن .

مشکل برطرف شد..
1.جامپر روی مادربرد اتصال نداشت
2.fdisk
3.جابجایی رم
حالا نمی دونم کدوم رفع مشکل بود.

roli_hacker
21-12-2008, 20:01
سلام به همه دوستان:
شايد به اين مشكل بر خورده باشيد كه بعد از خاموش كردن سيستم .. مجددا سيستم شما روشن ميشه.
مثل اينكه ري ست كرده باشيد .

اين يه تداخل نرم افزاريه... به روايت خود مايكروسافت اگر شما نرم افزار ROXIO يا DIRECTOR 5 روي كامپيوترتون نصب باشه اين مشكل حتما رخ ميده.
حالا اگه نداريد چي؟؟؟؟
روي MY COMPUTER راست كليلك كنيد .
به قسمت PROPERTICE بريد
به قسمت advanced
در قسمت startup & recovery گزينه automatically restart را تيكشو برداريد .
ok كنيد و از اين صفحه خارج بشيد .
حالا سيستمتونا خاموش كنيد .اگه با يه صفحه آبي مواجه شديد مبني بر
fatal eroor
شما تداخل نرم افزاري داريد
ويندوز بايد عوض بشه
البته قبلاز تعويض ويندوز يه سري هم به controlpanel.....power optin
حتما بزنيد .. ,و گزينه هاي power schemes تغيير بديد.
'گزينه min power.....
'گاها جواب ميده.
اين مشكل اصلا ربطي به power نداره
farahani.r@gmail.com

Hamid69
06-02-2009, 20:32
از بروبکس ممنون که حال دادن .

مشکل برطرف شد..
1.جامپر روی مادربرد اتصال نداشت
2.fdisk
3.جابجایی رم
حالا نمی دونم کدوم رفع مشکل بود.

سلام.من هم چنین مشکلی دارم.میشه بگید از کجا باید فهمید که این جامپر متصله یا نه؟(اصلاً این جامپر چی هست؟!!)

shukhimikoni
07-02-2009, 00:27
سلام
خدا رو شکر مشکل moh2ssa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])حل شد
اما رفیق من یه لپ تاب داشت که اونم وقتی خاموش میکرد رو صفحه آبی میموند بعد فهمیدیم مشکل از یکی از برنامه هایی بود که نصب میکرد حالا دقیق یادم نیست کدوم برنامه بود اگه خواستین می پرسم
شما وینوزتون رو دو باره نصب کنید بهد برنامه هاتون رو یکی یکی نصب کنید تا متوجه بشید

keyvan20000
02-01-2010, 12:47
سلام دوستان
منم همین مشکل رو دارم منتها مال من وقتی خاموش می کنم تمام آیکون های دسکتاپ می روند و فقط ماوس می مونه و پشت زمینه در ضمن ماوس هم تکون می خوره . حدود 15 دقیقه تمام روی این حالت می مونه و بعد یه دفعه صدای خروج ویندوز میاد و صفحه آبی میاد و بعدش که صفحه آبی بالا اومد دیگه سریع خاموش می شه.
من دیگه چه بد بختیم نه ؟ آخه مال من بیچاره لپ تاپ هست و نه می تونم پاور عوض کنم و اصلا حتی نمیتونم ببینمش:41:

در ضمن ریستارت و log off هم همین طور میشه از task manager هم امتحان کردم - ویندوز هم عوض کردم و درایو c رو فرمت کردم - از طریق رجیستری امتحان کردم - هیچ برنامه ای هم نصب نکردم بازم .....

mztd006
24-05-2010, 08:24
آقا من از وقتي adsl راه انداختم سيستم شات داون نميشه
ري استارت ميشه ولي شات داون نه!!
وقتي هم اين اتفاق ميفته ديگه نه دكمه پاور كار ميكنه نه ريست .حتي با نگه داشتن دكمه پاور براي چند ثانيه هم مشكل حل نميشه ..تنها راهش قطع برق با كليد ورودي برق پاور هست

من خيلي نرم افزار روي سيستم داشتم ولي هيچ وقت اين مشكل پيش نيومده تا حالا كه 10 ساله كامپيوتر دارم همچين چيزي نديدم

لطفا راهنمايي كنين