PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال

.Blitz
17-08-2008, 00:34
میخواستم ا ز دوستان حرفه ای بپرسم از این راه درامدیم دارن؟ اگه دارن چه قد و چه کاری
ممنون

Dark Kingdom
17-08-2008, 00:48
سلام . اولا" من حرفه ای نیستم که جواب میدم .
ثانیا" توی ایران توی شرکت های خصوصی فقط میشه کار کرد . دولتی هرکسی رو راه نمیدن حتی با پارتی :18:

.Blitz
17-08-2008, 00:55
ممنون شما سروری
دولتی که خال نمیده اگه ام رات بدن بهت چندتا پروزه ابکی که میدن بزرگه شونم همین داداش سیاس
مثلا اگه یه گروه انیمیشن باشه تو ایران میشه درامدی داشت ..البته من هنوز در اون سطح نیستم ولی
ادم بایس به یه امیدی کار کنه دیگه

.Blitz
17-08-2008, 01:08
دوستانه اینجا چی کار میکنن درامدی ندارن از این راه؟

Dark Kingdom
17-08-2008, 01:18
دوستانه اینجا چی کار میکنن درامدی ندارن از این راه؟

فکر نمیکنم (تا اونجایی که من اطلاع دارم)

.Blitz
17-08-2008, 01:25
جالبه! حیفه این همه استعداد تو این انجمن ...یه خورده ناامید شدم
خود بچه ها نمیتونن یه گروه بزنن کار کنن؟

hadi665
17-08-2008, 01:41
خوب سلام دوسته عزیز
عضویتتونو تبریک میگم

من به شخصه تو شرکت تبلیغاتی کار میکنم و بیشتر کارای دو بعدی اما خوب تکو توک کارای سه بعدی هم بهم میرسه که انجام میدم
حالا شما منظورتون همینه که گفتم؟
خوب اگه کارت حرفه ای باشه و مثل من دستو پا نزنی ( :31: ) میتونی بگردی دنباله کارو یه مقداری پول در بیاری

.Blitz
17-08-2008, 01:54
خوب سلام دوسته عزیز
عضویتتونو تبریک میگم

من به شخصه تو شرکت تبلیغاتی کار میکنم و بیشتر کارای دو بعدی اما خوب تکو توک کارای سه بعدی هم بهم میرسه که انجام میدم
حالا شما منظورتون همینه که گفتم؟
خوب اگه کارت حرفه ای باشه و مثل من دستو پا نزنی ( :31: ) میتونی بگردی دنباله کارو یه مقداری پول در بیاری
ممنون اقا هادی
تقریبا اره ولی بیشتر منظورم ساخته فیلم بود...میشه فوضولی کنم به پرسم شما درامدت چقدره؟
من نه زیاد حرفه ای نیستم طراحیم خوبه باقیش افتضاس در ضمن شما کارت درسته چندتا شونو دیدم
بازم ممنون

.Blitz
17-08-2008, 02:02
من اگه یه روزی یه انیمیشن بسازم(مثلا) تو ایران بازار داره ؟قصدم از این سوال ها همین بود امیدوار بودم یکی اینجا کاره تجاری انجام داده باشه

Aminzikzak
17-08-2008, 17:15
من اگه یه روزی یه انیمیشن بسازم(مثلا) تو ایران بازار داره ؟قصدم از این سوال ها همین بود امیدوار بودم یکی اینجا کاره تجاری انجام داده باشه

من شخصا واسه عشقم به سه بعدی رفتم تو اینکار ، پول نباشه هم مهم نیست ...
ای یه آب باریکه ای میاد ، زود میره ، چیزیش نمیمونه ، واس سد بزنیم جلوش تا جمع بشه ، به چش بیاد.

hadi665
17-08-2008, 17:25
خوب من دقیقا حرف امینو تایید میکنم
من وقتی وارد دنیای سه بعدی شدم اصلا به پول فکر نمیکردم و الآنم دقیقا همینه
برای همین علاقه هم تا اینجا پیش اومدم

در مورده مبلغم بتره نگم چون واقعا چیزی نیست
و از یه طرف من گفتم که بیشتر کارای دو بعدی بهم سفارش داده میشه
کارای سه بعدی خیلی تکو توکه
اما اگه حرفه ای بشی و انیمیشنی رو بهت سفارش بدن مطمئن باش پوله خوبی توشه

.Blitz
17-08-2008, 19:59
پس نمیشه تو این روش زیاد حساب کرد درسته؟منم خیلی علاقه به خاطره همین علاقمم هست که تمامه وقتمو رو این کار می خوام بزارم