PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وارد کردن فایل های 3 بعدی به فتوشاپ

hooo_i
16-08-2008, 23:01
سلام به دوستان. من میخواستم بدونم چجوری باید فیل هایی با فرمتی مثل 3ds رو به فوتوشاپ وارد کرد؟ من از فوتوشاپ cs3 استفاده میکنم، ولی نمی تونم این کار رو بکنم. در ضمندر منوی Layere من چیزی به اسم 3d layar نداره! ممنون میشم راهنمایی کنید

huti_421
17-08-2008, 01:44
سلام به دوستان. من میخواستم بدونم چجوری باید فیل هایی با فرمتی مثل 3ds رو به فوتوشاپ وارد کرد؟ من از فوتوشاپ cs3 استفاده میکنم، ولی نمی تونم این کار رو بکنم. در ضمندر منوی Layere من چیزی به اسم 3d layar نداره! ممنون میشم راهنمایی کنید

فکر کنم باید رندر بگیری و به صورت یه فایل دو بعدی وارد فوتوشاپ کنی :13:

Ehsan Studio
17-08-2008, 05:50
شما باید از نسخه Extended فتوشاپ برای اینکار استفاده کنی تا که بتونی همونطور که گفته از قسمت 3d layar منوی Layere فایلهای 3D رو وارد کنی...
----------------------------------
اینجا رو یه نگاه بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hooo_i
17-08-2008, 06:34
شما باید از نسخه Extended فتوشاپ برای اینکار استفاده کنی تا که بتونی همونطور که گفته از قسمت 3d layar منوی Layere فایلهای 3D رو وارد کنی...
----------------------------------
اینجا رو یه نگاه بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این extend که الان گفتی یعنی چی؟ D:

m1367m2006
17-08-2008, 09:19
این extend که الان گفتی یعنی چی؟ D:
دوست عزیز photoshop CS3در دو نسخه standard وextended ارائه شده که منظوره احسان جان نسخه حرفه ا ی تر یعنیextended که امکانات بیشتری داره:31:

Saeed kmss-D
17-08-2008, 09:41
دوست عزیز photoshop CS3در دو نسخه standard وextended ارائه شده که منظوره احسان جان نسخه حرفه ا ی تر یعنیextended که امکانات بیشتری داره

درسته، در فتوشاپ نسخه Extended، يه سري منوها و گزينه هاي بيشتري وجود داره كه اونو از نسخه عادي حرفه اي تر ميكنه!
به راحتي ميتونيد در بازار گير بيارين!

موفق باشيد♥♥♥

hooo_i
17-08-2008, 16:22
خیلی خیلی ممنون دوستان از راهنمایی :)