PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفتن به حالت switch user به طور اتوماتيك

TATAR.BonFire
16-08-2008, 19:43
من مي خواهم وقتي كامپيوتر را روشن كنم وقتي به صورت اتوماتيك وارد يوزر مورد نظر شد بعد از چند ثانيه به حالت switch user بره.كسي ميدونه چه كار بايد كرد.سعي كنيد بدون نرمفزار باشه.اگه نميشه نرمفزار با لينكش بگين.اگه مدت زمانش به صورت دستي تنظيم ميشه هم بگين.

فاطـمه
16-08-2008, 19:46
من مي خواهم وقتي كامپيوتر را روشن كنم وقتي به صورت اتوماتيك وارد يوزر مورد نظر شد بعد از چند ثانيه به حالت switch user بره.كسي ميدونه چه كار بايد كرد.سعي كنيد بدون نرمفزار باشه.اگه نميشه نرمفزار با لينكش بگين.اگه مدت زمانش به صورت دستي تنظيم ميشه هم بگين.
به طور خودکار که فکر نکنم بدون نرم افزار بشه اینکار رو انجام داد
ولی کلید کملیش win+l (گفتم شاید به دردتون بخوره)

mahdi7610
25-08-2008, 19:48
سلام

خب من یه روش می گم امیدوارم به دردتون بخوره

ابتدا توی دسکتاپ راست کلیک کنید و سپس New / Shortcut را بزنید .

سپس توی کادر باز شده عبارت زیر را کپی کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا روی گزینه next کلیک کنید و در صفحه بعد نام switch user را بهش بدید و روی گزینه Finish کلیک کنید .

این یه شرتکات برای switch user هستش .

حالا به مسیر C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Accessories\System Tools برید و با استفاده از برنامه Scheduled Tasks فایلی که ساختید را زمان بندی کنید .

با این کار فایل ساخته شده در زمان تعیین شده اجرا می شه و در واقع شما به طور اتوماتیک به switch user می رید .

موفق باشید .

Samba
26-08-2008, 10:45
ایول آقا مهدی دمت گرم استفاده زیادی کردم
راستی نمیشه دستوری که تو ساخت ویروس بلاستر به کار میره رو با کمی تغییرات به سوئیچ یوسر عوض کنیم

TATAR.BonFire
26-08-2008, 14:03
منم یه نرمفزار پیدا کردم کار درست.میتونی زمان بهش بدی.همچنین میتونی کاری بکنید که با زدن یه دکمه(به دلخواه تنطیم کنید)به حالت سویچ و ریاستارت و خاموشی و ... بره.اسمش هستAutoShutdown Pro
بابت کمکت تشکر