PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدی ترین رقیب آیفون: نخستین تلفن با سیستم عامل آندروید 17 سپتامبر معرفی میشود

satttanism
15-08-2008, 22:58
بر طبق خبرهایی که امروز منتشر شده است. یک ماه دیگر در 17 سپتامبر شاهد معرفی رسمی نخستین تلفن همراه با سیستم عامل آندروید گوگل خواهیم بود. بر پایه اطلاعات اولیه نام این تلفن G1 خواهد بود و توسط شرکت HTC و T-Mobile تولید شده است. البته مشخص نیست که G1 مخفف چه کلمه است. شاید منظور آن Google One باشد.

هر چند این خبر هنوز رسمی نیست. اما مشخصاتی که تاکنون از نخستین گوشی Android به دست آمده است شامل ارتباط 3G ، دوربین سه مگاپیکسلی، نمایشگر لمسی در ابعاد 5 در 3 اینچ و کیبرد لغزنده است.

آنطور که شنیده میشود قرار است این گوشی یک رقیب واقعی برای آیفون باشد. ضمن اینکه در طراحی آن یک کیبرد هم تعبیه شده است.

چه خبر از قیمت؟ اعلام شده که قیمت نخستین تلفن Android فقط 155 دلار خواهد بود. درست حدس زدید تمام مشخصات و قیمت ها طوری تعیین شده که G1 را تبدیل به جدی ترین رقیب برای آیفون 3G نماید.

هنوز هیچ تصویری از این تلفن به دست نیامده است اما یک ویدیوی 40 ثانیه ای با کیفیت پایین از G1 لو رفته است که میتوانید آن را ببینید. ( در یوتیوب )

از زمان کاهش قیمت آیفون افراد زیادی به فکر خریدن یک آیفون 3G هستند. اما اگر نظر من را بخواهید بهتر است کمی بیشتر صبر کنید تا تلفن آندروید را ببینید. آن موقع بهتر میتوانید تصمیم بگیرید که آیفون اپل بهتر است یا تلفن گوگلی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Narenji.ir

satttanism
31-08-2008, 12:25
اولین تصاویر از سیسنم عامل موبایل گوگل

ولین تصاویر از سیستم عامل موبایل گوگل به نام آندروید نصب شده بر روی یک گوشی T-Mobile بر روی اینترنت پخش شد.
گروهی متشکل از بیش از 30 شرکت فعال در زمینه تکنولوژی و موبایل در حال ساخت آندروید اولین پلتفرم کامل، رایگان و کد باز موبایل می باشند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

poria_mc
31-08-2008, 12:31
طراحیش که خیلی ضایعست

Pario
31-08-2008, 16:17
هنوز هیچ تصویری از این تلفن به دست نیامده است اما یک ویدیوی 40 ثانیه ای با کیفیت پایین از G1 لو رفته است که میتوانید آن را ببینید. ( در یوتیوب )

از اونجایی که من به گوگل مشکوکم میگم این رو خودشون منتشر کردن تا ...

eAmin
31-08-2008, 19:52
سلام.

به نظر من هنوز زوده براش که بخواد با آیفون رقابت کنه!!!

در کل آیفون یه چیزی ورای G1 هست.

satttanism
31-08-2008, 21:39
سلام.

به نظر من هنوز زوده براش که بخواد با آیفون رقابت کنه!!!

در کل آیفون یه چیزی ورای G1 هست.

از نظر قیافه که اگه این باشه که هیچی!
ولی از نظر امکانات اینطور که نوشته خیلی سرتره ولی باید صبر کرد تا بیاد تا بشه نظر داد

symk
04-09-2008, 14:21
مرسي بابت خبر . ولي مزخرف تر از اين گوشي خودشه .