PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال ساده ساده ولي مهم و تخصصي در مورد دانلود خودكار و اتوماتيك ليست ها

wantedvan
15-08-2008, 22:10
با عرض سلام و خسته نباشيد.

دوستان متخصص كمك كنيد دز موزد برنامه Internet Download Manager چندتا سوال

داشتم.

من تا حالا از اين برنامه كه گفتم استفاده نكرده ام و فقط از DAP استفاده كرده ام.

و از نحوه كاركرد دقيقش هم اصلا اطلاعاتي ندارم.

ولي يك سوال مهم داشتم خواهشا در مورد زير كمك كنيد كه چطوري با استفاده از اين برنامه

Internet Download Manager مي توانم كار زير را انجام دهم :

----- من الان كلا 408 عدد لينك دانلود فعال مستقيم براي دانلود دارم كه مي خواهم بدون اينكه

در دانلود منيجر به طور دستي لينك دانلودها را بزنم. بتوان كاري كرد كه خود دانلود منيجر

به طور اتوماتيك تشخيص دهد كه كدام فايل كاملا دانلود شده است و تمام شده است و طبق

همان 408 لينك دانلودي كه به برنامه مي دهيم بتواند به طور اتوماتيك از روي همين لينك ها

شروع به دانلود كنند؟؟؟؟

يعني اينكه دقيقا منظور من اين است كه من مي خواهم اين 408 لينك دانلود را به همين

Internet Download Manager داد تا مثلا از 12 شب بگذارم تا صبح خودش به صورت خودكار

و اتوماتيك دانلود كند؟؟؟؟الان چه كار كنم؟؟؟؟

خواهشا توضيح كامل و كاربردي دهيد.

با سپاس فراوان.

hossein2006
15-08-2008, 23:49
سلام دوست من

دانلود منیجر را فعال کن بعد از شکل ساعت دو تا دگمه است که نوشته Start queue و Stop queue دگمه Start را بزن خودش شروع می کنه به دانلود کردن یه نکته هم خدمت شما عرض کنم که این برنامه به طور پیش فرض لینکها را به صورتی چهارتائی شروع به دانلود می کنه بهتره که وارد تنظیمات بشوی و عدد 4 را به یک تغیر بدهی برای این کار روی دگمه Scheduler همان شکل ساعت کلیک کن بعد برو به سر برگ Files in the queue در این جا عدد 4 را به عدد 1 تغیر بده

خدمت شما باید عرض کنم که اگه شما از ADSL :8::20:استفاده می کنی در این قسمت Scheduler شما تنظیمات بهتری هم می توانید اعمال کنید مثلا برای این برنامه تعین کنید در روز خاص و ساعت مورد نظر شروع به دانلود کند و بعد از اتمام دانلود کامپیوتر را خاموش کند و تنظیمات دیگه که به طور واضح شما در این جا خواهید دید

سر بلند و پیروز باشید :11:

wantedvan
16-08-2008, 21:02
با عرض سلام و خسته نباشيد.

با سپاس و تشكر فراوان از شما دوست خوبم كه جواب دايد.

لطفا كاملتر توضيح دهيد.

و اينكه منظور اصلي و كلي من اين است كه اين 408 لينك فعال مستقيم براي دانلود را من

همين الان در New Text Document ادرس هايش را اماده دارم حالا چطوري همه اين 408 لينك

دانلود را يكجا به Internet Download Manager بدهم كه دانلود كند. و اينكه يكي يكي دانلود

كند و يكي از لينك ها را كه دانلود كرد و به اتمام كه رسيد به لينك دانلود بعدي برود و همين طور

تا اخر برود و به همان تريتيب 408 ادرسي كه داده ايم را به طور اتوماتيك و خودكار دانلود كند.

در ضمن بنده مي خواهم از 12 شب تا صبح بزارم كه دانلود كند.

و اينترنت من پرسرعت هستش .

لطفا كامل و دقيق توضيح دهيد چه كار كنم؟

با سپاس فراوان.

hossein2006
24-08-2008, 15:12
سلام دوست من ببخشید که جواب شما دیر دادم
برای حل مشکلت باید از گزینه Tasks در دانلود منینجر (بالا سمت چپ اولی ) فایل تکست خودت را import کنی یعنی وارد کنی بعد خیلی راحت به کار خودت ادامه بدهی

پایند باشی