PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مجموعه مقالات هك و آنتي هك

lord_ashkan_z
15-08-2008, 18:13
با سلام ...

در اين تاپيك قصد داريم فقط مقاله آپلود كنيم تا مجموعه اي از مقالات جالب را گرد هم داشته باشيم.
با اين حساب بحث پيرامون اين مقالات را به تاپيك آموزش هك از پايه( در تالار مقالات هك و امنيت) واگذار مي كنيم.

دوستان كمك كنند و در جمع آوري اين مجموعه كمك كنند. من خودم در اين ضمينيه هيچ اداعايي نمي كنم و سعي دارم با همكاري مطالب جالبي را كه در دست داريم با هم تبادل لينك كنيم.

در ضمن از هر گونه ايجاد پست براي تشكر و قدرداني و فعاليت هاي اسپم كه موجب به هم ريختن نظم پست ها مي شود، اكيدا پرهيز كنيد و فقط با دكمه تشكر.

در اين تاپيك هر مقاله براي دسترسي راحت در يك پست ارائه مي شود و مقاله هايي كه از لحاظ محتوا مطمئن هستند را با علامت ستاره (*) در عنوان مشخص مي كنيم. البته چون مطالعه اين همه مقالت موجود كه به اسطلاح آموزش هك هستند مقدور نيست، نداشتن علامت ستاره به معني مخدوش بودن مطالب نيست و احتمال اينكه مقاله اي بعدا ستاره دار شود هم ممكن است.

بهترين آرزو ها براي كاربران و به خصوص مديران p30world

lord_ashkan_z
15-08-2008, 18:16
                                                                                        ::: رزو شده براي ليست مقالات ::: 

Mohammad
15-08-2008, 23:23
سلام...
اشکان عزیز ، ایجاد مجموعه های کلی به چند دلیل به طور کلی ممنوع هست. یکیش اینکه در یک تاپیک چندین و چند مقاله معرفی میشه و ضمن بالا رفتن تعداد صفحات ممکنه اونطور که باید و شاید نظم نداشته باشه. نکته دوم فهرست کردن اینجور تاپیک هاست که اونم به مشکل می خوره چون در یک تاپیک چند مقاله وجود داره.
بنابراین اگه امکانش باشه لطف کنید مقالات رو در تاپیک هایی جداگانه معرفی بفرمائید.
ضمن تشکر و حسن توجه شما دوست عزیزو گرامی.
تاپیک رو برای جویا شدن نظر شما فعلا باز می ذارم.

lord_ashkan_z
16-08-2008, 09:10
محمد جان، سخن شما متين؛ ولي اگر همه در يك تاپيك جمع آوري شوند از گسستگي ميان آنها جلوگيري مي شود. و همه آنها به راحتي در دسترس دوستان قرار مي گيره.

به هر حال براي من زياد فرقي نمي كنه. من دوست داشتم با همكاري دوستان يك تاپيك واقعا مفيد را ايجاد كنيم.
حالا هر جور كه شما خودتون مي دونيد ...

Mohammad
17-08-2008, 01:03
اشکان جان ،
اگه لطف کنی و هر مقاله رو در تاپیکی جداگانه بذاری ممنون میشم.:20: