PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد RapidUpload: نام اختیاری کجا نمایش داده می شود؟

bithiah
18-12-2005, 09:41
دوستان عزیز
اگه تا حالا با استفاده از سایت RapidUpload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _که از اتفاق در مقایسه با بقیه سایتهای هاستینگ مجانی، آپلود درش سریع تر و آسون تر انجام می شه _ فایل آپلود کرده باشین، حتما دیدین که زیر نام فایل که مسیرش رو از روی سیستم خودتون Browse می کنین، یک کادر متن دیگه هم بنام Name(Optional) هست که شما می تونین بصورت انتخابی یه اسمی برای فایلی که آپلود می کنین در اینجا تایپ کنین و یا اون رو خالی بذارین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اغلب سعی می کنم یه اسمی برای فایلی که آپلود می کنم بذارم، اما این اسم به چه درد می خوره و کجا نمایش داده می شه؟ شما می دونین؟

Mehdi_Best
18-12-2005, 10:14
سلام بيتا خانم
من خودم با اين سايت كار نكرده ام اما فكر مي كنم اين گزينه كه شما اشاره كردي براي اين است كه در صورت تمايل اسم خود را وارد كنيد تا در صورتي كه براي كسي به صورت ايميل فرستاديد اسمتان در آنجا قيد شود و اصلا اين گزينه ربطي به تعيين اسم براي فايل آپلود شده ندارد.

bithiah
19-12-2005, 08:37
سلام جناب Mehdi_Best
ممنون از پاسختون. ولی من این رو که شما فرمودین هم امتحان کردم. ولی معلوم نیست این گزینه Send to که اختیاری هم هست برای چیه. فکر می کردم منظورشون اینه که یه آدرس ای میل بزنین تا این لینک به اون آدرس ارسال بشه و نامش بشه Name و پیام Message هم همراه اون ای میل فرستاده بشه، اما نه اینطوری نیست، امتحانش کردم. هیچ جا هم توضیحی راجع بهش پیدا نکردم. فقط یه آدرس ای میل برای تماس باهاشون هست. شاید از طریق اون سوالم رو مطرح کنم.
بهر حال ممنون. خیلی هم مهم نیست، فقط یه کنجکاوی بود.

bithiah
20-12-2005, 11:08
با سلام خدمت دوستان
حق با جناب Mehdi_Best بود.
اگر کادرهای Name و Send to و Message رو بترتیب مثلا با مقادیر My Name و johnsmith@somewhere.com و Hi John پر کنید، یه ای میل به آدرس johnsmith@somewhere.com می ره با عنوان Your friend My Name sent you a file using RapidUpload.com که در قسمت From: ش نوشته شده: "My Name!" <support@rapidupload.com>
و در بدنه ای میل بعد از پیام Hi John آدرس لینک دانلود فایلی که آپلود کردین اومده.
*فقط مسئله مهم اینه که اگه به آدرس Yahoo بفرستین، میره در صندوق Bulk ها و اگه به Gmail بفرستین میره پیش Spam ها. :blink: