PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کرک های ویستا

hossein31
14-08-2008, 16:09
--------------------------------------------------------------------------------

دوستان من یه مشکلی پیدا کردم با لپ تاپ dell vost 1510 و هر چی سرچ کردم نتونستم مشکلم رو حل کنم. مشکلم اینه که تا کرک ویستا رو نصب می کنم و سیستم ریستارت میشه دیگه ویندوز بالا نمیاد و یه صفحه داس رو صفحه ظاهر میشه. فکر کردم از فایل کرک هست با فایل های دیگه هم امتحان کردم همین طور شد. رفتم 5000 تومن یه دی وی دی ویستای دیگه گرفتم بازهم همین مشکل ظاهر شد.بدبختی اینه که ضمانت هم نداره. خواهش می کنم هر طور میتونید به من کمک کنید.

golmohammadi
15-08-2008, 23:04
اون صفحه داس كه ميگي بالا مياد توش چي نوشته ؟
پيغامشو اينجا بزار

hossein31
17-08-2008, 07:02
پيغامشو اينجا بزار

دوست عزیز الان که نمیتونم ویندوز رو از کار بندازم ولی دو سه خط چند کلمه ای میادو بعد یک command line که با کلمه grub شروع میشه.

hossein31
20-08-2008, 14:57
پيغامشو اينجا بزار

دوست عزیز دیشب دوباره ویندوز خراب شد و پیغام اون صفحه اینه:

Booting 'Windows Vista'
acpi
vista loader 2.1.2

acpi: Reclaim Memory Not Found!
Done!
fallback 1
find --set-root /bootmgr

Error 17: file not found
Booting 'Windows NT/2000/XP'

fallback2
find --set-root /ntldr

Error 17: file not found
Booting 'Enter Command Line'

Boot failed! press any key to enter command line.

ORIGINAL
22-08-2008, 12:11
با توجه به چیزی که نوشتی مشکل از کرک هست...کرکتو باید عوض کنی

Newboys20
22-08-2008, 17:55

آره باید کرک باشه

hossein31
22-08-2008, 18:10

دوست عزیز تا حالا ده نوع مختلف کرک را امتحان کرده ام ولی نتبجه یکیه. ممکنه از نوع پارتیشن بندی باشه آخه پارتیشنهای هاردم دینامیکه. اگه پرایمری و لوجیکال بشن مشکل حل نمیشه به نظر شما؟

ORIGINAL
22-08-2008, 19:23
فکر نکنم ربطی به اون داشته باشه..شاید فایل های خود ویستات به هم ریخته...ویندوزت درست نصب شده؟

hossein31
24-08-2008, 12:49
فکر نکنم ربطی به اون داشته باشه..شاید فایل های خود ویستات به هم ریخته...ویندوزت درست نصب شده؟

دوست عزیز همونطور که تو پست اول هم گفتم انواع دی وی دی ویستا از رایتی گرفته تا شرکتی اصل و اریجینال لپ تاپ های دیگه و انواع کرک ها رو امتحان کرده ام نتیجه همونه که همونه.

ORIGINAL
25-08-2008, 13:13
دوست عزیز همونطور که تو پست اول هم گفتم انواع دی وی دی ویستا از رایتی گرفته تا شرکتی اصل و اریجینال لپ تاپ های دیگه و انواع کرک ها رو امتحان کرده ام نتیجه همونه که همونه.

احتمالا مشکل از رم میتونه باشه..اگه میتونی سوکتشو عوض کن بعد یه تست سالم بودن هم بکن بعد یه چکش کن ببین میشه؟