PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستگاه استراق سمع

MashkooOook
14-08-2008, 10:44
سلام
الان به هر فروشگاه اينترنتي سر بزني نوشته دستگاه استراق سمع
،به نظر من كه جالب اومد گفتم نظر دوستان رو هم بدونم.البته من در بخش متفرقه زده بودم كه به امر دوستان گفتم اينجا هم مطرح بشه تا از اساتيد استفاده كنيم.
دوستان لطف كنند طريقه ساخت و تقويتتش صحبت كنند
راستي تو يه سايتي نوشته 6 تومن يه سايتي هم 8.5 قيمت زده موضوع چيه؟؟؟؟؟
ممنون

اين دستگاه صداي راه دور را دريافت و آن را تقويت مي كند ... کیت الکترونیکی

هيچ رازي باقي نخواهد ماند.....!!!!

اين كيت صداي راه دور را دريافت و
آن را تقويت مي كند ...

دلت مي خواد بدوني ديگران چه حرفهايي مي زنند ؟!

مي خواي صداهاي نامفهوم اطرافت
برات كاملا واضح و مفهوم باشه ...؟؟؟

دلتون مي خواد از راز ديگران باخبر بشين ؟؟؟

اطرافيانت چه چيزهايي پچ پچ مي كنن ؟؟؟؟

كمترين صدا ها را هم خواهيد شنيد ....!!!

پكيج شامل :

تقويت كننده ي صدا
2 باطري اضافه
هدفون

تقويت صدا تا 5 برابر....

اين واقعا باور نكردنيه ....؟؟؟

شما فقط بايد گوش كنيد.....

با كمترين هزينه با آسانترين روش
استراق سمع كنيد.....

cyrus_ln
16-08-2008, 16:31
اگه از این کیتهای آماده باشه کاری نداره
یه هویه می خواد با سیم لحیم
برد و خازن و ترانزیستور و ............ که با کیت هست یه دفترچه هم همراش هست که مراحل کار رو توضیح داده
تنها کاری که میکنی اینه
برد و خازن و ترانزیستور و ............ رو برد میذاری و لحیم می کنی
من که تا حالا این کیت رو نگرفتم دیگه کاراییش چطور باشه خدا میدونه

ALt3rnA
13-09-2008, 17:19
کیت نیست یه وسیله است

KhepeleSibilo
24-09-2008, 20:45
ميكروفن خازني خوب پيدا كنين و يك مدار تقويت كننده معمولي براش ببندين
كافيه وسيله اي مثل آنتن كشويي بسازين كه صدا رو رووي ميكروفن براي فاصله مورد نظر تنظيم كنه

معنا
03-02-2009, 21:46
سلام بچه ها چطوري ميتونم يكي از اين وسيله هاي استراق رو بسازم -كسي نقشه ولوازمشو ميدونه

يا اصلا يكي اماده تهيه كنم. چطوري؟؟؟از كي كجاااااااااااااااااا

gladiator.shiraz
14-04-2009, 14:35
من یه مدل چینی دیدم که ظاهرش عین اسباب بازی بود .. قیمتش هم هزار تومن بود تو خیابون هم بساط کرده بود ..ولی خوب جواب نمیداد ..شاید ساختنش راحت باشه ؟؟؟؟؟؟؟

masoudtr
14-04-2009, 15:04
کاری نداره باید یک فرستنده رادیویی بسازی نقشه اش تو اینترنت هست+ یک میکروفن + یک تقویت کننده
در این سمت هم یک گیرنده رادیویی میخواد
بچه های ما ساخته بودن با برد یک کیلومتر 35 تومن براش در امده بود برای پروژه کارشناسی

hooshang1352
26-04-2009, 11:07
من عضو شده ام ولی هنوز نمی توانم یک فایل رو دانلود کنم
کیت استراق سمع

nedajon
13-06-2009, 12:21
کيت استراق سمع چيز جالبي است اگه آدم خيلي کنجکاو باشه
اما وقتي که در مورد خودمون مورد استفاده قرار بگيره
و ديگران حرفهايي رو که هيچ کس نبايد بشنوه رو بشنون ............
احتمالاً علاقه ي زيادي به از بين بردن اون شخص داشته باشيم.
خلاصه هر شخصي ، چيزي داره که فقط بايد خودش بدونه يا کسي که اون رو محرم دونسته
فکرش رو کنين اگه يکهو متوجه بشين در گذشته چيزهايي گفتين که توسط استراق سمع شنيده شده باشد ، چه حالي بهتون دست مي ده ؟

به هر حال دستگاه جالبي است چنانچه بر ضد ما به کار گرفته نشود.
موفق باشيد.
:11:

payam
15-06-2009, 00:01
با سلام .

پروژه ی استراق سمع الان با امواج آلتراسونيکو لیزر هم طراحی شده ؛ و جواب های مطلوبی هم گرفته اند .

بدین ترتیب که امواج آلتراسونيک رو به سمت شیشه میفرستیم ؛ و پس از بازگشت در بین راه تغییراتی درش به وجود اومده . که شرایط جوی و باد هم میتونه روش تاثیر بزاره . بعد از تفکیک میتونیم صداهای بین راه رو هم بشنویم . لیزر هم همین حالت رو داره ؛ لیزر های معمولی توی بازار هم میتونه این کارو انجام بده . از فتوسل واسه دریافت نوری لیزر برگشتی میشه استفاده کرد . و به میکروفون وصل کرد . جواب میده !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد باشید :)

majid_sd2009
15-06-2009, 00:16
شما میتونیید برید کیتشو بگیرید. من گرفتم هزار تومن. البته من از مشهد پاساژ مهتاب گرفتم.
به سایت بهنام کیت و مشهد کیت یک سری بزنین. ارسال هم میکنه فک کنم.

masoudtr
15-06-2009, 01:03
جالبه من اینجا پست داده بودم خیلی وقت
پیش
یادش بخیر دورا ن دانشجویی چقدر از این ات و اشغال ها میساختیم به هیچ دردمون هم نخورد
فقط علافی
راستی بهنام کیت و اینا همه چیزش اماده است و اصلا شما چیزی نمیسازی همش بهم وصل میکنی
مزه کار تو اینه که خودت بسازی خودت طراحی کنی مقاومت ها و خازن ها را خودت حساب کنی
وگرنه اینکه بری اماده بخری اصلا ارزش نداره
اینم بگم اینا بدرد فرداتون نمیخوره به فکر نون باشین که خربزه ابه
اینو میگم چون قبلا از این وسایل ساختم

payam
15-06-2009, 13:53
با سلام مجدد .

مدار عملی دستگاه استراغ سمع با حساسیت بالا رو واستون اماده کردم به صورت PDF ؛ امیدوارم لذت ببرید :)

Download

ali_agha1981
26-07-2009, 15:20
سلام
از دوستان کسی این کیت رو از فروشگاه اینترنتی خریداری کرده ..
میخواستم نظرش رو بگه ؟ چطور هست ؟
میشه صداهای اطراف رو طوری که بشه فهمید چی میگن... با این دستگاه شنید ؟؟؟
ممنون

payam
26-07-2009, 15:26
کیفیتشون زیاد مطلوب نیست .
ببین اساس کارشون اینطور هست : یک موج رو ساطع میکنند . اون موج تا مسافتی میره و با برخورد به یک شیء یا حتی مولکول های هوا برگشت داده میشن . و توسط خود مدار جذب میشند . این موج ها توی راهشون تقویت میشن .

مثلا 2 نفر 50 متر دورتر از شما مشغول صحبت هستند , اون موج از اونها میگذره ؛ امواج صداشون رو با خودش حمل میکنه و برمیگردونه به گیرنده . شما هم تقویت شده ی صداهای بین راه رو دارید میشنوید در حقیقت . در این بین ممکنه صدای باد ؛ ماشین ؛ و خیلی چیز های دیگه هم با صدای مورد نظر شما مخلوط بشه .
اما خوب توی یه سری جاها هم کاربرد خوبی داره .

ali_agha1981
26-07-2009, 20:51
کیفیتشون زیاد مطلوب نیست .
ببین اساس کارشون اینطور هست : یک موج رو ساطع میکنند . اون موج تا مسافتی میره و با برخورد به یک شیء یا حتی مولکول های هوا برگشت داده میشن . و توسط خود مدار جذب میشند . این موج ها توی راهشون تقویت میشن .

مثلا 2 نفر 50 متر دورتر از شما مشغول صحبت هستند , اون موج از اونها میگذره ؛ امواج صداشون رو با خودش حمل میکنه و برمیگردونه به گیرنده . شما هم تقویت شده ی صداهای بین راه رو دارید میشنوید در حقیقت . در این بین ممکنه صدای باد ؛ ماشین ؛ و خیلی چیز های دیگه هم با صدای مورد نظر شما مخلوط بشه .
اما خوب توی یه سری جاها هم کاربرد خوبی داره .

ویرایش شد ..!

payam
26-07-2009, 20:56
بازم سلام .
ای بابا بلند پرواز باش پسر ؛ همش 3 متر ؟ 3 متر که چیزی نیست . آره همین کیت هایی که توی اکثر فروشگاه ها فروخته میشدند این قابلیت رو دارن که صدای همسایه ی بقل شما رو منعکس کنند طوری که شما بشنوید .
اما به دلیل ورود به حریم خصوصی افراد ؛ تا اونجا که من اطلاع داشتم اکثر فروشگاه ها محصول رو از سبد خریدشون حرف کردند ( طبق اعلام مقامات ) . اما خوب برخی فروشگاه ها این کیت رو هنوز هم میفروشند . اما اگه خودتون بسازید بیشتر مطمئن هستید به هر حال . چون امکان داره این فروشنده ها و مونتاژ کننده ها با دستکاری مقادیر قطعات ؛ برد این دستگاه رو کاهش بدند . . .

payam
27-07-2009, 16:48
مدار %100 عملی استراق سمع ( به همراه Pbc و شماتیک مدار ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir_ab
27-07-2009, 20:54
ایا میشه بدون کار گذاشتن یک مدار استراق سمع صدای پشت یک دیوار را به خویی شنید؟
ایا وسیله ای برای اینکار سراغ دارید؟

payam
27-07-2009, 21:01
ایا میشه بدون کار گذاشتن یک مدار استراق سمع صدای پشت یک دیوار را به خویی شنید؟
ایا وسیله ای برای اینکار سراغ دارید؟

فرض کنید میخواهیم صدایی رو بشنویم .
آیا وسیله ی مکانیکی میتونه این کار رو برای ما انجام بده ؟
خیر

توی خیلی از فیلم ها دیدیم که میکروفون کار میزارن ؛ که 100% بازده ی بهتری از دستگاه استراق سمع ما خواهد داشت . جایی ندیدیم به غیر از روش های الکترونیکی این کار رو انجام بدن ( در دنیای مدرن )
چرا ، قدیم ها که این ها نبوده میشده مثلا یک لیوان بگذاریم روی دیوار و بعد انتظار داشه باشیم اون لیوان صداهایی رو برای ما منعکس کنه . یا مثلا با دریل دیوار رو سوراخ کنیم !
نه ؛ ساده ترین راهش همین کیت هست که در حد یکی 2 هزار تومان خرج بر میداره . کیفیت مطلوب میتونید ازش بگیرید .

amir_ab
31-07-2009, 08:07
اگه به اطاق مجاور امکان دسترسی نباشه چی کار باید کرد؟
ایا دستگاهی سراغ دارید که از پشت دیوار این کار را انجام بده؟

payam
31-07-2009, 11:13
اگه به اطاق مجاور امکان دسترسی نباشه چی کار باید کرد؟
ایا دستگاهی سراغ دارید که از پشت دیوار این کار را انجام بده؟

باید از مادون قرمز یا آتراسونیک استفاده کرد . مداری هستش که موج رو میفرسته ؛ و بعد دریافتش میکنه . روی این موج صداها سوار میشند ؛ توسط همون مدار دریافت میشوند و بعد آشکار سازی شده و پخش میشند . . .

anti_girl
31-07-2009, 12:11
از يه ميكروفن فرستنده هم ميشه استفاده كرد تو فيلم ها زياد ازش استفاده ميشه...!

amir_ab
31-07-2009, 14:42
پیام عزیز میشه بگی به چه وسیله ای نیاز دارم و از کجا باید تهیه کنم؟متشکرم

payam
31-07-2009, 16:52
پیام عزیز میشه بگی به چه وسیله ای نیاز دارم و از کجا باید تهیه کنم؟متشکرم

بله امیر جان :)
یک لینک توی این پست معرفی کردم ؛ مطالعه بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشید .

amir_ab
31-07-2009, 22:46
از لطفت ممنونم

conjed
03-10-2009, 00:23
با سلام مجدد .

مدار عملی دستگاه استراغ سمع با حساسیت بالا رو واستون اماده کردم به صورت PDF ؛ امیدوارم لذت ببرید :)

Download

چجوری باید اینو دانلود کرد
لطفا یه عزیزی جوابشو به mohata88@gmail.com بفرسته
پیشاپیش تشکر فراوان

payam
03-10-2009, 21:40
سلام . لينكش از كار افتاده اين طور كه معلومه . . . !
از اين لينك استفاده كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي :)

h00sein
27-06-2010, 13:59
با سلام
کيت هاي استراق سمع ، چه دامنه اي رو در بر مي گيرن يعني تا چه محدوده اي از نظر متر رو مي شه تحت کنترل قرار داد ؟

h00sein
27-06-2010, 14:00
اگه شخصي مشکل شنوايي داشته باشه آيا به کمک دستگاه استراق سمع مي تونه صداهايي رو که آهسته مي شنيده رو بشنوه يعني مي تونه کمکي باشه براي اونهايي که گوششون يک کم مشکل شنوايي پيدا کرده ؟

New Ray
27-06-2010, 17:58
استراق سمع چيز خاصي نيست ، يه مدار تقويت كننده ميكروفونه و نوع ميكروفون و طراحيش مقدار برد صدا رو تعيين ميكنه.

كيتهاي مختلف با هم فرق دارن . اما بايد مدار باكيفيت و بدون نويز باشه تا بجاي سمعك استفاده بشه.

!hamed joon
07-07-2010, 11:01
این مدار رو میشه به صورت بی سیم وخیلی کوچک درست کرد؟ اگه میشه نقشه مدارش رو لطف کنید بزارین خیلی باحال میشه

am3851
24-06-2017, 23:49
سلام پس اینکه لینکش خرابه میشه لینک فایل رو برام به ایمیل بفرستی am3851@gmail.com

- - - Updated - - -

سلام پس اینکه لینکش خرابه میشه لینک فایل رو برام به ایمیل بفرستی am3851@gmail.com