PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا My Documents پاک شده است؟

Antonio Andolini
13-08-2008, 22:22
سلام!
داشتم با سیستم کار می کردم که برق ها رفت. بعدش که روشنش کردم نگذاشتم که اسکن دیسک کنه. دفعه ی بعدی که سیستم رو روشن کردم گذاشتم که اسکن دیسک کنه و در حین انجام اسکن یک مشکل از داخل Temporary internet file گرفت. بعد استارت آپ سیستمم به طرز عجیبی طول کشید. وقتی که ویندوز اومد بالا احساس کردم ویندوزم عوض شده! ... روی دسکتاپ فقط سطل آشغال بود، همه ی چیزایی رو که توی Documents و دسکتاپم داشته بودم از دست رفته بود ولی برنامه هایی که روی سیستمم نصب بود، سرجاشون بودند{به جز KM Player}
علت چی بوده؟
با ریکاوری می شه برش گردوند؟

سپاس گذارم

king emperor
13-08-2008, 23:03
احتمال بازگشت داره امتحان كن

nw_nk
14-08-2008, 11:58
سلام!
داشتم با سیستم کار می کردم که برق ها رفت. بعدش که روشنش کردم نگذاشتم که اسکن دیسک کنه. دفعه ی بعدی که سیستم رو روشن کردم گذاشتم که اسکن دیسک کنه و در حین انجام اسکن یک مشکل از داخل Temporary internet file گرفت. بعد استارت آپ سیستمم به طرز عجیبی طول کشید. وقتی که ویندوز اومد بالا احساس کردم ویندوزم عوض شده! ... روی دسکتاپ فقط سطل آشغال بود، همه ی چیزایی رو که توی Documents و دسکتاپم داشته بودم از دست رفته بود ولی برنامه هایی که روی سیستمم نصب بود، سرجاشون بودند{به جز KM Player}
علت چی بوده؟
با ریکاوری می شه برش گردوند؟

سپاس گذارم

یوزر خودتون لاگین شده؟

این علائمی که گفتید میخوره که با یوزر دیگری وارد شده باشید:

1- فقط Recylce Bin روی دسک تاپ است.

2- لودش طول کشیده که نشون میده برای اولین باره با این یوزر دارید وارد میشد و یا اینکه خیلی وقته باهاش وارد نشدید و بعد از نصب برنامه ها این اولین باره که این یوزر لاگین میشه.

3- My Documents خالیه و فقط فلدرهای پیش فرض رو داره.

4- برنامه های روی سیستمتون موجوده چون خودشون رو برای تمام یوزرها نصب کردند. KM Player هم احتمالا فقط Shortcut خودشو برای این یوزر ایجاد نکرده وگرنه نصبه.

...

اطلاعات شما پاک نشده. فقط باید با یوزر خودتون وارد بشید تا Theme, Desktop و Documents خودتون رو داشته باشید.

موفق باشید.

Antonio Andolini
14-08-2008, 13:34
یوزر خودتون لاگین شده؟

100 % مطمئنم که با یوزر خودم بودم .....ولی الان که دوباره سیستم رو روشن کردم همه چیز اومده سرجاش!:18:
ممنونم

Sufia
14-08-2008, 13:57
عزیزم ویندوز تو Upgrade کنید ، وگرنه هر بار که سیستم رو روشن می کنی باید دوباره همه چیز رو تنظیم کنی ، هر بار به همین شکله

Antonio Andolini
14-08-2008, 23:28
عزیزم ویندوز تو Upgrade کنید ، وگرنه هر بار که سیستم رو روشن می کنی باید دوباره همه چیز رو تنظیم کنی ، هر بار به همین شکله
به چی آپ گرید کنم؟ SP3 هست ... هروقت Log on میشم باید یه بار لاگ آف و دوباره لاگ آن بشم تا دوباره چیزا درست بشه ... هر دفعه هم باید مدت زیادی رو واسه استارت آپ صرف کنم.

812
15-08-2008, 04:56
با این شرایط شما که می گین حتما ویندوز شما اشکال داره
یه بار دیگه نصب کن
یا اگه حوصله نداری ریستور کن تا حل بشه
به همین راحتی