PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كدام برنامه براي پارتيشن بندي استفاده مي كنيد؟

AK1
13-08-2008, 13:34
سلام

توضيحاتي در مورد پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انتخاب بهترین برنامه پارتيشن بندي از نظر شما

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

توجه : این نظر سنجی صرفا شخصی بوده تا معلوم بشه پر استفاده ترین نرمافزار در میان کاربران کدوم هست .

موفق باشین

Mohsen6558
07-11-2008, 15:22
Paragon Partition Manager رو خودم آپلود کردم تو اکانت رپید شیرم و تا حالا 26 هزار بار دانلود شه مزیتش اینه که تحت ویستا هم جواب می ده
البته اغلب برای پارتیشن بندی ، از سی دی های بوت استفاده می کنن که من OS Selector رو می پسندم که تو نظرسنجی نیست

gog2000
15-12-2008, 13:45
پارتيشن مجيك

با اينكه خيلي ها از اين برنامه ميترسن و ميگن هارد ميسوزونه و درايو ميپره
ولي من خودم به هيچ كدوم از اين موارد بر نخوردم

و امكاناتش ارزش ريسك رو داره

piroooz
06-03-2009, 12:02
واقعا نیازی به نگرانی در زمینه استفاده از Partition Magic نیست چون کابران مبتدی هم می توانند ازش استفاده کنند و سوختن درایو ها و از بین رفتن ویندوز اطلاعات غلتی است

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- توانایی پارتیشن بندی هارد دیسک

- قابلیت تغییر حجم ظرفیت یک درایو بدون صدمه زدن به اطلاعات و محتوای آن درایو

- قابلیت دسترسی به نرم افزار به صورت کاملا گرافیکی در بوت سیستم

- قابلیت ادقام دو درایو از هارد دیسک با یکدیگر

- قابلیت کار بر رووی هارد دیسک هایی با ظرفیت بیشتر از 300 گیگابایت

و ... .:5:

Farvadin
23-08-2009, 14:50
موقع نصب ويندوز ميشه اين كار رو انجام داد و نيازي به برنامه ديگه نيست، اما
گاهي اوقات كه تو نصب ويندوز جواب نميده از برنامه‌هاي ديگه استفاده مي‌كنم
سي دي بوتيبل آكرنيس براي اين كار عاليه
برنامه هاي پاراگون پارتيشن منيجر
و پارتيشن مجيك
هم خوبن

payan_zaman
29-07-2010, 18:41
partition magic یک نرم افزار قدیمی هست که دیگر هم update نشد . این برنامه روی ویندوزهای ویستا و 7 و 64 بیتی نصب نمیشه
در نتیجه شما مجبور به استفاده از یک نرم افزار دیگه در این زمینه می باشد و paragon partition manager نرم افزار بسیار قدرتمند و با تمام قابلیتهای partition magic هست که روی ویندوزهایی که گفتم هم نصب و قابل استفاده هست

wordist
17-03-2011, 08:53
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

ArashMiniStar
17-03-2011, 12:00
partition magic یک نرم افزار قدیمی هست که دیگر هم update نشد . این برنامه روی ویندوزهای ویستا و 7 و 64 بیتی نصب نمیشه
در نتیجه شما مجبور به استفاده از یک نرم افزار دیگه در این زمینه می باشد و paragon partition manager نرم افزار بسیار قدرتمند و با تمام قابلیتهای partition magic هست که روی ویندوزهایی که گفتم هم نصب و قابل استفاده هست

نرم افزار paragon partition manager برنامه ی فوق العاده حرفه ای در زمینه پارتشین بندی بنظرم هست.چون حتی نسخه های قدیمی اش روی سون کار میکند.قابلیت بوت شدن دارد.اطلاعات را اصلا از بین نمیبرد و امکانات خیلی جالب و پرکاربردی دارد و ... :31:

vahidmir2000
14-04-2011, 00:52
من از مریدان پارتیشن مجیک بودم سالها و تقریبا به گزینه دیگری فکر نمیکردم تا همین چند روز پیش که بر اثر یک سری گندکاریها کل هارد سیستمم ریخت به هم و پارتیشنها جابه جا شد و یکی دوتاش پرید و ...

با اطمینان پارتیشن مجیک رو نصب کردم که مثل همیشه راه گشا باشه ولی در کمال تعجب موقع اجراش چند ارور داد و اجرا نشد. دنبال گزینه دیگری گشتم که دیدم در یکی از دیسکام آکرونیس دیسک دایرکتور رو دارم. نصبش کردم و مثل آب خوردن تمام مشکلات هارد رو برام حل کرد. نکته مثبتش هم اینه که خیلی سریعتر از پارتیشن مجیک کار رو انجام میده پیشنهاد میکنم یک بار ازش استفاده کنید

hamidzaeri
08-08-2011, 16:41
بعد از این که یک بار از برنامه آکرونیس استفاده کردم واقعا به قدرتش پی بردم.
از نظر سرعت واقعا از بقیه سرتره. دو تا هارد 1 ترا من رو که پر هم بودن تو کمتر از 5 دقیقه جابجا کرد بدون مشکل
یه خوبی دیگه که داره اینه که واسه تمام ویندوزها یه نسخه داره که رو همشون هم کار میده، در حالی که مثلا پاراگون این طور نیست و پارتیشن مجیک هم که فقط واسه xp هستش دیگه، خود ویندوز هم که اطلاعات رو می پرونه.
در کل نمیدونم آکرونیس از چه متدی استفاده می کنه ولی سرعتش منو شگفت زده کرد!

sosani2007
14-10-2012, 10:09
من نرم افزار خود ویندوز رو بیشتر ترجیح می دم چون مال شرکت سازنده خود ویندوزه این اول از همه
دومن تمام الگوریتم های ویندوز مال شرکت مایکروسافته پس خود مایکروسافت بهتر می دونه که چطوری باید درستش کنه

ArashMiniStar
08-05-2013, 07:47
بعد از این که یک بار از برنامه آکرونیس استفاده کردم واقعا به قدرتش پی بردم.
از نظر سرعت واقعا از بقیه سرتره. دو تا هارد 1 ترا من رو که پر هم بودن تو کمتر از 5 دقیقه جابجا کرد بدون مشکل
یه خوبی دیگه که داره اینه که واسه تمام ویندوزها یه نسخه داره که رو همشون هم کار میده، در حالی که مثلا پاراگون این طور نیست و پارتیشن مجیک هم که فقط واسه xp هستش دیگه، خود ویندوز هم که اطلاعات رو می پرونه.
در کل نمیدونم آکرونیس از چه متدی استفاده می کنه ولی سرعتش منو شگفت زده کرد!

تایید میشه منم ارکانیس رو سر تر از پاراگون میدونم در کل 2 تاشون خوبن

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2