PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو خدا کمکم کنید.وقتی پرینتر یا رم ریدر رو وصل میکنم کامپیوتر ریستارت میشه!!

sarmast65_ata
12-08-2008, 21:08
ممنون میشم از بچه هایی که کمک میکنن.
من چند وقته که با کامپیوترم مشکلاتی دارم که از هرکسی میپرسم نمیدونه باید چیکار کنم گفتم بیام از بچه های عزیز این سایت بپرسم شاید شما بتونید مشگلم رو حل کنید.
چند وقتیه که کامپیوترم با usb مشگل داره و وقتی که فیش گوشیم یا رم ریدر رو به کامپیوتر وصل میکنم کامپیوتر نمیشناستش ولی در صورتی که موس و پرینتر رو میشناسه چند روز پیش بردمش یه مغازه گفتم مادربورد شما قدیمیه و usb اش ورژن 1 هستش و چون گوشی شما usb دو داره برای همین نمیشناسه یه پورت 4 تایی usb وصل کرد و گفت از این به بعد فیشهای usb رو به این وصل کنید.مشگلم حل شد و مشگلی نداشتم تا دیشب که دوباره کامپیوترم نشناختش و زنگ زدم به مغازه ایی گفت یهبار ویندوز رو عوض کن مشگلت حل میشه.اینکار رو انجام دادم ولی با امشب این مشگل بوجود اومد حالا جالبیش اینجاست پورتهای خود مادربورد هم گوشی هم رم ریدر رو میشناسه و اون پورت 4 تایی جدید کار نمیکنه.و یه مشگل جدید بوجود اومده :
وقتی پرینتر رو روشن میکنم و یا رم ریدر رو به کامپیوتر وصل میکنم کامپیوتر ریستارت میشه و دیگه بالا نمیاد و تا موقعی که پرینتر روشنه و یا رم ریدر به کامپیوتر وصله کامپیوتر بالا نمیاد و موقعی که میخواد بیاد بالا دوباره ریستارت میشه باید پرینتر رو خاموش کنم تا بالا بیاد تو رو خدا ازتون میخوام که کمکم کنید چون بدجوری کلافم کرده.
ممونم ازتون

sarmast65_ata
14-08-2008, 12:12
یه نفر هم پیدا نمیشه بتونه کمکم بکنه؟

خلیل 2=0=8=0
17-08-2008, 22:58
سلام
دوست عزیز اگر میشه مشخصات سیستمت رو بگو وقدرت پاورت رو بگو
واینگه وقتی خاموش میشه کل سیستم خاموش میشه یا اینکه قسمتی و ریست میشه
از usb نیست
اینا رو بگو بهت بگم چی کار کنی

خلیل 2=0=8=0
19-08-2008, 21:21
سلام این مشکل 3دلیل ممکنه داشته باشه
1.اتصالی مادربورد با کیس:که در این حالت می توانیدمادربورد رو باز کرده از کیس .کاغذی در بین مادر بورد وکیس قرار بدهید

2.از قدرت پاور ممکنه باشه:در این حالت ممکنه قدرت پاور شما 350 باشه در حالی که احتیاج به 500 دارید می تونید یه کاری کنید یعنی شما چندتا پاور دارید2تااز اونا رو از پاور جدا کنید یا می تونید موقعتا سی دی رام یا امسال اینا رو از پاور جدا کنید بعد امتحان کنید ببینید دوباره خاموش میشه

3.کثیف بودن مادر بورد :اینم یه مورد اونه که میشه که شما باید مادربورد رو تمیز کنید