PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مردم مالزي در انتظار اينترنت خانگي 100 مگابيتي !

mobin
12-08-2008, 18:02
خبرگزاري فارس: شركت مالزيايي PCOM Technologies كه در زمينه ايجاد شبكه هاي فيبر نوري در اين كشور فعال است از ايجاد قريب الوقوع شبكه جديد فيبرنوري در اين كشور براي ارائه خدمات اينترنت خانگي با سرعت سرسام آور 100 مگابيت در ثانيه خبر داد.
به گزارش فارس به نقل از روزنامه استار مالزي، اين شبكه نوري جايگزين سيم هاي مسي شده و سرعت تبادل اطلاعات و دسترسي به اينترنت از اين طريق افزايش چشمگيري خواهد يافت.
اين شركت شبكه اي موسوم به Fibre-to-the-Home (FTTH) را در مالزي ايجاد خواهد كرد كه سرعت تبادل اطلاعات در آن بالغ بر يك گيگابيت در ثانيه است. پس از راه اندازي اين شبكه پرسرعت بارگذاري يك فيلم دوساعته از طريق شبكه اينترنت در مالزي در ظرف كمتر از 12 ثانيه امكان پذير خواهد شد.
هر يك از كابل هاي فيبرنوري اين شبكه مي تواند دسترسي 64 كاربر به اينترنت 100 مگابيتي را به طور همزمان تامين كند.
در حال حاضر دسترسي به اينترنت با سرعت 4 مگابيت در ثانيه در اكثر نقاط كشور مالزي ممكن است، اما عموم مردم و صاحبان مشاغل در اين كشور اين سرعت را ناكافي مي دانند.
PCOM اميدوار است كار نصب و راه اندازي اين شبكه را تا قبل از پايان سال جاري ميلادي آغاز كند.

mobin
12-08-2008, 18:12
امروز یه تاپیک زدم اونم تکراری دراومد !:13:

mahmouddmxh
13-08-2008, 17:28
واااااااااااااااااااااااا اااااااااااي خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
خوش به حالشون

eAmin
13-08-2008, 19:08
امروز یه تاپیک زدم اونم تکراری دراومد !:13:
سلام.

خب این که خبر خوبیه.

این نشون می ده که چقدر بچه های اینجا فعال شدن، و هر روز خبرای دسته اول رو در اینجا قرار می دن!!!

mobin
13-08-2008, 19:56
سلام.

خب این که خبر خوبیه.

این نشون می ده که چقدر بچه های اینجا فعال شدن، و هر روز خبرای دسته اول رو در اینجا قرار می دن!!!
آقا مزاح میفرمایید!
یه سری به تاپیک امضام بزن ببین از این اپدیت تر تو انجمن پیدا میشه !!!:21:

sinasalar2007
13-08-2008, 20:00
مردم ایران در انتظار اینترنت 1 مگابایتی !!!!

(فرق رو میبینین ؟ )

V A H I D
13-08-2008, 20:04
1 مگابایتی ؟؟؟
نه خیر برادر اشتباه اومدی !
اولا 1 میگا بیتی !!!
دووما من فقط یه Dsl می خوام فرقی نداره سرعتش !! :دی

Bill Gates
13-08-2008, 20:10
:31: من فقط یه نت میخوام که 2 گیگ رو تو 1 ساعت دانلود کنه همین این رو بدن هیچ چیز دیگه از این دولت نمیخوام ( در رابطه با کامپیوتر )

rootnt
13-08-2008, 22:20
:31: من فقط یه نت میخوام که 2 گیگ رو تو 1 ساعت دانلود کنه همین این رو بدن هیچ چیز دیگه از این دولت نمیخوام ( در رابطه با کامپیوتر )

الان اینو می گی قربونت
وقتی بهت دادن بعد یه مدت متوجه می شی چقدر کمه

taia
14-08-2008, 07:13
من داشتم می رفتم از این مالزی، ولی تجدید نظر می کنم! D:
یک سال دیگه هم می مونم، اینترنت 100 مگابیتی رو هم تجربه کنم بعد می رم D:
گفتن در 3-4 ماه اول سال دیگه فعالیتش شروع میشه، بریم یک فیلم دو ساعتی در 12 ثانیه دانلود کنیم، گرچه خبر مورد داره چون نگفته حجم فیلم چقدر هست! یک وقتی 200 مگابایت باشه! یک وقتی 4 گیگابایت! ولی خوب 12 ثانیه خوب هست، فیلمش 2 ساعت باشه! هر چقدر حجم داشت مهم نیست! D:
در ضمن 100مگابیت هم واقعا چیزی نیست، اگر توجه کنید که اطلاعات امروزه تا چه حد سرعت رشدشون بالا هست! حالا 1 مگابیت و یک اینترنت Adsl ساده که ...
فکر کنم در کره جنوبی Adsl رو کلا جمع کردند! D: