PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگي حركت نور پشت سر جسم؟

فاطمه وطن دوست
12-08-2008, 10:37
سلام

عکس یه هنرمند رو تو یه صفحه گذاشته بودن و بعد نور ( دایره ای ) شکل رو روی عکس حرکت میدادند به شکلی که در هر لحظه قسمتی از عکس که نور روش بود نشون داده میشد.

نمونه ش به صورت فایل فلش نبود که بتونم ویرایشش کنم .

از دوستان کسی میتونه درساخت این طرح به من کمک کنه ؟

Dolphin 7
12-08-2008, 17:12
سلام

عکس یه هنرمند رو تو یه صفحه گذاشته بودن و بعد نور ( دایره ای ) شکل رو روی عکس حرکت میدادند به شکلی که در هر لحظه قسمتی از عکس که نور روش بود نشون داده میشد.

نمونه ش به صورت فایل فلش نبود که بتونم ویرایشش کنم .

از دوستان کسی میتونه درساخت این طرح به من کمک کنه ؟

بايد از روش
Masking
يا
Mask
كردن لايه ها استفاده كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كار ماسك اينه كه يه قسمت از تصويرو نمايش بده و بقيشو نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه لايه ماسك و يه لايه اي كه قراره ماسك بشه ايجاد مي كنيم ( لايه ماسك بالاي لايه اي كه قراره ماسك بشه ) و تو لايه ماسك هر شكلي كه كشيده بشه لايه زيرش كه قراره ماسك بشه رو به همون مقدار از لايه زيرشو نشون مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو بايد يه لايه درس كني و عكستو قرار بدي ( اين لايه ايه كه قراره ماسك بشه كه بشه ) و يه لاي بالاي اين لايه درس كني كه همون نور متحركه كه مي توني مثلا يه دايره درس كني و به صورت انيميشن درش بياري
فريماي لايه اي كه عكست قرار داره رو به همون تعدادي كه لايه بالاييش ( همون نور متحركي كه قراره لايه عكسو ماسك كنه ) هس انتخاب كن البته مي توني كمتر يا بيشترم انتخاب كني اين بستگي به نوع كار و هدفيه كه داري ولي فعلا واسه اينكه گيج نشي و بدوني چيكار كني فريم لايه ها رو هم تعداد انتخاب كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا اينجا هنوز ماسك ما درس نشده ما فقط دو تا لايه درس كرديم كه لايه بالايي يه انيميشنه و لايه پاييني يه عكس ثابته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا بايد بري رو لايه بالايي كه انيميشنته راس كليك كني و گزينه
Mask
رو بزني
حالا با كليد تركيبي
Cntl + Enter
فيلمتو اجرا كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم نمونه كار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فاطمه وطن دوست
13-08-2008, 07:19
سلام

لینکتون ایرارد داره . لطفا تست کنید.

Dolphin 7
13-08-2008, 08:12
سلام

لینکتون ایرارد داره . لطفا تست کنید.

لينكو تستش كردم مشكلي نداشت ولي به هر حال يه جا ديگم آپ كردم از هر كودومش خواسي و تونسي بگير : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فاطمه وطن دوست
13-08-2008, 15:18
سلام

این ارورو برای چیه ؟

:FLASH MX
Unexpected File Format

raptor22
13-08-2008, 17:50
فكر كنم فلش شما قديمي و براي آقاي دلفين جديد يعني براي شما Mx و نميتونه ورژن بالاتر رو ساپورت كنه..مگر اينكه براش تعريف بشه..

فاطمه وطن دوست
13-08-2008, 20:44
سلام

ماله شما ورزنه چنده ؟

Dolphin 7
14-08-2008, 10:01
سلام

این ارورو برای چیه ؟

:FLASH MX

Unexpected File Format

سلام

ماله شما ورزنه چنده ؟

اون ارور مال اينه كه فلش نمي تونه اون فايلو باز كنه كه دليلش اينه كه اون فايل يه فرمت قابل خوندن واسه فلشو نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا من اون فايلو با فرمت فلش 8 ذخيره كردم كه با فلش 8 به بالا مي شه اون فايلو باز كرد و همون جور كه
raptor22
گفت چون فلشي كه تو استفاده مي كني فلش 6 هس نمي تونه اونو باز كنه و همون ارورو مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از روي متنيم كه واست نوشتم مي توني مرحله به مرحله بري جلو و يه ماسك درس كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زياد به اون فايلي كه درس كردم احتياجي نداري اون فقط يه فايل نمونه بود ولي اگه نتونسي و مشكلي داشتي بگو كه به مراحل ساخت ماسكو صورت تصويري واست بذارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
18-08-2008, 21:59
سوالات و درخواست ها در بخش در اين بخش مطرح كنيد

مرسا فاطمه خانوم

انتقال به بخش فلش

انتقال مهو

فاطمه وطن دوست
19-08-2008, 17:39
سوالات و درخواست ها در بخش در اين بخش مطرح كنيد

مرسا فاطمه خانوم