PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : کامپوننت برای ساخت و مدیریت راهنما در برنامه

Morteza_SOS
12-08-2008, 06:37
سلام از تمام دوستان دلفی باز خصوصا نان فورس عزیز تقاضا دارم که کامپوننت های مربوط به راهنما ( Html , Chm ) را قرار بدن .
در ضمن اگر ممکن است یه توضیح در مورد عملکرد راهنما در برنامه بدید مثلا می خوام وقتی کاربرم روی دکمه ی برنامه کلیک راست کرد بتونه توضیحات همون دکمه ( قسمت ) را مشاهده کنه ، همینطور سایر اشیاء فرم ...

راستی چطوری می شه [?] را در کپشن فرم احضار کرد ؟

مهرداد خورسند
12-08-2008, 08:27
شما به ابزاری نياز داری تا فايل راهنما بسازی و اين مستيماً به دلفی ربطی نداره، ميتونی از برنامه Help and Manual استفاده كنی.
شيی Application يه ويژگی به نام HelpFile داره، فايل راهنما رو بهش معرفی كن و با استفاده از HelpKeyword و HelpContext هر شيی راهنمای مربوط به اون رو فراخوانی كن.

NoneForce
12-08-2008, 09:05
سلام از تمام دوستان دلفی باز خصوصا نان فورس عزیز تقاضا دارم که کامپوننت های مربوط به راهنما ( Html , Chm ) را قرار بدن .
در ضمن اگر ممکن است یه توضیح در مورد عملکرد راهنما در برنامه بدید مثلا می خوام وقتی کاربرم روی دکمه ی برنامه کلیک راست کرد بتونه توضیحات همون دکمه ( قسمت ) را مشاهده کنه ، همینطور سایر اشیاء فرم ...

راستی چطوری می شه [?] را در کپشن فرم احضار کرد ؟

سلام

پروژه براي نحوه استفاده از فايلهاي CHM :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براي ساخت فايلهاي CHM هم از HelpScribble استفاده كرده و هنگام Make در قسمت Help Compiler گزينه سوم بايد بصورت زير باشد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zavf
31-08-2008, 01:56
شرت نگید !!!

hamideh shahsavan
26-07-2009, 09:59
سلام. می خوام یه کامپوننت بسازم تا ازش تو فلش استفاده کنم. لطفا راهنماییم کنید.