PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کامپیوتر

dawood41
11-08-2008, 20:33
دوستان من وقتی با کامپیوتر کار میکنم در وسط کار یک صدای تقه میدهد و یکباره از کار می افتد(هنگ میکند)آیا کسی میدونه مشکل از چیست

خلیل 2=0=8=0
17-08-2008, 22:48
سلام
دوست عزیز من می خوام کمکت کنم اما بهتر بود توضیح بیشتر می دادی تا اینکه بدونم چیه مشکلت
یعنی اینکه پیغامی برات میاد تو درهنگام خاموش شدن ...

DAN271
18-08-2008, 10:26
سلام. با این توضیح کمت من فکر کنم اون صدای تقه از هد هاردت باشه ومشکل از اونه

mhaf
18-08-2008, 18:20
این مشکل از هارده و معمولا به خاطر پاور خراب به وجود میاد و خیلی وقت ها اگه هارد مکستور باشه دیگه درست نمیشه.

moh2ssa
18-08-2008, 21:46
با نظرات بالا (صدای هارد)موافقم !
البته اگه Led هارد شما دیگه روشن نمی شه موافقم!!!!!!!

توضیحات بیشتر لطفا <

amin123
18-08-2008, 22:47
این مشکل از هارده و معمولا به خاطر پاور خراب به وجود میاد و خیلی وقت ها اگه هارد مکستور باشه دیگه درست نمیشه.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

از پاور؟

نه عزيز،مربوط به پاور نيست،اين مشكل از همون هارد هست و ربطي هم به برند هارد نداره (MAXTOR,SEAGATE,WD,HITACHI)

اين مشكل هم نشانه وجود بدسكتور هست،كه اگه بدسكتور نرم افزاري باشه خودتون مييتونيد با نرم افزار HDD REGENERATOR مشكل را حل كنيد،اما اگه سخت افزاري باشه،كار شما نيست،پيشنهاد ميكنم در اين حالت به تعميركار هارد مراجعه كنيد،

همچنين در برخي موارد ميتونيد با فرمت كامل درايو C اين مشكل را برطرف كنيد

hardware2000
19-08-2008, 00:20
یک چیزم هست شما با ویندوز live bia bala بعد با نرم افزار ویندوز لیو که مجازیه اررور های دیسک سخت رو با چک ارور برسی کن چون با این نرم فزاری که امین جان گفت زمان زیادی میبره ولی این سری تر به نتیجه میرسی.

mhaf
19-08-2008, 10:50
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

از پاور؟

نه عزيز،مربوط به پاور نيست،اين مشكل از همون هارد هست و ربطي هم به برند هارد نداره (MAXTOR,SEAGATE,WD,HITACHI)

اين مشكل هم نشانه وجود بدسكتور هست،كه اگه بدسكتور نرم افزاري باشه خودتون مييتونيد با نرم افزار HDD REGENERATOR مشكل را حل كنيد،اما اگه سخت افزاري باشه،كار شما نيست،پيشنهاد ميكنم در اين حالت به تعميركار هارد مراجعه كنيد،

همچنين در برخي موارد ميتونيد با فرمت كامل درايو C اين مشكل را برطرف كنيد
من نگفتم که صدا از پاوره
گفتم متاسفانه به خاطر استفاده از پاور غیر مرغوب و ولتاژ های غیر ثابت این مشکل پیش اومده.
میتونید امتحان کنید.
آقای داوود جان
پاورت چیه؟
چند وقته داری؟

خلیل 2=0=8=0
19-08-2008, 21:08
دوستان عزیز بعضی از شما عقیده دارید از هارد بعضی موقعه ممکنه اتفاق بیفته اما ایشون میکن صدا در آمده که بنظر بنده از پاور می باشد این وقتی اتفاق می افته که شما از یه پاور با قدرت پایین برای یه سیستم قدرت بالا استفاده می کند که گرمای حاصل در پاور وقدرت بالا باعث میشه صدای تق بده اما حارد دلیلش اونم از پاور میشه یه تحقیق کنید بد نیست یه آزمایش می تونید انجام بدید شما پاور رو باز کنید وفن داخلش رو بردارید وبعکس داخلش بذارید می بینید که در حال کار با کامپیوتر هستید یه صدای تق وخاموش شدن کامپیوتر مثل همون که گفتم

mhaf
20-08-2008, 10:29
دوستان عزیز بعضی از شما عقیده دارید از هارد بعضی موقعه ممکنه اتفاق بیفته اما ایشون میکن صدا در آمده که بنظر بنده از پاور می باشد این وقتی اتفاق می افته که شما از یه پاور با قدرت پایین برای یه سیستم قدرت بالا استفاده می کند که گرمای حاصل در پاور وقدرت بالا باعث میشه صدای تق بده اما حارد دلیلش اونم از پاور میشه یه تحقیق کنید بد نیست یه آزمایش می تونید انجام بدید شما پاور رو باز کنید وفن داخلش رو بردارید وبعکس داخلش بذارید می بینید که در حال کار با کامپیوتر هستید یه صدای تق وخاموش شدن کامپیوتر مثل همون که گفتم
حرف تو دهن من نزارید
من نگفتم صدا از پاوره
پاور هیچ قطعه مکانیکی نداره که صدا بده
صدا از هارده که داره خراب میشه
دلیل خرابیش پاوره
همین و بس

dawood41
21-08-2008, 19:39
ممنون از جواب همه دوستان در مور صدا از هارده ولی یکدفعه می ایسته و حتی رستارت هم نمیشه لطفا اگه از هارده بگید تا اطلاعاتمو از رو هارد بردارم ممنون

dawood41
21-08-2008, 19:44
من نگفتم که صدا از پاوره
گفتم متاسفانه به خاطر استفاده از پاور غیر مرغوب و ولتاژ های غیر ثابت این مشکل پیش اومده.
میتونید امتحان کنید.
آقای داوود جان
پاورت چیه؟
چند وقته داری؟

دوست عزیز اسمشو نمیدونم ولی حدود 5 ساله که دارمش

mhaf
21-08-2008, 22:45
شده سیستمت یه دفعه الکی ریست بشه؟
شده تو بازی ها ریست بشه؟
میشه گفت پاورت خرابه و داره هارد رو خراب میکنه.
اما میشه گفت هارد هنوز خراب نشده و به خاطر افت جریان خاموش میشه.
برو پاورت رو با تستر شاور تست کن ببین سالم هست یا نه.
در ضمن توان واقعی پاور رو با توان لازم برای قطعاتت چک کن ببین کمتر نباشه.
میتونی از جدول گرین استفاده کنی که توان لازم سیستمت رو بدست بیاری.