PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم توربو Adsl چطوری کار میکنه؟!

0037
11-08-2008, 17:35
سلام
من از یه شرکت ADSl گرفتم که سیستم توربو روش نصبه و در بعضی زمانهای نامشخص ( فکر کنم با توجه به ترافیک شبکه ) سرعتم دوبل میشه ولی یه چیزی که پیش میاد اینه که اگر سرعت دوبل باشه و چیز حجیمی رو برای دانلود بزاری اولش با سرعت خیلی خوبی جلو میره ولی بعداً سرعت افت میکنه و به مقدار واقعی ( مقداری که اشتراک شدم ) میرسه !
میخواستم ببینم آیا راهی هست که بشه سرعت رو بالا نگه داشت؟!!

Hamid Reza
11-08-2008, 17:40
بررسی سرویس دهندگان اینترنت پرسرعت در ایران

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421
11-08-2008, 19:03
سلام
من از یه شرکت ADSl گرفتم که سیستم توربو روش نصبه و در بعضی زمانهای نامشخص ( فکر کنم با توجه به ترافیک شبکه ) سرعتم دوبل میشه ولی یه چیزی که پیش میاد اینه که اگر سرعت دوبل باشه و چیز حجیمی رو برای دانلود بزاری اولش با سرعت خیلی خوبی جلو میره ولی بعداً سرعت افت میکنه و به مقدار واقعی ( مقداری که اشتراک شدم ) میرسه !

با نرم افزار های بهینه سازی پهنای باند شاید بشه کاری کرد مثل DSL Speed یا TuneUp Uttility ...

بررسی سرویس دهندگان اینترنت پرسرعت در ایران

فکر نکنم ربطی داشته باشه !!!

alizshah
11-08-2008, 21:59
سلام

از کدام شرکت گرفتی ؟

r4pbr4p
12-08-2008, 13:07
میشه یه مقدار توضیح بدی عزیز؟

0037
10-09-2008, 15:52
سیستمش اینطوری که در بعضی از ساعات دو برابر پهنای باند واقعی خودت بهت پهنای باند میده ولی با دوام نیست یعنی برای دانلود فایلهای با حجم بالا 20-30 مگ اول سرعتت خیلی بالاست ( 2 برابر ) ولی بعدش افت میکنه و دیگه بالا نمیره مگر اینکه Pause کنی و دوباره Resume کنی!

Šepehr
10-09-2008, 16:10
من از یه شرکت ADSl گرفتم

کدوم شرکت؟

0037
10-09-2008, 20:37
تهران نیست!راهی هست که بشه با استفاده از برنامه ای اگر سرعت دانلود از یه مقدار مشخص پایینتر اومد کانکشن قطع بشه و بعد از مثلاً 10 ثانیه دوباره ریزوم بشه؟!
با Idm میشه؟

Hossein Adeli
14-09-2008, 16:06
تهران نیست!راهی هست که بشه با استفاده از برنامه ای اگر سرعت دانلود از یه مقدار مشخص پایینتر اومد کانکشن قطع بشه و بعد از مثلاً 10 ثانیه دوباره ریزوم بشه؟!
با Idm میشه؟

خیر با IDM نمیشه و هیچ نرم افزار مدیریت داونلود دیگه ای هم نمیتونه این کار رو بکنه فقط یک راه هست اون هم استفاده از ماکرو است یعنی ماکرو رو ضبط کنی که وقتی اجرا میشه یک بار داونلود رو متوقف و سپس دوباره شروع کنه .برای ضبط ماکرو و تنظیمات اون میتونی از Auto power on & shutdown استفاده کنی
برای داونلود و طرز کارش برو اینجا

بعد که یک ماکرو رو ضبط کردی باید تنظیم کنی که مثلا بعد از 5 دقیقه دوباره این ماکرو اجرا بشه و مدام این کار اجرا بشه و ...
اما اگه مدام داونلود رو Pause کنی و شروع کنی احتمال اینکه فیالت درست داونلود نشه میره بالا
در ضمن نرم افزار های مثل DSLspeed و غیره نیز نمی توننن کمکی بهت کنن
باز اگه مشکلی داشتی بپرس :10:

آخرش نگفتی کدوم شهری و از کجدوم شرکت ADSL گرفتی چون همه دارن میپرسن
وقتی عنوان تاپیک رو دیدم خندم گرفت چون ببین این ISP ها از چه عناوینی برای تبلیغ استفاده می کنن ( مگه موتور یا ماشین است که سیستم توربو داشته باشه :27: )