PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با وایرلس

AAshkann
10-08-2008, 19:14
سلام به همه اساتید
من یه مشکلی دارم که مطمئن هستم هر کدام از شما ها هم این مشکل رو داشت خیلی حالش گرفته می شد
خونه ما بغل مجتمع پایتخت هست و پایتخت هم که وایرلس داره و من هر وقت میرم تو پایتخت که به وایرلس وصل بشم کانکت نمیشه البته بگم گوشیم n81 8gb هست اما مثلا وقتی با n95 میرم کانکت میشه
تازه من از توی خونمونم میتونم وایرلس پایتخت بگیرم بدون اینکه بخوام برم داخل مجتمع
حالا اگه امکان داره من رو راهنمایی کنید . راستی من موبایلمو تازه گرفتم ایا تنظیمات خاصی داره برای وایرلس لن یا .....؟

Majid393
10-08-2008, 20:47
وقتی با ان81 میخوای کانکت شی ، ارور میده ؟؟؟؟ چه اروری ؟؟؟

actooor
10-08-2008, 21:00
ای خوشبحالت...
پهلوی پایتخت...توی بهشتی و خودت خبر نداری...
از این شانس ها گیر کمتر کسایی میااااددددد...

jojo_tala98
10-08-2008, 23:17
[
سلام به دوست عزیزم
من گوشیم p1i هست و تخصصم uiq هست ولی زمانی مشکل تو رو من هم داشتم
شما اگه از من داری بو رو گوشیتو update کن قول 100% بهت نمیدم درست شه ولی تا 99% مطمعنم...........
اومدیمو اون 1% کاره خودشو کرد
میدونم گوشیت هیچ erori نمیده فقط وصل نمیشه.........موفق باشی
کاری هم نداشته باش که گوشیت نو هست و از این حرفا.......اتفاقا update براش خیلی مزیتایی هم داره که بعدا می فهمی از جمله:هک ساین در این تاپیک.....
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Majid393
10-08-2008, 23:33
[
سلام به دوست عزیزم
من گوشیم p1i هست و تخصصم uiq هست ولی زمانی مشکل تو رو من هم داشتم
شما اگه از من داری بو رو گوشیتو update کن قول 100% بهت نمیدم درست شه ولی تا 99% مطمعنم...........
اومدیمو اون 1% کاره خودشو کرد
میدونم گوشیت هیچ erori نمیده فقط وصل نمیشه.........موفق باشی
کاری هم نداشته باش که گوشیت نو هست و از این حرفا.......اتفاقا update براش خیلی مزیتایی هم داره که بعدا می فهمی از جمله:هک ساین در این تاپیک.....
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز ....
اینجا بخش نوکیا هست نه سونی اریکسون ....
در ضمن ان81 سیمباین سری 60 ورژن 3 (9.2) داره نه سیمباین uiq .....

jojo_tala98
10-08-2008, 23:58
دوست عزیز ....
اینجا بخش نوکیا هست نه سونی اریکسون ....
در ضمن ان81 سیمباین سری 60 ورژن 3 (9.2) داره نه سیمباین uiq .....
باریکلا .............:happy::27:
چقد شما باهوشین ........البته بهتون بر نخوره...........
یعنی چون من uiq هسم دیگه از simbian sr60 سر در نمییارم
دس شما درد نکنه:46:...................................... .......................................از شما با ان همه ستاره وااااااااااااااقعا بعید بود
اگه منظورت اون هک ساین باید بهتون بگم هیچ فرقی بین سیستم عاملها نیس همه به یک شکل عمل می کنن( واقعا ....زرشک)

Majid393
11-08-2008, 09:17
دس شما درد نکنه:46:...................................... .......................................از شما با ان همه ستاره وااااااااااااااقعا بعید بود
اگه منظورت اون هک ساین باید بهتون بگم هیچ فرقی بین سیستم عاملها نیس همه به یک شکل عمل می کنن( واقعا ....زرشک)

اولا اینطوری حرف نزن دوست عزیز ....
دوما : حق با شماست .... من ندیدم که شما نوشته بودی من هم همین مشکل رو داشتم ....

Legend
11-08-2008, 10:25

آقاي محترم اين چه طرز حرف زدن هست...؟؟؟:13:
ميتونستي مؤدبانه تر منظورت رو برسوني...
تازه اوله راهي اينطوري جواب ميدي..يه اخطارم كه داري..! اگه همين طوري پيش بري اينجا دووم نمياري... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aref.moradi
11-08-2008, 20:16
منم موقعی این مشکل روداشتم بااینکه کد رو هم داشتم اخر سر رفتم سراغ یکی ازکامپیوترهابابلوتوثهایکه نیاز به نصب ندارن یه فایل به گوشی فرستادم و اسم فرستنده رو که فهمیدم اسم گوشی رو توقسمت بلوتوث همون گذاشتم کانکت شد

AAshkann
12-08-2008, 01:19
سلام به همه اساتید
من یه مشکلی دارم که مطمئن هستم هر کدام از شما ها هم این مشکل رو داشت خیلی حالش گرفته می شد
خونه ما بغل مجتمع پایتخت هست و پایتخت هم که وایرلس داره و من هر وقت میرم تو پایتخت که به وایرلس وصل بشم کانکت نمیشه البته بگم گوشیم n81 8gb هست اما مثلا وقتی با n95 میرم کانکت میشه
تازه من از توی خونمونم میتونم وایرلس پایتخت بگیرم بدون اینکه بخوام برم داخل مجتمع
حالا اگه امکان داره من رو راهنمایی کنید . راستی من موبایلمو تازه گرفتم ایا تنظیمات خاصی داره برای وایرلس لن یا .....؟

راستی دوستان یادم رفته بود بگم چه اروری میده ببخشید:
1.Access point defined
No gate away.2

aref.moradi
12-08-2008, 17:18
پیغام دومی رو وقتی میده که شمابه شبکه وصلی ولی سرور به اینترنت کانکت نیست شاید به علت بدهی و...

Mojtaba-MCI
12-08-2008, 18:13
اين مشكل شما دقیقا برای من هم پیش اومده بود دوست عزیز و تازه وارد...
یادمه یه بار یه جا لن پیدا کرده بودم و خیلی خوشحال بودم که فقط خودم کشفش کردم ولی تا اومدم وصل شم پیغام دلنشین No Get Away Replay رو تحویلم داد!
چند بار هم امتحان کردم ولی نشد که نشد!
تا اینکه یه بار دیگه و یه جای دیگه و به صورت کاملا شانسی و اتفاقی یه لن دیگه پیدا کردم(دقت داشته باش ، اومدم ببینم ساعت چنده دیدم علامت دسترسی به لن بالای گوشی هست)!
گفتم لابد اینم سر کاریه ولی این یکی بدون هیچ مشکلی کار می کنه و سرعتش هم خیلی بالاست...
نتیجه ی اخلاقی ای که من از این ماجرا گرفتم این بود که اون امواج لنی که داری دریافت می کنی باید با گوشیت بخونه و هماهنگ باشه ، ضمنا هیچ تنظیمات خاصی هم نداره!تنظیمات پیش فرض خود گوشی کامل و بی نقصه!
حالا شاید واسه شما علت دیگه ای داشته باشه...
جالب اینجاست دوستم اومد از این لنی که من پیدا کرده بودم استفاده کنه ولی نمی شد(گوشیش هم ان80 بود) و هی پیغام No Get Away رو بهش می داد!