PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت پر و کم(سرعت)

TATAR1400
10-08-2008, 11:06
عزیزان
یه خدمات اینترنتی در شهر ما هست که اینترنت adsl و کارت اینترنت به مشتریان عرضه می کنه و چند تا سیستم هم داره که افراد میتونن از اون سیستم ها جهت استفاده اینترنت مورد استفاده قرار بدن یعنی همون کافی نت.روی هر سیستم یه کانکشن ساخته مثل dail up ولی فرقش با اون اینکه جایی برای شماره اتصال به اینترنت نداره.یعنی من که می خواهم از سیستم استفاده کنم روی کانکشن کلیک میکنم و dail را میزنم تا به اینترنت وصل شوم.(فکر میکنم سیستم ها به سیستم مرکزی خودش وصل باشه)موقع وصل سرعت بالایی داره.حدود 8 کیلو سرعت دانلودش هست.من اومدم این یوزر و پسوردش را از طریق برنامه ای پیدا کردم.در خونه روی کامپیوتر خودم امتحلن کردم و شماره اتصال به اینترنت خود شرکت را وارد کردم و اتفاقا وصل شد و تا حالا هم دارم استفاده میکنم ولی سرعتش مثل سرعت کارت های اینترنت هست در صورتی که توی خود کافی نتش سرعتش بالاست.کسی میدونه من چه کار کنم تا سرعتش بالا بره

mehdi_08
11-08-2008, 10:00
برای کافی نت که از اینترنت دایال آپ استفاده نمی کنند شما چه جوری یوزنیم وپسورد دایال آپ رو گیر آوردی در ضمن یادت باشه که اینترنت دایال آپ سرعتش حداکثر 56Kb/s‌‌ْ میشه (که عمرا توی ایران به این سرعت برسه ) خوت هم می گی که با سرعت 8KB/s دانلود می کنه که این با سرعت دایال آپ غیرممکنه

TATAR1400
11-08-2008, 15:51
من گفتم یه کانکشن درست کرده و تمام رایانه ها به سیستم اصلی خودش که از طریق اون اینترنت با سرعت بالا را داره عرضه میکنه وصل هست .وقتی روش کلیک میکنی که به اینترنت وصل بشی به سیستم خودش وصل میشه بعد به اینترنت تا با این صورت وقتی کسی از سیستم استفاده نمی کنه اینترنت را قطع کنه تا سرعتش کم نشه.حالا من میگم چه طور اون سیستم ها که به رایانه ی خودش وصل هستند سرعت بالایی دارند ولی مال من که دارم از همون یوزر و پسورد استفاده می کنم کم هست

TATAR.BonFire
10-09-2008, 21:19
بزارید سوال را اینجوری مطرح کنم.یه جزییاتی فهمیدم
یه خدمات اینترنتی در شهر ما هست که اینترنت adsl و کارت اینترنت به مشتریان عرضه می کنه و چند تا سیستم هم داره که افراد میتونن از اون سیستم ها جهت استفاده اینترنت مورد استفاده قرار بدن یعنی همون کافی نت.روی هر سیستم یه کانکشن PPPOE ساخته.یعنی من که می خواهم از سیستم استفاده کنم روی کانکشن کلیک میکنم و connect را میزنم تا به اینترنت وصل شوم.(فکر می کنم سیستم ها به سیستم مرکزی خودش وصل باشه )موقع وصل سرعت بالایی داره.حدود 8 کیلو سرعت دانلودش هست.من اومدم این یوزر و پسوردش را که باهاش وصل می شویم را از طریق برنامه ای پیدا کردم.در خونه روی کامپیوتر خودم امتحلن کردم(با کانکشن dial up)و برای شماره اتصال به اینترنت ،شماره اتصال به اینترنت خود شرکت را وارد کردم (مثلا روی کارت هایی که عرضه می کنه شماره اتصالش هست 9716123 فرضاَ)و اتفاقا وصل شد و تا حالا هم دارم استفاده میکنم ولی سرعتش مثل سرعت کارت های اینترنت هست در صورتی که توی خود کافی نتش سرعتش بالاست.آیا میشه کاری کرد که من هم همون سرعت را داشته باشم.آیا به مودم adsl نیازه.خواهش می کنم کمک کنید.

montazermandeh
14-09-2008, 05:43
اونا احتمالاً برای ارتباط از کابل نوری استفاده می کنند که سرعت رو چندین برابر می کنه

vahid78
14-09-2008, 15:09
نياز به مودم Adsl داره مودمهاي معمولي حداكثر سرعتشون 56 كيلوبايت بر ثانيه هست

Hossein Adeli
14-09-2008, 15:47
فقط بپا لو نری چون به راحتی میتون بفهمن اما اگه شک کنن!
برای به دست آوردن یوزر و پس هم از برنامه Dialup-Pass استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید