PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ککممممکککک

lordsuperboys
09-08-2008, 12:51
:19:سلام دوستان یهمشکلی پیش اومده
من یه برنامه نصب کردم تو مایه های game gain بعد دو بار سرعت کامچیوتر کم زیاد کردم کامپیتور هنگ کردم رستارت کردم قبل از بوت ویندوز مینویسه ntdl is missing any key to restart هر دکمه ای هم میزنم رستارت نمیشه هر بار باز میکنم این جوری میشه ولی وقتی سی دی ویندوز میندازم میشه نصب کرد . ویندوز بزنم یا میشه حلش کرد :11:

MicroSystem
09-08-2008, 14:31
آره ويندوزت رو بايد عوض كني
البته اگه حرفهاي باشي ميتوني ويندوز فعلي رو هم درست كني

Lord_theOne
09-08-2008, 19:11
مي توني ويندوز را دوباره روي خودش بريز توي نصب كردن بهت پيغام مي دهد R را بزن
البته مي توني Dll پاك شده را بريزي اونجا مشكلت حل مي شود

hardware2000
10-08-2008, 00:18
ویندوزت عوض کن باید مشکلت حل بشه!!!

Kianoosh
10-08-2008, 01:07
منم قبلا با این ارور موقع نصب ویندوز مواجه می شدم و نمی تونستم ویندوز بریزم با فرمت هم حل نشد (مین جدید گرفته بودم روی هارد قبلیم نتونستم ویندوز بریزم هیچ کس دیگه هم نتونست 10 جا بردم!مجبور شدم یه هارد جدید بگیرم )هارد رو نگه داشتم الان خیلی می خوام بدونم قضیه این ارور چیه؟لطفا هر کی می دونه راهنمایی کامل بکنه.

ممنون

Lord_theOne
10-08-2008, 04:36
بايد Fix MBR كني بلدي؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببين موقغ نصب ويندوز XP از شما مي خواهد اولين پيغام كه Enter به جلو مي رود و R براي Riper كردن هست R را مي زني بعدش صفحه سياه مي آيد اونجا مي نويسي FIXMBR‌و دكمه Enter را مي زني و بعد Y‌را مي زني بعدش كه انجام شد Restart مي كني و بعد ويندوز نصب مي كني از دوباره
بخاطر همين دوستمون هاردشو عوض كرد اگر بلد نباشي FixMbr كني

lordsuperboys
10-08-2008, 14:44
با تشکر از همهی دوستانی که نظر داده بودند مکن خواستم ریپر کنم یه ویندوز خراب داشتم تو درایو سی (هدف تعمیر ویندوز درایو دی بود)که استباهاً اونو رپیر کرد و هر چی تو این درایو بود پاک کرد میخوام بدونم با برنامه ی ریکاوری این چیزایی که توی سی بودن برمیگردن؟؟؟؟؟/

lordsuperboys
10-08-2008, 15:40
یه چیز دیگه هم هست وقتی میخوام به ویندوز قبلی برم به خاطر اینکه اونجا که بشه ویندوز انتخاب کرد نیست و مستقیم به ویندوز جدید میره اینو چی کار میشه کرد