PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه های Wireless

ITALIAN
09-08-2008, 10:58
با سلام خدمت کلیه دوستان و استادان:
به نظر شما برای یک ساختمان یک طبقه که بالای اون هم میشه گفت دوتا اتاق هست(حالت سالن داره) چه راه کاری رو برای شبکه کردن وایرلس (بی سیم) اون دارید؟
لطفا راهنمایی فرمایید

huti_421
09-08-2008, 17:42
این دو تا تاپیک رو بخون کمکت می کنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و در ضمن من تو خونه که سیستم وایرلس دارم طبقه سوم هم که هستم به راحتی می تونم از Wi-Fi چه با گوشی و چه با لپتاپ استفاده کنم ...

تجهیزاتم تو تاپیک ها گفتم !!!

alizali
09-08-2008, 19:08
استفاده از تجهیزات linksys عالین برای اینکار
تا 8 طبقه رو هم جواب گرفتم

ITALIAN
10-08-2008, 05:51
بچه‌ها از نظرات محترم شما ممنونم . اما راستش رو بخواین اکثر اطرافیام میگن که برای مدتی خوبه مثلا بین شش الی یک سال و بعد از اون قطعی زیاد خواهد داشت.
می‌خواستم نظرتون رو در این مورد بدونم.
لیست تجهیزات باید چی باشن و در کجای ساختمان قرار بگیرن بهتره که نقطه کور وجود نداشته باشه.

huti_421
10-08-2008, 20:16
بچه‌ها از نظرات محترم شما ممنونم . اما راستش رو بخواین اکثر اطرافیام میگن که برای مدتی خوبه مثلا بین شش الی یک سال و بعد از اون قطعی زیاد خواهد داشت.
می‌خواستم نظرتون رو در این مورد بدونم.
لیست تجهیزات باید چی باشن و در کجای ساختمان قرار بگیرن بهتره که نقطه کور وجود نداشته باشه.

دوست عزیز من قریب به 9-10 ماهه از این سیستم در خونه استفاده می کنم با 2 لپتاپ ، یک پیسی و 2 موبایل ( قابلیت وای فای موبایل ) تا حالا که خدا رو شکر مشکلی نداشتم ...

لیست تجهیزات :

1. مودم با قابلیت Wi-Fi یا Access Point قیمت تو رنج 80 به بالاس

2. کارت شبکه با سیم یا بی سیم برای سیستم هات ( لپتاپ ها خودشون هم کارت شبکه ی بی سیم دارن هم با سیم )

همین و بس ... خرجتم اگه هر کارت شبکه رو هم 10 تومن حساب کنی ( با سیم ) بی سیم تو مایه های 30-40 تومنه

دیگه خودت حساب کن دیگه !!!

ITALIAN
13-08-2008, 07:15
Huti_421 عزیز از اینکه سعی میکنی جواب مناسبی رو برام پیدا کنی ممنونم.
اما من خودم شبکه راه اندازی کردم و میدونم که در این جور موارد که کوچیکه چه باید کرد ولی مسئله اینکه که یک ساختمان اداری شرکت آبفا که دارای 32 اتاق و به صورت مستطیل با زیر بنای 1116 متر است.
اگه لازم باشه نقشه این ساختمان رو بذارم بگو کجا آپلودش کنم که شما هم ببینید.

ITALIAN
13-08-2008, 07:19
سلام خدمت شما
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید که روشنتر بشه، چند وقته انجام شده و چطوری نصب کردید.
منتظر جواب شما هستم

casper66m
13-08-2008, 16:04
8 طبقه رو که فکر نکنم جواب بده

huti_421
13-08-2008, 21:37
Huti_421 عزیز از اینکه سعی میکنی جواب مناسبی رو برام پیدا کنی ممنونم.
اما من خودم شبکه راه اندازی کردم و میدونم که در این جور موارد که کوچیکه چه باید کرد ولی مسئله اینکه که یک ساختمان اداری شرکت آبفا که دارای 32 اتاق و به صورت مستطیل با زیر بنای 1116 متر است.
اگه لازم باشه نقشه این ساختمان رو بذارم بگو کجا آپلودش کنم که شما هم ببینید.

این رنج رو فکر نکنم با این تجهیزات معمولی بتونی ساپورت کنی ... یا دیش یا تو هر طبقه یع مودم یا تقویت کننده سیگنال یا اصلا گرفتن سرویس بی سیم از ISP ... اینا به ذهنم میرسه !!!