PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مهم و فوري درباره راه حل مشکل بزرگ و فنی با اينترنت اکسپلورر 7

alfa_df2000
09-08-2008, 07:02
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان عزيز در انجمن بزگ پی سی ورلد

دوستان خوبم من را در مورد زير کمک کنيد :

من يک ويندوز اکس پي سرويس پک 2 به تازگي خريده ام که به همراه ان اينترنت اکسپلورر 7

به صورت اتوماتيک نصب شده است.

الان من مي خواهم اين اينترنت اکسپلورر 7 را به طور کامل و کلي پاک کنم و از دوباره اينترنت

اکسپلورر 6 را نصب کنم الان بايد چه کار کنم؟

2. خواهشا روش پاک کردن با سيستم مکانيک را نيز کامل و کلي توضيح دهيد؟

در ضمن من به Add or remove programs رفتم که در انجا انيستال کردن نرم افزار به طور

خودکار غير فعال شده است و وجود ندارد.

با تشکر از دوستاني که پاسخ خواهند داد.

EHSANRF
09-08-2008, 08:55
به هيچ وجه امكان نداره!

danial_848
09-08-2008, 10:10
IE7 رو میتونی پاک کنی....
برو به همون Add/Remove Programs و از سمت چپ گزینه سومی یعنی Add/Remove WindowsComponents رو انتخاب کن و اونجا یه لیست میبینی تیک اینترنت اکسپلورر رو بردار بقیه ش هم که واضحه

Ghaioom
10-08-2008, 05:59
در همون Add or remove programs در بالا تیک Show updates رو بزن شاید نشان داده بشه.

mahdi7610
10-08-2008, 07:20
سلام

به هيچ وجه امكان نداره!

این که میگید امکان نداره این حالت توی ویندوز سرویس پک 3 اتفاق می افته اون هم در یک حالت خاص

اگه شما IE7 را روی سیستمتون نصب کنید و بعد ویندوز خودتون را به SP3 ارتقا بدین در این صورت دیگه قادر نخواهید بود IE7 را از روی ویندوز خودتون پاک کنید و گزینه remove برای اون در قسمت Add or Remove Programs غیر فعال خواهد بود .

اما اگه شما قبل از این که سرویس پک 3 را روی ویندوز خودتون نصب کنید ie7 را از روی ویندوز خودتون پاک کنید و بعد از نصب سرویس پک 3 اون را ( ie7 ) روی سیستمتون نصب کنید در این صورت شما قادر خواهید بود ie7 را به راحتی از روی ویندوز خودتون پاک کنید و ie6 را نصب کنید .

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان عزيز در انجمن بزگ پی سی ورلد

دوستان خوبم من را در مورد زير کمک کنيد :

من يک ويندوز اکس پي سرويس پک 2 به تازگي خريده ام که به همراه ان اينترنت اکسپلورر 7

به صورت اتوماتيک نصب شده است.

الان من مي خواهم اين اينترنت اکسپلورر 7 را به طور کامل و کلي پاک کنم و از دوباره اينترنت

اکسپلورر 6 را نصب کنم الان بايد چه کار کنم؟

2. خواهشا روش پاک کردن با سيستم مکانيک را نيز کامل و کلي توضيح دهيد؟

در ضمن من به Add or remove programs رفتم که در انجا انيستال کردن نرم افزار به طور

خودکار غير فعال شده است و وجود ندارد.

با تشکر از دوستاني که پاسخ خواهند داد.

به نظر من ویندوزی که شما گرفتید به اسم sp2 در واقع update های سرویس پک 3 را روی اون نصب کردن و همین باعث شده شما قادر به حذف ie7 نشوید .

این روشها برای حالتی هست که شما اپدیت های سرویس پک 3 را روی سیستم نصب نکرده باشید .

Internet Explorer 7 توی کامپونت های ویندوز قرار نمی گیره و موقع نصب ، این برنامه توی همون لیست change or remove program قرار می گیره که شما می تونید با رفتن به کنترل پنل و همچنین Add or Remove Programs اونا remove کنید .

اما اگه از این روش قادر به پاک کردن اون نیستید از روش زیر استفاده کنید .

ابتدا یه منوی tools رفته و سپس Folder Options و بعد از پنجره باز شده به تب view رفته و تیک گزینه Show hidden files and folders را بزنید و سپس روی دکمه ok کلیک کنید .

حالا به منوی start رفته و روی گزینه Run کلیک کنید و در کارد باز شده عبارت زیر را کپی کرده و سپس کلید اینتر را فشار دهید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید .