PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه یه فولدر را Exe کرد

mahdi1535
08-08-2008, 19:12
آیا میشه یه فولدر را Exe کرد . یعنی خصوصیات یک فایل اجرایی را به اون داد. میخوام نرم افزارهایی که روی فایلهای اجرایی قفل میذارند این فولدر را به عنوان یک EXE بشناسند

omid.sarmad
08-08-2008, 19:17
سلام.نه.
البته ویروسی هست که پوشه ها رو مخفی می کنه و خود فایل در قالب پوشه کنار پوشه قرار می گیره.
اگه این ویروس رو گرفتی این نرم افزار مشکلت رو حل می کنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lord_ashkan_z
08-08-2008, 19:36
اين چيزي كه مد نظر شما هست امكان پذير نيست.
اگر شما كاري كه اين ويروس انجام ميده را انجام بدين( يعني ساخت يك shortcut با پسوند exe كه پوشه مورد نظر را باز مي كنه و پايل را پنهان ميكنه) و روي اين پوشه exe پسورد بگذاريد، روي خود فايل پسورد نگذاشته ايد. و اگر گزينه show hide files فغال باشه شما مي توانيد فايل مورد نظر را ببينيد و با دابل كليك بر روي آن واردآن شويد

zerocold5
10-08-2008, 01:52
دوست عزیز ! برای هدفی که شما دارید اصلا نیازی به این کارها نیست !

شما حتما یه فولدر داری که میخای کسی به محتویات داخلش دسترسی نداشته باشه !!

برای این کار من یه راه حل ساده بهت پیشنهاد میکنم !!

تو desktop راست کلیک کن... گزینه new رو بزن... تو پنجره ای که باز میشه گزینه اخر مربوط به

zip کردن هستش !! اونو بزن !! بعد فولدر رو اونجا بذار... در اخر password هم واسش بذار.

دیگه کسی نمی تونه به محتویات اون فولدر دسترسی داشته باشه !!

البته یه راه دیگه هم هست !

اگه fat سیستمت ntfs هست میتونی از قسمت Quota کلا فایلت رو مخفی کنی !!!

mahdi1535
10-08-2008, 07:26
آخه من ميخوام روي فولدر پسورد بذارم و اونو رايتش كنم روي سي دي. و در كنار اون فولدر پسورد دار فولدرهاي ديگه بدون پسورد باشند من هدفم اينه آيا امكان پذيره

lord_ashkan_z
10-08-2008, 09:44
البته در مورد گذاشتن پسورد با فشرده سازي بهتر است از win rar استفاده كني.

در اين مورد هم كه گفتي بر اون هايي رو كه مي خواهي پسورد بزاري فشرده و پسورد بزار. بقيه هم اگر خواستي مي توني فشرده كني كه يك دست باشه. ولي پسورد نزار

mystery8014
14-08-2008, 23:54
براي اين کار 10 تا راه هست . يکيش که کارت راه بيافته اينه که برنامه را zip يا rar کني .بعد که تمام شد پسوندش را از اون چيزي که هست به exe عوض کني . بعد هم هر کاري خودت داري انجام بدي . فقط بعدا براي باز کردنش يادت باشه قبلش پسوند را عوض کني.