PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كدام برنامه بهينه ساز ريجستري استفاده مي كنيد؟

AK1
08-08-2008, 12:57
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Registry چیست ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از نصب و عزل برنامه ها و كركرد سيستم عامل ريجستري ويندوز دچار مشكل و سنگين شدن مي كند كه برنامه هاي بهينه ساز ريجستري به ما كمك مي كنند اين مشكلات رو رفع كنيم

انتخاب بهترین برنامه بهينه سازي ريجستر از نظر شما

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

توجه : این نظر سنجی صرفا شخصی بوده تا معلوم بشه پر استفاده ترین نرمافزار در میان کاربران کدوم هست .

موفق باشین

hosein66
16-08-2008, 01:24
فکر نکنم برنامه بهتر ی از regcure برای بهینه سازی رجیستری با شد زیرا:

1. کار regcure فقط تمیز کردن رجیستری نیست

2. مشکلات رجیستری را با گزار ش خطا ها بیان می کند

3. برنامه های start up را کنترل می کند

4. گرفتن نسخه پشتیبان از رجیستری

wordist
19-02-2011, 08:25
سلام

تاپيك پاكسازي شد

نرم افزارهای TuneUp Utilities و CCleaner هم اضافه شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

Arash4484
19-02-2011, 08:50
در کل توصیه من اینه که از برنامه های بهینه ساز رجیستری حتی المقدور استفاده نکنید.
بخصوص وقتی مشکلی حس نمیکنید نیازی هم به بهتر کردن اوضاع از طریق رجیستری نیست!

و اگر هم نیاز به استفاده میبینید تا جای ممکن از حذف هایوها بطور یکجا خودداری کنید.
از حذف کلیدهای که نمیشناسید یا متعلق به برنامه های هستند که احتمال نیازشون به اون کلید میره خودداری کنید. ( گرچه ضریب اون نیاز پایین باشه )

خلاصه اینکه برنامه رو روی اتو نزارید و پیامها رو تا جای ممکن بخونید و ببینید چیرو میخاد حذف کنه وبطور 100% به برنامه اطمینان نکنید.

و از همه مهمتر یک پشتیبان از رجیستری بطور دستی یا با کمک همین برنامه ها قبل از تعمیر یا پاکسازی بگیرید.

پ.ن:(توی پرانتز و نامربوط به اصل موضوع این رو هم در نظرداشته باشید که کی های رجیستری مربوط به کرک و... را حتمن از عملکردشون مطمئن باشید و اد کنید.بخصوص اگر مربوط به لیست ها باشند.)

srmsom
19-02-2011, 11:28
TuneUp Utilities يك برنامه كامل حفاظت از سيستم عامل است فكر نميكنم برنامه ديگري توي دنيا باشه كه به اندازه اين برنامه جايزه گرفته باشه. امكان جالبي كه اين برنامه داره 1-click maintenance است كه با يك كليك همه ارورها را حتي از لحاظ دفرگ بررسي و حل ميكند.

shabnam1986
11-12-2011, 03:26
از تون آپ یوتیلیتی کامل تر فکر نمیکنم باشه...

kases
19-03-2012, 15:11
چرا تو نظر سنجی سیستم مکانیک نیست واقعا حرف نداره امکاناتش خیلی خوبه

payan_zaman
23-03-2012, 10:32
پس از استفاده از رجیستری مکانیک تازه می فهمی سیستمت چقدر تغییر کرده. سرعت و شناسایی مشکلات رو خیلی عالی انجام می ده ولی در کل هیچی مثل تعویض ویندوز نیست lol

Karkas20
11-05-2012, 21:34
CCleane

TuneUp Utilities

دو برنامه قوی بهینه ساز هستند که هرکدام مزایای خودش را داره و خوب یکه تیون اپ داره به صورت رییل تایم سیستم را برسی میکنه

saeed_2007r
26-05-2012, 17:47
من ویندوز اکس پی دارم از نرم افزار xp repairاستفاده میکنم.به خاطر حجم کم وسرعت زیادش.