PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كدام برنامه ويرايش ويديويي استفاده مي كنيد؟

AK1
08-08-2008, 12:50
سلام

انتخاب بهترین برنامه ويرايش ويديويي از نظر شما

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

توجه : این نظر سنجی صرفا شخصی بوده تا معلوم بشه پر استفاده ترین نرمافزار در میان کاربران کدوم هست .

موفق باشین

golmohammadi
07-11-2008, 01:38
من از vcd cutter استفاده میکنم بنظرتون از کدوم استفاده کنم بهتره؟

Ulead MediaStudio عمومي ترينش هست
وي سي دي كاتر هم در كارهاي خاصي قوت دارد و ناقص هست
فكر كنم Adobe Premiere بهترين باشه(هر چند كه بلدش نيستم)

manreza71
27-12-2008, 19:10
ulead mediastudio
خیلی برنامه ی خوبیه
اینم اینجا بهترینه

دوستان من همه برنامه های میکس ومونتاژ را تجربه کرده ام البته به غیر از ادیوس

پریمیر از همه بهتر است البته به نظر من وخیلی های دیگه
البته وصد البته ادیوس هم برنامه خیلی قوی هست چون من خیلی تعریفش رو شنیدو مثل پریمیر برای کارهای حرفه ای ازش استفاده میشه تعجب میکنم که نام اون تو لیست نیست

این سوال رو یک آماتور گذاشته وگرنه برنامه هایی چون ادیوس -- پیناکل --لیکوئید و... نیز وجود داشتند که نذاشته

برنامه های شرکت یولید اصلا حرفه ای نیستند وچون کار باهاشون اسونه هر کی تا یه کامپیوتر میخره میره سر وقت یولید ومیگه من یک مونتاژ کار حرفه ای هستم البته پیش خودش میگه

امید وارم ناراحت نشید ولی این حقیقت است

حکمت متعالی
03-01-2009, 12:47
VCDcutter دارای قابلیت خوبیست و صدا را از فیلم می گیرد و همچنین برش می دهد و تعداد برش بطور مساوی مثلآ ده برش رو در آن واحد دارد

.:HAMED:.
31-08-2009, 10:37
Adobe Premiere قوی ترین نرم افزار ویرایش فیلمه که حتی در صدا و سیما هم ازش استفاده می کنند

liquid 8 اونقدر امکانات داره که من حیفم اومد از دست من تعریفشو ببینی ولی اگه یکم تحقیق کنی میبینی که کشور های پشرفته در زمینه صدا و سیما و حتی یکی از برنامه های استفاده شده در سینمای هالیوور هستش که واقعا محشره.افتر ایفکت و ادیوس و پری مایر (هر ورژنشون) به گرد این نمیرسن

MrGee
01-08-2010, 20:58
Ulead MediaStudio به خاطر ساده بودنش

Adobe Premiere به خاطر کامل بودنش 
SONY Vegas به خاطر اینکه دوستم ازش استفاده می کنه:27:

payan_zaman
17-09-2010, 14:22
اگر بخواهی کار حرفه ای بکنی مطمعنا Adobe Premiere مثل نرم افزار فتوشاپ بی رغیبه البته نرم افزار Edius هم در این زمینه بسیار قدرمتنده ولی اگه کار ساده می خواهی بکنی Core video Studio باید توجه داشته باشید نرم افزار Ulead توسط کمپانی Corel خریداری شده و با نام جدید Corel Video Studio تولید میشه البته همه اینها بدون پلاگینهای قدرتمند نمی تونند کارهای بسیار زیبا را روی فیلمهای ویدئویی اعمال کرد نرم افزارهایی مثل - Adorage ،Boris FX و.... با کمک این نرم افزارها تازه میشه کارهای بسیار زیبا روی فیلمهای ویدئویی انجام داد و از ویرایش فیلمهای ویدوئویی لذت برد

wordist
23-02-2011, 09:22
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت