PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كدام برنامه ساخت اتوران استفاده مي كنيد؟

AK1
08-08-2008, 12:31
سلام

امروزه تمامی دیسک ها و Pack های نرم افزاری و یا مربوط به موضوعات دیگری که در بازار یافت می شوند به صورت Autorun می باشند. بدین معنی که کاربر با قرار دادن دیسک در درایو پس از چند ثانیه با پنجره ای مواجه می شود که در آن به قسمت های مختلف دیسک به راحتی دسترسی داشته و در صورت نیاز با استفاده از آموزش های موجود در صفحه اجرا شده به کار خود ادامه می دهد. ساخت autorun توسط برنامه های مختلفی امکان پذیر می باشد .

انتخاب بهترین برنامه ساخت اتوران از نظر شما

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

توجه : این نظر سنجی صرفا شخصی بوده تا معلوم بشه پر استفاده ترین نرمافزار در میان کاربران کدوم هست .

موفق باشین

behnam_tr
29-08-2008, 00:06
AutoPlay Media Studio چون بیشتر باحاش کار کردم بهش عادت کردم چون ساده و کاربر پسند با محیط گرافیکی عالی

chista2010
26-01-2011, 15:22
متاسفانه MMB دیگه Update نمی شه و روی سیستم عامل 64 بیتی هم مشکل داره . دستورات اسکریپتشم خیلی ضعیفه

alinaghdi5
26-01-2011, 15:35
به نظر من كامل ترين و جذاب ترين برنامه براي ساخت فايل هاي آتوران و چند رسانه اي برنامه مولتي مديا بيلدر مي باشد. اين موضوع را مي توان از مقايسه فايل هاي ساخته شده توسط اين برنامه و برنامه هاي مشابه دريافت.شخصا بعنوان يكي از كاربران حرفه اي بيلدر پيشنهاد مي كنم كه كار با اين برنامه دوست داشتني را آغاز و ياد بگيريد. اينجانب مي توانم به شما در اين امر كمك كنم .......:20:

omid.sarmad
08-02-2011, 11:49
سلام.
دمو شیلد برای آتوران سازی نیست. هر چند میشه برای ساخت آتوران هم ازش استفاده کرد، اما انتخاب مناسبی برای آتوران سازی نیست.
دمو شیل در نوع خودش بی نظیره اما در کنار مزایای موجود کاستیها و مشکلات زیادی هم داره که یه مقدار آزار دهنده هست.

wordist
09-02-2011, 09:26
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت