PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي Gta Iv موجب قتل شد!

H A M A S
08-08-2008, 08:43
يک توزيع‌کننده بازي‌هاي رايانه‌اي در تايلند روز دوشنبه و پس از اين که يک نوجوان در اعترافات خود عنوان داشت که با الهام گرفتن از صحنه‌هاي بازي GTA IV اقدام به قتل يک راننده تاکسي و سرقت پولهايش كرده است، فروش اين بازي پرطرفدار و پرفروش را متوقف ساخت.

Sakchai Chotikachinda مدير فروش و بازاريابي New Era Interactive Inc در مصاحبه با رويترز گفت: «ما با لغو سفارشات دريافت شده براي اين بازي از فروشندگان خود خواستيم تا ضمن توقف فروش آن، تمام بسته‌هاي موجود را از روي قفسه‌هاي خود بردارند و اعلام نموديم که GTA IV را با بازي‌هاي ديگر جايگزين خواهيم کرد.»

«همچنين طبق درخواستي از سرويس‌دهندگان بازي‌هاي آنلاين نيز خواستيم که اين گيم را از سرويس‌هاي خود حذف کنند.»

عامل اين جنايت که نوجوان 18 ساله‌اي است اکنون جهت انجام تحقيقات تکميلي در بازداشت بسر مي‌برد و چنانچه دادگاه حکم به محکوميت وي صادر نمايد، بجرم قتل راننده 54 ساله با استفاده از چاقو با مجازات مرگ روبرو خواهد شد.

پليس مي‌گويد هيچگونه علائمي از بيماري رواني در نوجوان متهم مشاهده نشده و او به صراحت اظهار داشته که اقدامش بخاطر تأثير بازي GTA IV بوده است.

Mist
08-08-2008, 09:16
اینم از شانس و بخت بد ما آقا اینا جنبه بازی ندارن به ما چه خبر درسته یعنی دیگه نمیزنن بازیو عجب وحشی شدن اینا یعنی چی ؟

reza2pars
08-08-2008, 13:31
چند مدت پیش ما رو هم جو بازی need for speed نزدیک بود بفرسته قبرستون

symk
08-08-2008, 20:53
من اتفاقا" با بازی Need For Speed جو گیر شدم و یه تصادف هم کردم . البته خشارت زیادی نبود فقط به اندازه شکستن آینه و یه خورده سپر و مپر بود ولی خوب دقیقا" تاثیرش رو از اون میبینم.

G G Game
08-08-2008, 21:06
خیلی معضل شده این جی تی.