PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كدام برنامه درايو مجازي استفاده مي كنيد؟

AK1
07-08-2008, 22:41
سلام

برنامه هاي ايجاد درايو مجازي اين امكان رو به ما ميدهد كه تعدادي درايو مجازي رو روي سيستم ايجاد كنيم و بدون احتياج به سي دي و يا دي وي دي از آن استفاده كنيم (با استفاده از ايميج )

انتخاب بهترین برنامه ساخت درايو مجازي از نظر شما

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

توجه : این نظر سنجی صرفا شخصی بوده تا معلوم بشه پر استفاده ترین نرمافزار در میان کاربران کدوم هست .

موفق باشین

majid20
21-08-2008, 15:44
خب بستگی داره شما چه انتظاری داشته باشید؟

اگه صرفا قصد اجرای ایمیج رو دارید خب برنامه DaemonTools 3.47 علاوه بر سرعت و سبکی بالا، اکثر ایمیج ها رو ساپورت میکنه

ورژن های جدیدتر و برنامه های دیگه روانی این نسخه رو ندارند

اما اگه قصد دارید علاوه بر اجرای ایمیج، امکان تهیه و رایت و ویرایش آن را هم داشته باشید

یعنی به راحتی فایلی را به آن اضافه، حذف و یا استخراج کنید ... UltraISO Premium و WinISO بهترین هستند

zelda64
02-01-2009, 08:04
از نظر اینترفیس الکل یا همون فانتوم قدیم

از نظر کامل بودن شبیه‌سازی daemon

از نظر سبک بودن و بی‌دردسر بودن MagicIso یا همون MagicDisc مورد نظر شما

اما اما من 2 یا 3 ماه پیش از cd یک نرم‌افزار اریجینال ایرانی image گرفتم اما با هیچ برنامه درایو مجازی نرم‌افزار مربوطه اجرا نشد و آن نرم‌افزار ایرانی تشخیص می‌داد که من از برنامه‌ی آنها image گرفتم همه‌ی برنامه‌های درایو مجازی را امتحان کردم تا اینکه رسیدم به برنامه PowerISO فقط این برنامه از پس نرم‌افزار ایرانی مربوطه برآمد فکر کنم UltraIso هم بتواند از پس نرم‌افزار ایرانی مربوطه برآید چون هر دو از یک سازگار تعریف Virtual Drive استفاده می‌کنند

SADEGH 7
14-04-2009, 14:54
بار ها شده که از cd یا dvd های پر از خش و قفل دار با الکل120% ایمیج گرفتم و به راحتی اجرا کردم.چون هیچ وقت تو گرفتن ایمیج و اجراش با الکل مشکلی نداشتم واسه همین سراغ هیچ برنامه ی دیگه ی نرفتم. البته قدیم از کلون سی دی و دیمون تولز هم استفاده کردم ولی هیچ کدوم برام مثل الکل نمی شه.

khark11
05-07-2009, 08:01
Alcohol 120 عاليه، هم ساده هستش و هم با دو تا كليك ميتوني اون ايميج مورد نظرت رو رايت كني
كيفيت رايت هم كه ديگه همه ميدونن از تمام نرم افزارا سرتره، همچين با كيفيت رايت ميكنه كه انگشت به دهن ميمونه آدم
بذار ضعفش رو هم بگم :

بعضي وقتا كه سيستم رو زياد استفاده كردي و شلوغه اتوران سي دي رو اجرا نميكنه فقط بعضي وقتا

Clone هم عاليه ولي واسه اونايي كه ميخوان دايم از ايميج هاشون رايت بگيرن هيچي Alcohol 120 نميشه:20:

omid.pari
21-11-2010, 19:16
سلام علیکم
من تا وقتی windows xp داشتم از Virtual CloneDrive استفاده میکردم ولی بعدا چون به windows 7 مهاجرت کردم (مجبورا وگرنه من تا آخره عمر از xp استفاده میکردم) از ultraISO استفاده کردم هر چند که این برنامه واسه ایمیج گرفتنه ولی برنامه بهتر و کم دردسرتر از این برایه کار با درایو مجازی تو ویندوز سون پیدا نکردم.

FAR_FA
25-11-2010, 00:05
سلام علیکم
من تا وقتی windows xp داشتم از Virtual CloneDrive استفاده میکردم ولی بعدا چون به windows 7 مهاجرت کردم (مجبورا وگرنه من تا آخره عمر از xp استفاده میکردم) از ultraISO استفاده کردم هر چند که این برنامه واسه ایمیج گرفتنه ولی برنامه بهتر و کم دردسرتر از این برایه کار با درایو مجازی تو ویندوز سون پیدا نکردم.

DVDFab Virtual Drive 1.1.1.7

حجم زیر 1 مگ . رایگان . سبک . عالی برای ویندوز 7 . 18 درایو مجازی میسازه .

توی XP دیمون داشتم نسخه 3 . حالا توی ویندوز 7 اینو نصب کردم ، خیلی بی آزار تر از دیمون
هستش .

روی آیکونش تو سیستم ترای ، گزینه های مختلفی رو میتونی با کلیک و راست کلیک مشاهده کنی .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

FAR_FA
08-01-2011, 23:23
ultraiso رو خیلی دوست دارم فرمت مختلف رو داره

سلام

من هم مثل شما دوستش دارم ، نه بخاطر درایو مجازیش بلکه واسه آچار فرانسه بودنش .

از درایو مجازیش استفاده نمیکنم در عوض از DVDFab Virtual Drive استفاده میکنم که توی
ویندوز 7 نصبش کردم خیلی هم ازش راضیم .
آزمایشش ضرر نداره ، حجمش خیلی پایینه و سریع هم دانلود میشه .

اول درایو مجازی ultraiso رو غیر فعال کنید بعد این برنامه رو نصب کنید ، هر تعداد درایو مجازی
هم خواستید بهش بدید .

wordist
23-02-2011, 11:19
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

ali703
27-11-2011, 21:09
سلام. قصد جسارت ندارم ولی دوست عزیز nero از لیستتون جا مونده آخه اگه توجه کرده باشید nero 6 درایو مجازی داره و من تا دو سه ماه پیش ازش استفاده میکردم و الان رو آوردم به demon