PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت فایت setup چند سی دی

mohammad nasimafza
07-08-2008, 06:31
سلام دوستان ...
فرض کنید من یه نرم افزار رو هارد دارم که حجمش 1 گیگه ... حالا میخوام اون رو روی دو تا سی دی طوری رایت کنم که یه بخشی از نرم افزار توسط سی دی اول نصب و بعد از کاربر سی دی دوم رو بخواد ... چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟

lord_ashkan_z
07-08-2008, 21:19
مي توني از برنامه install shield استفاده كن (البته اگر املا اش درست باشه)

zidane
07-08-2008, 22:50
بوسیله برنامه winrar:
روي فایل راست كليك كرده و گزينه add to archive را از زيرشاخه winrar انتخاب نماييد.
پنجره اي كه باز مي شود چند سربرگ دارد كه در سربرگ general و در قسمت split to volumes, bytes حجمي كه مي خواهيد فايلهاي تكه تكه شده به آن مقدار باشد را وارد كرده و سپس Ok را بزنيد.
برای باز کردنش كافيه اولي را با winrar باز كرده و دكمه extract را بزني. اگر اين فايلهاي تكه تكه كنار هم باشند خود به خود همه را از حالت فشرده در آورده و اگر هم كنار هم نباشند براي هر كدام آدرس مي خواهد. (Copyright By Mehdi_Best)

mohammad nasimafza
08-08-2008, 08:14
سلام دوستان ممنون که جواب دادید....
از winrar که نمیشه استفاده کرد... چون اینطوری تازه فایلهای setup رو extract میکنه و بعد باید مجددا نصب بشه...
فرض کنید من یه بازی از اینترنت گرفتم... یه فایل setup با فایل های دیگه....مجموعا 1 گیگ ... حالا میخواهم این بازی رو به دو سی دی تبدیل کنم ... طوری که قسمتی از بازی از cd اول و ادامه رو از cd دوم نصب کنه... من کدوم فایها رو باید توی cd اول و کدوم ها رو باید توی cd دوم رایت کنم ؟؟؟؟؟
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ....
مرسی

omid.sarmad
08-08-2008, 10:06
سلام.اگه setup با install Shield درست شده باشه شما باید فایلهای cab موجود رو به ترتیب از آخر درون cd2 قرار بدید.

mohammad nasimafza
10-08-2008, 06:06
مرسی...
اگه با نرم افزار دیگه ای تولید شده باشه چی؟؟؟

omid.sarmad
10-08-2008, 13:29
از فایل ستاپ properties بگیر و اسم نرم افزاری که ستاپش کرده بگو!