PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شما از كدام برنامه گفتگوي اينترنتي استفاده مي كنيد؟

AK1
06-08-2008, 23:26
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چت ،گفتگو ،اطلاع رساني فوري
موضوع بسيار مهم در دنياي اينترنت:27:
Internet Relay Chat) IRC) چيست؟

Internet Relay Chat) IRC) مكاني است مجازي (غير واقعي) براي جمع شدن افراد از هرجاي جهان و صحبت كردن، يا بهتر بگم تايپ كردن. شما به عنوان يك كاربر از mIRC استفاده مي كنيد كه برنامه ايست كوچك كه به سرويس دهنده اي از يك شبكه ي IRC وصل مي شود. همه ي سرويس دهنده ها به هم متصل اند،‌ به طوري كه پيام ها را از كاربري به كاربر ديگر (بر روي شبكه ي IRC ) مي رسانند. شما خواهيد توانست وارد هر بحث گروهي در يكي از هزاران كانال IRC كه خود در يكي از صد ها شبكه ي IRC است، شركت كنيد. يا اينكه به طور خصوصي با يكي از دوستان يا افراد خانواده ي خود،‌ حال در ايران،‌ آمريكا يا هرجاي ديگرجهان كه باشند صحبت كنيد. شما در IRC با علاقه هاي مردم،‌ افكار و مسايل آنها آشنا خواهيد شد.

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

توجه : این نظر سنجی صرفا شخصی بوده تا معلوم بشه پر استفاده ترین نرمافزار در میان کاربران کدوم هست .

موفق باشین

golmohammadi
07-11-2008, 01:28
هر كدوم مزاياي خاص خودشو داره
ياهو ديگه در بين كاربراي ايراني عمومي شده
اگه واسه پالتاك محدوديتي وجود نداشت از ياهو خيلي بهتر بود
دوستاني كه با برنامه ها كار كردند كمي هم راجبش توضيح بدند
مثلا سرعت انتقال اطلاعات
و يا كيفيت ويس چت
و يا كيفيت وبكم
سرعت لاگين شدن
امنيت
و يا موارد ديگه ...

parssignal
05-01-2009, 21:04
از لحاظ کیفیت صدا skype حرف نداره

MaSoUd555
08-07-2009, 00:11
yahoo Messenger --->ترس از تروجان ها

Pidgin---> خوبه اما زیاد قاطی میکنه و (هنگ) و خارج میشه

ُSkype ---> مطمئنم اگه کسی کیفیت صداشو یه دف ببینه حتی دیگه با تلفن خونشون هم صحبت نمیکنه میره سراغه اسکایپ

GoogleTalk----> امکانات زیادی در اختیارت نمیذاره و کار باهاش نصبت به یاهو سخت تره

hamid_diablo
12-11-2009, 16:08
گوگل تالك جالبه ولی کلاد عمر چت داره تموم میشه

3D.ARCHITECTURE
18-08-2010, 11:20
قبلا از یاهو استفاده می کردم.
ما حالا ار google talk چون امنیتش بیشتره.کلا id های یاهو امنیت نداره.
از نظر کیفیت و سرعت صدا هم 100% file:///C:/Users/ONLYGO%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png Skype

spaceman_ir
25-01-2011, 07:41
یاهوووووو------> من هم pidginاستفاده کردم هم google talk هم trilian و خیلی مسنجرای دیگه اما هیچ کدوم به اندازه یاهو امکانات نداره بی خود نیست که محبوب ترین مسنجره تو جهان یاهوه ولی اینم بگماا اگه این نرم افزارو یاهو نداشت الان که تو جهان چهارم نبود به نظر من همین مسنجره عالیش باعث شده تو چهان چهارمین سایت پرطرفدار باقی بمونه
pid gin هم بدک نیست.

wordist
23-02-2011, 09:39
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

MicrosoftH
07-04-2011, 16:51
من خودم از Google Talk چون امنیتش واقعا هزاران برابره یاهو هستش و یاهو مسنجر واقعا که نسخه 10 افتضاح بود این 11 کمی خوبتره

سعید ی ی
30-04-2011, 18:34
یاهو مسنجر بخاطر پراکندگی گسترده در بین کاربران،چت روم

اسکایپ بخاطر کیفیت انتقال صدا عالی

kasrahasannezhad
17-07-2013, 13:39
skype به خاطر کیفیت صدا

alichelsa
17-07-2013, 14:18
چرا نیم باز توش نیست:n02: