PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كدام آنتي ويروس استفاده مي كنيد؟

AK1
06-08-2008, 23:17
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انتخاب بهترین برنامه آنتي ويروس از نظر شما

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

توجه : این نظر سنجی صرفا شخصی بوده تا معلوم بشه پر استفاده ترین نرمافزار در میان کاربران کدوم هست .

موفق باشین

ahmad154
26-09-2008, 23:23
من از Comodo AntiVirus استفاده میکنم .
این برنامه رایگان هستش .(دیگه نیازی به کرک و این جور چیزا نداره)
مصرف کم رم و سی پی یو
آپدیت روزانه .

p_s_m
27-09-2008, 04:42
مساله اینجاست که دوستانی که مییان نظر می دن کلا تا حالا با چند تا آنتی ویروس کار کردن؟؟

من با همه این آنتی ویروس ها به غیر از norman و microsoft کار کردم .

البته چند تا آنتی ویروس دیگه هم ( مثل ikarus ) رو تست کردم .

یک سری تست کوچیک با استفاده از فایلهای آلوده و همین طور سورس ویروس روی آنتی ویروسها انجام میدم.

به نظر من فعلا بهترین avira هست .

حتی هوش مصنوعی avira از نود قویتره.

در ضمن یکی از دوستان گفته بودن که kaspersky همه ویروسها رو میشناسه !!

باید خدمتتون عرض کنم که هیچ آنتی ویروسی در تمام کره خاکی وجود نداره که همه ویروسها رو بشناسه ...

حتی خیلی از بدافزارها هستند که هیچ آنتی ویروسی اونها رو نمیشناسه.

در ضمن دوستان لطف کنید موقع نظر دادن دلیلتون رو هم بفرمایید !

ahriman323
03-10-2008, 11:46
من با همه اینا کار کردم
Kaspersky BitDefender Avira Panda Norton F-Secure McAfee ESET NOD32

برای سیستم های پایین بهترین Avira چون سرعت اسکن بالاست و سرعت رو نمیگیره و ویروس شناسیش هم عالیه

Legend
03-10-2008, 13:18
فقط كاسپراسكاي... چون سرعت سيستم رو هم خيلي كم نميكنه...و كار باهاش راحته...:20:

sin2x=2sinxcosx
15-10-2008, 23:56
من از بيش از 70 درصد اين آنتي ويروس ها استفاده كرده ام . اگه بحث قدرت باشه به نظر من اول از همه Norton در صدره . ولي براي كاربراي ايراني فكر نكنم خوب باشه . . . . . . .
براي ماها بيشتر NOD32 به درد مي خوره . به قول دوستان رو سرعت تاثير زيادي نداره . تواناييش هم قابل قبوله . ولي زياد هم خوب نيست .
خود Kasper هم خيلي خوبه . فقط اين محدوديت هاش و گير دادن هاش زياده . اونو باز نكن ، اينو نبند ، اينجا نمي رم ، از اونجا بيرون نميام و ... .

MR.Punisher
21-10-2008, 01:10
به نظر من کاملترین بسته ی امنیتی Kaspesky Internet Security 2009 هست.
1-از نظر فایروال بین تمام اینترنت سکیوریتی ها اوله(به تاپیک مقایسه ی فایروال ها رجوع کنید)
2-از نظر سرعت اپدیت حرف اول رو میزنه.من تا 4 بار در روز هم آپدیت کردم.
البته نسخه ی جدید نورتون(2009) داره یواش یواش این رکورد رو میشکنه.
3-از نظر شناسایی و هوش مصنوعی هم که عالیه.
4-تنها آنتی ویروسی هست که برنامه ها رو طبقه بندی می کنه و طبق اون عمل می کنه.
5-جمع آوری آپدیت هاش و آپدیت دستی اون خیلی راحته.
6-تقریبا سبکه و به سیستم فشار نمیاره.
بازم بگم؟

در ضمن من تقریبا با تمام آنتی ویروس های نظر سنجی(به غیر از 4 تا از گمنام ها)
کار کردم و همشون رو میشناسم.

اما اگه کسی به من بگه فقط آنتی ویروس خالی معرفی کن من
بی چون و چرا می گم Avira.در اول بودن آویرا از نظر Database
و Detection و همش مصنوعی شک نکنید.

siavash2death
21-10-2008, 01:21
مطمئنا کاسپرسکی.ولی برای اطمینان از آویرا و ناد هم استفاده می کنم.
حقیقتش اینه که ناد رو همین طوری نصب کردم چون ویروس ها رو کاسپرسکی و بعد از اون آویرا شناسایی کردند!
ولی به طور کل خدایی کاسپرسکی همه ایرادهای قبلش رو پوشونده.در مورد سوال هم که اگه سوال نپرسه که دیگه فایروال نداره!
این طوری می شه مثل فایروال ویندوز!اگه می خوای سه پیچ بودن سوالها رو بدونی فایروال کومودو رو نصب کن و قابلیت + defense اش رو فعال کن!اون موقع سوال پرسیدن رو می فهمی چیه!

nirvana.12345
29-10-2008, 15:32
ببینید به نظر من جدای حرفی که میخوام بزنم 3 انتی ویروس برتر دنیا (به ترتیب الفبا) Avira, Kaspersky, Nod32 هستند.
ولی از بین اینها دیگه نمیشه مستقلا و کلی گفت این از اون 2 تای دیگه بهتره، چون بستگی مستقیم داره به سیستم کاربر و مهمتر و مهمتر از اون ارتباطی که خود شخص باید با انتی ویروس برقرار کنه تا بتونه در خواست های انتی ویروس رو برای امنیت بیشتر جواب بده و یا اینکه اطلاعات کافی در مورد کار کردن بهتر اون به دست بیاره. نتیجه اینکه از بین 3 تا 5 انتی ویروس برتر ،اونی
که روی یک سیستم و برای کاربرش جواب میده ؛ممکنه برای دیگری مناسب نباشه.

من با nod32 و kasper کار کردم چون دیدم 2 مورد برتر پیشنهادی اند و از بین اون ها شدیدا به kaspersky internet security 2009 علاقه مند شدم.

Farvadin
03-11-2008, 21:26
از بين رفتن امكان آپديت آنتي‌ويروس‌هاي معروف و معتبر مكافي و نورتون (در ايران) يكي از دلايل كاهش استفاده از اين آنتي‌ويروس‌ها هست. با اين وجود نسخه تجاري (اينترپرايز) مكافي قابليت آپديت رو داره.
آنتي ويروس مكافي اينترپرايز 8 (McAfee virus scan Enterprise 8) يكي از بهترين نرم‌افزارهاي ضد ويروس هست. قابليت بسيار بالايي در جلوگيري از ويروسي شدن كامپيوتر داره به حدي كه اگه به روز باشه مي‌توني مطمئن باشي كه كامپيوترت ويروسي نمي‌شه. البته اين نرlم افزار فقط آنتي ويروس هست و فايروال و آنتي هك و ... رو نداره و من در كنارش از يك فايروال هم استفاده مي‌كنم. سيستم‌هاي ويروسي خيلي زيادي رو با همين آنتي ويروس وصل كردم به سيستم خودم و ويروس‌كشي كردم. هميشه هم جواب گرفتم.

Mohsen6558
07-11-2008, 15:28
ESET NOD32 استفاده می کنم برا این که راحت آپدیت می شه و مثل کاسپر کاربر رو اذیت نمی کنه و هر روز کد هاش نمی ره تو BlackList

golmohammadi
07-11-2008, 21:18
Eset Nod32 بهترينه
سرعت سيتمو پائين نمياره
اكثر ويروسها را شناسايي ميكنه
آپديتش هم كه راحته

piroooz
06-03-2009, 12:45
(لطفا این مطلب را بخوانید)
روشهای تبلیغاتی شرکتهای بزرگ آنتی ویروس جهان
اصولا همه شرکتهای آنتی ویروس جهانی باید دارای تاییدیه های معتبر بین المللی باشند تا بتوانند در بازار حضوری موفق را داشته باشند. از اینرو موسسات معتبر بین المللی مانند VB100% و Check Mark به وجود آمدند. آین موسسات برای پذیرش هر ویروسیاب، پس از گرفتن مبلغ مشخصی جهت عضویت و انجام آزمایشات، ابتدا تست های مربوط به رعایت قوانین کپی رایت و حقوق معنوی را مد نظر قرار می دهند. یعنی اگر شما دارای آنتی ویروسی می باشید باید همه قسمتهای آنرا خودتان نوشته باشید و یا اگر از امکانات دیگران استفاده می کنید حتما باید از آن شرکت مجوز گرفته باشید. بعد از رعایت قوانین کپی رایت انجین نرم افزار باید توسط خودتان تهیه شده باشد، یعنی نمی توانید از انجین دیگران استفاده کرده و اقدام به تست آنتی ویروس و گرفتن تاییدیه نمایید (مشکل یکی از شرکت آنتی ویروس ایرانی که از انجین یک شرکت خارجی استفاده می کند و فقط اقدام به ساخت اینترفیس و زبان فارسی برای آن کرده اند و برای همین نمی توانند از شرکتهای بین المللی تاییدیه بگیرند).

سپس این شرکتها اقدام به تست همه آنتی ویروسهایی که به این موسسات ارائه می شوند در یک محیط و شرایط کاملا یکسان می نمایند و نتایج خروجی خود را منتشر می کنند -البته نتایج کلی را بصورت رایگان و جزئیات -. سوالی که اینجا مطرح است این است که آیا می شود به نتایج این موسسات اعتماد کرد یا خیر؟
بله، تا اندازه زیادی می توان به این نتایج دل خوش کرد، اما هر کس باید خودش هم آنتی ویروس موردنظر را تست کند. در برخی موارد دیده شده که این موسسات بزرگ نیز با دریافت مبالغ زیادی اقدام به انتخاب یک آنتی ویروس با اختلاف بسیار زیاد نسبت به حریفان بعنوان اول می کنند. بنابراین این موضوع در تعداد کمی از آنتی ویروسها صدق می کند و اصولا می توان به این رده بندی ها و مقایسهای آنتی ویروسها به طور کلی اعتماد کرد. هرچند که به نظر می رسد آزمایش تست یک آنتی ویروس توسط خودتان منطقی تر و عاقلانه تر باشد. (بعنوان مثال یکی از آنتی ویروسها اقدام به چنین کاری کرده و با اعلام برتری در همه زمینه ها نسبت به رقبا و شناسایی 100% ویروسها نگذشتن حتی 1 ویروس ناشناخته از آن و اسکن در کمترین زمان و...!!!! اقدام به تغییر رنکینگ و رتبه بندی خود کرده و خود را در صدر جدول قرار داده. سپس با خریدن لایسنس اتشار نتایج رده بندی و نشریه موسسه ویروسشناسی کرده و در سایت و تبلیغات خود با عنوان نتایج آن نشریه منتشر کرده است.)
برخی از شرکتها اقدام به طراحی سایتهای غیر معتبر کرده و اقدام به انتشار نتایج قلابی در این سایتها کرده و همواره خود را درصدر قرار می دهند. بنابراین بیشترین اعتماد شما می تواند به دو موسسه VB100% و Check Mark باشد آن هم با اعتیاد و وسواس.
شرکتهایی مثل Kaspersky و NOD32 اقدام به تبلیغات گسترده در سطح جهانی می کنند. حتی بعضی از این شرکتها برای اینکه خود را برتر از دیگری نشان دهد اقدام به انتشار ویروس و بدافزارها می نمایند. و خودشان اقدام به کشف آن می نمایند. حتی این آنتی ویروسها اقدام به تشخیص ویروسهای خیالی کرده و به شما نشان می دهند که سیستم شما ویروسی بوده است (اگرچه از قبل ویروسیاب داشتید).
شرکتهای بزرگی آمریکایی برای حضور در بازار جهان سوم به دلیل آمریکایی بودن خود کاری نسبتا راحتتر و با هزینه ای کمتر را پیش رو دارند. ولی بازهم برای بقا نیاز به تبلیغات دارند. هرچندکه این شرکتها نه تنها هیچ هزینه ای را در ایران متقبل نمی شوند بلکه لایسنس معتبر را به ایران ارائه نمی دهند.
در میان شرکتهای ارائه دهنده آنتی ویروسهای تراز اول جهان شرکت کوییک هیل یکی از ضعیفترین سیستم تبلیغاتی در بین ویروسیابهای مطرح را داراست. این ویروسیاب هرچند توانسته در برخی کشورها (مثل انگلیس و هند و نیوزلند و آمریکا) با استفاده از سیستم فروش بزرگ خود به بازار خوبی دست پیدا کند اما در میان کشورهای درحال توسعه هنوز جای کار دارد. این شرکت اعتقاد به جذب مشتری با استفاده از تکنولوژی برتر خود و پشتیبانی و ساپورت قوی و شبکه گسترده فروش برای بازاریابی خود می باشد و چندان به تبلیغات در سطح مطبوعات بزرگ جهان ندارد.
البته بخشی از تبلیغات شرکتها اجازه استفاده و آپدیت آنتی ویروسهای غیرقانونی (کرک شده) از سرورهای مخصوص آپدیت برنامه های کرکی می باشد.:5::5::5:

afshar202
27-07-2009, 16:13
با احترام به نظر همه اساتيد
هر آنتي ويروسي يك سري مزايا ويك سري معايبي داره ،هيچكسي هم بطور مطلق نميتونه ادعا كنه كه آنتي ويروسي كه استفاده ميكنه بدون عيبه.
بعنوان نمونه nod32 خيلي كار كردن باهاش راحت و روان هست ،فضا زياد اشغال نميكه ،سوال زياد نميپرسه (نسخه اينترنت سكيوريتش هم امده)
ولي يه ايراد اساسي كه ميشه ازش گرفت عدم توانايي بالا براي شناخت تروجانها و در صورت شناخت عدم تونايي بالا براي از بين بردن.
خودم از kaspersky استفاده ميكنم ولي در موقع scan سيستم به crack نرمافزارها گير ميده و حتي در چند مورد ديدم شماره سريال نرم افزارهارم كش ميره!

DJ POLESTAR
29-07-2009, 14:55
حرف دوستمون Afshar202 کاملا متین هستش ولی اشکالش اینه که...
من در نظرسنجی اسمهایی رو دیدم که تا حالا نه به گوشم خورده و نه دیدم! مثل Norman & Sophos & eScan!
خیلی از شماها میدونید که تو ایران قانون کپی رایت وجود نداره اما تو (حالا بگیم خارج) وجود داره بخاطر همین قیمت یه آنتی ویروس میشه 100دلار و شاید هم بیشتر و پول همه یکی نیست که یکی داره یی نداره! اونی که داره میره 100دلار میده آنتی ویروس بقول معروف Kaspersky یا Mcafee یا Nod32 و یا... آنتی ویروسهای قوی رو میگیره ولی بعضی از شرکتهای کوچک هم وجود دارد که اقدام به تولید آنتی ویروس میکنند ولی با قیمت کم که افراد با درآمد کم هم بتونن ازشون استفاده کنن تا پولی بشه واسه جیبشون(آخه اونا به امنیتشون بیشتر از ما اهمیت میدن).این هم میشه Norman & Sophos & eScan! البته من نمیگم خیلی ضعیفه شاید قوی باشه ولی قد این Kaspersky یا Mcafee یا Nod32 و یا... نمیشه.
حالا اساس حرف ما رو این نامهای بزرگیست که مفد میوفته دستمون البته با کرک. این نام های بزرگ آنتی ویروس به گفته َAfshr202 مزایا و معایبی نسبت به هم دیگه دارن که با یه سرچ ساده میتونید بدست بیارید!
من خودم از Mcafee 2009 استفاده میکنم که خیلی راضی هستم.

FIRE5BOY
08-08-2009, 09:58
آنتی ویروس نود 32 به نظر من نسبت به بقیه بهتره چون هم سرعت آپدیت بالایی داره و هم اگه آپدیتش کنی همه ویروسی رو تشخیص میده . کلی امکانات دیگه هم داره و کار باهاش خیلی آسونه . مهم ترین مزیتشم اینه که شاید 0/1% سرعت سیستمو پایین میاره .

Farvadin
23-08-2009, 14:39
آنتي ويروس AVG آنتي ويروس خوبي هست. آپديت شدنش از اينترنت آسان و سريع هست، ويروس‌ها رو به آساني شناسايي مي‌كنه و از بين مي بره به خصوص در مورد ويروس همه‌گير "اتوران" خوب عمل مي‌كنه و مشكل اكسپاير شدن شماره سريال رو نداره بنابراين با خيال راحت مي‌تونيد ازش استفاده كنيد و مطمئن باشيد كه غير فعال نمي‌شه.

nikaan
13-11-2009, 13:59
سلام

من از نود و مک آفی و سیمانتک استفاده کردم

مک آفی آپدیت طولانی داره وحتی من که adsl دارم حاضر نیستم، یه مدت بیخود، پهنای باندم تلف بشه

سیمانتک آخرین باری که استفاده کردم حجیم بود وسنگین وسرعت سیستم رو می گرفت

در این میان نود هم سبکه و در ضمن با آپدیتی که بصورت روزانه داره پهنای باند رو نمی گیره

توی سرچ کامپیوتر ،حافظه و cpu هم رو زیاد اشغال نمی کنه

در ضمن هم آنتی ویروسه هم آنتی اسپم و هم فایروال

فقط بدیش اینه که باید هر چندوقت یک بار(مثلا 5 الی 6 روز یک بار) یوزر و پسورد جدید براش از نت بگیری

R e Z a
13-11-2009, 14:33
یه زمانی از nod32 استفاده می کردم ولی الان از Microsft Security Essentials
انصافا مایکروسافت تو این سری خیلی کار کرده . Database ش به شدت افزایش پیدا کرده
پیشنهاد می کنم حتما ی تستی بکنید
حجمش هم کمتر 5 مگ هست
تنها مشکلی که داره آپدیت اویله برنامه هستش که چیزی حدود 70 مگ حجم داره!

mehdi_halla
02-12-2009, 10:39
قبلا از نود32
خوبیش این بود که اتومات آپدیت میکرد،آپدیتاش سبک بود.بدیش این بود که بعضی ویروسا رو نمشناخت ،زمان اسکن هارد زیاد بود.

الان از avira
خوبیش اینه که به نظر سبک تر از نود هستش.بدیش ..؟

بعدشو نمی دونم؟!:20:

Colton
31-12-2009, 18:17
در حال حاضر از Avira Antivir Personal Edition استفاده می کنم. مهمترین دلایلش هم اینها هستند:

1. قدرت شناسایی بالایی داره. به عبارت دیگر در این زمینه جزء بهترین هاست.
2. رایگان هست و دردسرهای پیدا کردن کرک و سریال و ... رو نداره.
3. حجم آپدیت هاش کمه و به راحتی آپدیت می شه. ( در این زمینه از بسیاری از نرم افزارهای رقیب بهتره )
4. نسبت به بسیاری از آنتی ویروس های دیگر سبکتره و سیستم رو کند نمی کنه. (البته این گزینه در مورد کامپیوترهای جدید مطرح نیست. چون 2 تا از کامپیوترهای من کمی قدیمی هستند این گزینه برام مهمه.)
5. سرعت اسکن کردنش هم در حد خوبیه.
و چند دلیل دیگر.

البته این حرف ها بدین معنی نیست که این آنتی ویروس برترین هست ولی بدون شک جز 5-6 آنتی ویروس برتره که اختلاف بین کارایی و امکانات و ... اون ها در حد کمی هست.
در حال حاضر هم نیازهای من رو بهتر از نرم افزارهای دیگر برطرف می کنه.

mn3
03-08-2010, 01:26
ميخواسم يه مقدار بحث فني كنم
نظر بيشتر متخصصين امر امنيت رو كسپراسكيه اونم به خاطر استفاده از الگوريتم هاي بسيار پيچيده در ويروس يابيه . كلاٌ روسا تو بحث الگوريتم هاي كدر و انكدر تو دنيا حرف اولو ميزنن . كسپر تو آخرين نسخش از الگوريتمي استفاده ميكنه كه روسا تو جنگ جهاني واسه نامه نگارياشون ازش استفاده ميكردن . در ضمن روسا تو اين زمينه هميشه چند سال از بقيه دنيا جلو ترن .
اگه كسي بازم اطلاعات دقيق تري تو اين زمينه خواست بگه .

NAVVABEL
10-12-2010, 12:50
من از Kaspersky Intenet Security 2011 v 11.0.2.556 استفاده میکنم.قبلش هم از symantec و eset smart و bitdefender استفاده میکردم و دلیلی که مرتبا اینارو جایگزین کسپر میکردم گرفتن حجم زیاد منابع سیستمی توسط کسپر بود.اما نهایتا باز به کسپر رجوع کردم.از قدیم گفتن هرکه طاووس خواهد جور هندستان کشد... خوب واقعا همه چیزو زیره نظر داره که اینقدر سنگینه،ناد که اصلا همه چیزو کنترل نمیکنه و ویروس از زیر دستش درمیره ضمن اینکه دیتا بیسشم از کسپر ضعیف تره و دلیله سبکیشم همیناست،یهو سرحساب میشی میبینی سیستمت تو ویروس خفه شده،سرم اومده که میگم،الارقم اینم که آپدیت بوده.بیت دیفندر یخورده با خودش درگیره و باگ زیاد داره. شخصا از برنامه امنیتی که خودش کرک بشه میترسم!!! سایمانتکم امنیتش کامل نیست و همون مشکلای ناد رو داره ضمن اینکه دیتا بیسشم ضعیف تره.
در نهایت پیشنهاد من اینه که اگر سیستمتونو خوب بستید کسپر(در حال حاضر توی انرژی اتمی از کسپر استفاده میشه) و اگر نه ناد بهترین انتخابه.زیاد فک زدم ببخشید.

wordist
15-03-2011, 09:25
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

Sayam
15-03-2011, 11:14
به نظر من ناد 32 بهتره از بقیه ( البته برای سیستم های خانگی ) چون هم خیلی سرعت خیلی خوبه هم اینکه میشه آپدیتش رو انتقال داد ، هم اینکه کار کردن باهاش راحته
من خودمم هم از ناد32 استفاده میکنم
Avira این مزایایی که گفتین رو بیشتر از Nod داره... (من هر دوشونو داشتم)
Avira نسبت به Nod32
1- سرعتش بهتره
2- آپدیتش راحته
3- کار کردن باهاش خیلی راحت تره....
ببخشین میشه بگین کجای کار کردن با nod راحته؟؟؟ کار کردن با Nod برای افرادی راحته که از اول Nod داشتند...
.
در ضمن یه عیب دیگه ای که Nod داره اینه که اگه سیستم هیچ ویروسی نداشته باشه و scan کنی به جای ویروس، یکی دو تا از فایل های غیر ویروس (هرچی که فکرشو بکنی... عکس، آهنگ.... و در بیشتر مواقع فایل هایی با پسوند exe.) رو پاک میکنه.

vahidmir2000
14-04-2011, 00:18
من همونطور که در امضام نوشتم چند وقتیه از کینگ سافت استفاده میکنم. به دلایل زیر:

1- رایگانه و نصبش بسیار راحته.
2- درگیر کرک کردن و یوزر نیم و پسورد برای آپدیت نمیشم
3- بسیار سبکه و اصلا سیستم رو کند نمیکنه
4- آپدیتش کم حجم و همیشگیه ( به دلیل استفاده از تکنولوژی کلود آپدیتش خیلی کم حجمه)
5- از قدرت نسبتا خوبی هم برخورداره. در این چند ماه( حدود یک سال ) هیچ مشکل ویروسی نداشتم.
6- یک سری ابزارهای اضافی هم داره مثل پاکسازی دیسک و رجیستری و..)

آرزو: خداکنه رایگان بمونه:31:

ghoghnous55
19-04-2011, 09:36
دوستان عزيز من با آنتي ويروس هاي Kaspersky و Eset و G-Data و Norton و Avira كار كردم. متاسفانه بسياري از مردم ايران از Eset استفاده مي كنن كه بيشتر جنبه عادت پيدا كرده در صورتي كه از نظر قدرت تشخيص ضعيف عمل مي كنه و تنها مزيتش همون استفاده كم از منابع سخت افزاري سيستم هست.
Kaspersky بدون شك آنتي ويروس قدرتمنديه ولي هم سنگينه و هم زود به زود لايسنساي غيرقانونيش Blacklist ميشه.
در حال حاضر 3 سالي ميشه كه من از Avira استفاده مي كنم و كاملا راضيم. اگه مايليد به سايت معتبر زير مراجعه كنيد تا برترين آنتي ويروس ها رو به ترتيب مشاهده كنيد:

در اين سايت بهترين آنتي ويروس سال 2010 F-Secure و بعد از اون Avira شناخته شده. كرك كردن F-Secure سخته ولي لايسنس هاي 3 ماهه رايگان Avira رو از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دريافت كنيد. ممنون.:10:

tanha.2011
07-06-2011, 22:58
من از Nod استفاده میکردم اما اصلا ازش راضی نبودم.رفتم سراغKaspersky،خوبه اما سرعت رو خیلی پایین میاره و راحت نمیشه باهاش کارکرد
دنبال 1آنتی ویروس بهتر میگشتم که تو این تاپیک جوابمو گرفتم و میرم سراغ Avira.امیدوارم این یکی دیگه خوب باشه

payan_zaman
12-06-2011, 10:27
Eset Smart Security رو تو نظر سنجی نیاوردید . من این آنتی ویروس رو پیشنهاد می کنم چرا که سرعت عملکردش از همه بهتره و اگه همیشه update باشید مشکلی پیش نمی یاد البته نسخه های Trial که هر چند روز باید براش سریال پیدا کنی رو پیشنهاد نمی کنم ولی نسخه کرک شدش که سریال نمی خواد به نظر من بهترین گزینه هست

mehran gorji
12-06-2011, 19:54
من از نود 32 استفاه میکنم یه مقدار بی خاصیت است اما دردسر اپدیت ندارم.
اما نظر من کاسپر مناسب تر است فقط ضعفش این است که موقع رایت سی دی میسوزتند و باید ان لحظه انتی ویروس را غیرفعال کنی

borland dariush
08-08-2011, 19:07
سلام به دوستان من تا 6 ماه پیش از Eset استفاده می کردم به خاطر سبک بودن و راهتی آپدیت ولی الان بعد از تحیقات اساسی رسیدم به Avira که از هر لحاظ بهتر از Eset هست هم سرعت بیشتر ، آپدیت راحت ، سبک بودن و از همه مهمتر قوی بودن در شناسایی .
پیشنهاد من به شما دوستان Avira Premium Security Suite که همه چی تمامه .
برای اطمینان فایل زیر رو مطالعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehran gorji
08-08-2011, 19:47
avira خیلی خوبه اما نه واسه ما که نرم افزارهای کپی رایت استفاده میکنیم.{ااین هم واسه قدرت بالاشه}
یه بار نصب کردم هرچی فایل exe داشتم پاک کرد :41:

hts1369
08-08-2011, 20:01
من با نود 32 کار میکنم کار باهاش راحته از هشدار هاش هم سر در میارم

ali_80
08-08-2011, 22:47
من هم از Avira استفاده میکنم خیلی سبک و قوی هستش آپدیتش هم خیلی راحته
اما انصافا کاسپرسکی هم خیلی عالیه چند روز پیش یه مشکلی داشتم که فقط کاسپرسکی از پسش بر اومد :31:

Alef.Bamdad
29-08-2011, 03:59
من اصلا از این چیز میزا استقاده نمیکنم .. چونکه MacBook Pro دارم و در حال حاضر هم درون OS x Lion به سر میبرم ..
ولی اوووون موقع که کلمپیوکتر و چیندوز داشتم ، kasper به نظرم بهترین بود .

milad_gta
29-08-2011, 04:21
حتی هوش مصنوعی avira از نود قویتره.

Nod مگه هوش هم داره ؟ :34:

Intel VS AMD
31-08-2011, 03:38
سلام

من به آويرا راي دادم ولي هيچ وقت از آنتي ويروس خوشم نيومده :13:سرعت سيستمو مياره پايين __ ويروسو

ميكني تو حلقش نميشناسه :8: همش آپديت و .....

الان آويرا دارم ولي بهش اطمينان ندارم .ديپ فريز رو فعال كردم و غمم نيست هر فلشو و فايل ويروسي و ... بهش

وصل كنم بازم نميترسم.

فقط مشكلم با دانلود منيجر بود كه فايلاي ناقص رو نميتونست برگردونه كه الا اربيت نصب كردم ديگه مشكلي با دييپ

ندارم خيلي مرده واقعا با حاله :10:

Dark Shine
31-08-2011, 10:22
همیشه Nod بـودم ، از امروز 7 نصـب کـردم Norton نصـب کـردم ، چیـزِ خوبـیه ولـی میرم بـه سمتـِ Avira .
مقایـسه ی سایت --------- رو دوستـان یه نگـاهی بکـنن .

Hasan.M
05-09-2011, 18:42
من يه چرخي تو اكثر آنتي ويروسا زدم و به عنوان يه كاربر عادي برام نود از همش بهتر بوده ، البته avgهم خوبه ولي نود خيلي بهتره ، سريع آپديت ميشه و مشكل خاصي هم تا الان باهاش پيدا نكردم !چون زياد هم به اينترنت وصل نميشم ، كمتر به امنيت اينترنتيش هم نياز دارم به خاطر همين از كاسپر هم با اون آپديت هاي حجيمش گذشتم !

joseph.n
10-09-2011, 20:01
من از ESET NOD32 استفاده می کنم و خیلی ازش راضیم چون به طور اتوماتیک آپدیت می شه و قابلیت همزمان ساختن با لینک فعلی اف تی پی و بررسی پسورد از فایلهای متنی ANSI یا DBF داره:31:

Mohammad King
11-09-2011, 14:30
من از ESET NOD32 استفاده می کنم و خیلی ازش راضیم !
سلام

قوانین انجمن نظر سنجی رو مطالعه فرمایین

A M ! N
18-09-2011, 18:56
سلام کاسپر اسکای آنتی ویروس خوبی هستش ولی نیازمند سیستم واقعا قوی هستش ، چون اگه سیستم شما از پسش بر نیاد اون وقت دچار هنگهای متوالی میشین و دیگه میشه قوز بالا قوز و خودش یجورایی نقش ویروس رو بازی میکنه !!!
ولی با توجه به وضع سیستمهای ایرانی من فکر میکنم AVIRA PREMIUM SECURITY SUIT مناسب باشه ، ساخت شرکت gmbh یک شرکت معروف آلمانی ..
و این که اگه ورژن premium و فول بدون کرک این رو بتونین از یک جا تهیه کنین اون وقت هیچ ویروسی دیگه به سیستم شما نفوذ نمیکنه البته با آپدیتهای جدیدش که روی سایت موجود هست.
پس رای من AVira premium security suit !!!!!

Farjameh
19-09-2011, 09:34
من از نورتون 2012 استفاده می کنم. نسخه قبلی این برنامه به عنوان دومین آنتی ویروس در سال 2010 انتخاب شد.

Xilizax
27-09-2011, 12:23
سلام کاسپر اسکای آنتی ویروس خوبی هستش ولی نیازمند سیستم واقعا قوی هستش ، چون اگه سیستم شما از پسش بر نیاد اون وقت دچار هنگهای متوالی میشین و دیگه میشه قوز بالا قوز و خودش یجورایی نقش ویروس رو بازی میکنه !!!
ولی با توجه به وضع سیستمهای ایرانی من فکر میکنم AVIRA PREMIUM SECURITY SUIT مناسب باشه ، ساخت شرکت gmbh یک شرکت معروف آلمانی ..
و این که اگه ورژن premium و فول بدون کرک این رو بتونین از یک جا تهیه کنین اون وقت هیچ ویروسی دیگه به سیستم شما نفوذ نمیکنه البته با آپدیتهای جدیدش که روی سایت موجود هست.
پس رای من AVira premium security suit !!!!!

با سلام

دوست عزيز GmbH اسم يک شرکت نيست بلکه به شرکت هاي خصوصي موجود در آلمان گفته ميشه... :10:
از طرفي به نظر من آويرا براي ما ايراني ها مناسب نيست چون در سيستم همه ي ما تعداد زيادي کرک و کيجن وجود داره که بلا استثنا همه رو به عنوان بدافزار شناسايي ميکنه و شما هم تمام وقتت رو بايد بزاري به Exculsion اضافه کني که واقعا خسته کننده است.
Symantec Protection به نظر من خيلي خوبه اما چون تنظيمات فايروالش يک کم طولاني و پيچيده است جالب نيست. اين مساله براي کساني که تنظيمات دستي زيادي روي فايروالشون نمي کنن صدق نميکنه و پيشنهاد مي کنم حتما از اين نرم افزار استفاده کنن.
اما ESET سبکه سريعه تنظيماتش راحته و ساده است. Customization خيلي انعطاف پذيري داره. ميشه سريع آپديتش کرد و آنها رو جدا ذخيره هم کرد. قابل اطمينانه و هوش بالايي داره. براي کسايي که امنيت بي دردسر ميخوان و سيستم شلوغي دارن (مثل خود من) بهترين انتخابه.
جداي اينها پيشنهاد من به شما اينه که هر انتي ويروسي که داريد در کنارش نرم افزار شرکت Malware's Byte يا IOBit رو نصب کنيد. فقط در اين صورته که مي تونيد از امنيت سيستمتون مطمئن بشيد. هيچ تداخلي به وجود نمياد و سيستم ابدا کند نميشه. تضمين مي کنم.
موفق باشيد.

A M ! N
27-09-2011, 22:24
با سلام

دوست عزيز GmbH اسم يک شرکت نيست بلکه به شرکت هاي خصوصي موجود در آلمان گفته ميشه... :10:
از طرفي به نظر من آويرا براي ما ايراني ها مناسب نيست چون در سيستم همه ي ما تعداد زيادي کرک و کيجن وجود داره که بلا استثنا همه رو به عنوان بدافزار شناسايي ميکنه و شما هم تمام وقتت رو بايد بزاري به Exculsion اضافه کني که واقعا خسته کننده است.
Symantec Protection به نظر من خيلي خوبه اما چون تنظيمات فايروالش يک کم طولاني و پيچيده است جالب نيست. اين مساله براي کساني که تنظيمات دستي زيادي روي فايروالشون نمي کنن صدق نميکنه و پيشنهاد مي کنم حتما از اين نرم افزار استفاده کنن.
اما ESET سبکه سريعه تنظيماتش راحته و ساده است. Customization خيلي انعطاف پذيري داره. ميشه سريع آپديتش کرد و آنها رو جدا ذخيره هم کرد. قابل اطمينانه و هوش بالايي داره. براي کسايي که امنيت بي دردسر ميخوان و سيستم شلوغي دارن (مثل خود من) بهترين انتخابه.
جداي اينها پيشنهاد من به شما اينه که هر انتي ويروسي که داريد در کنارش نرم افزار شرکت Malware's Byte يا IOBit رو نصب کنيد. فقط در اين صورته که مي تونيد از امنيت سيستمتون مطمئن بشيد. هيچ تداخلي به وجود نمياد و سيستم ابدا کند نميشه. تضمين مي کنم.
موفق باشيد.
سلام دوست گلم منظور من Gesellschaft mit beschränkter Haftung
یا بهتره بگم Bosch GmbH که میتونی از داخل این تعریف هم به راحتی بفهمین Bosch GmbH چی هست
German company that is Europe's largest auto-parts manufacturer and one of the world's leading makers of auto ignition, fuel injection, and antilock braking systems. The company also produces industrial hydraulic and pneumatic equipment, telecommunications equipment and systems, power tools, household appliances, radios, television sets
این یعنی GMBH یک شرکت آلمانی که در زمینه های خاصی فعالیت داره
و به هر شرکت خصوصی آلمانی گفته نمیشه!!

درمورد کیجنها و کرک ها همچین چیزی نیست ، من الان دارم از ورژن قانونی avira استفاده میکنم که تا 28february 2012 هم اکتیو هست و دارای هوش مصنوعی بسیار بالایی هستش، از لحاظ سبکی هم خیلی عالیه در حد ESET ،
و همچنین شما چه تظمینی داری که یک فایل کرک یا کیجن malware یا spyware نباشه ؟
همین چندروز پیش سیستم دوستم به خاطر یک فایل کرک بازی یک malware خطرناک، آلوده شده بود و کنترل سیستم از دست کاربر که دوستم باشه خارج شده بود !
در مورد نرم افزارهای Anti malware هم بنده از trojan remover استفاده میکنم که بد نیست البته malware byte رو هم خیلی قبول دارم
موفق و موئی باشین:11:

poonel
05-11-2011, 21:53
من تعجب می کنم چرا خیلی ها به 32 NOD رای دادنه!
من چند سال NOD استفاده می کردم. کامپیوترم همش خراب و ویروسی میشد.
مجبور بودم هر یکی دو ماه ویندوز رو عوض کنم.
حالا دو ساله دارم Kaspersky استفاده می کنم هیچ ویروس نگرفتمه. کامپیوترم همیشه سالمه.

AlexanderMahone
05-11-2011, 22:13
من تعجب می کنم چرا خیلی ها به 32 NOD رای دادنه!
من چند سال NOD استفاده می کردم. کامپیوترم همش خراب و ویروسی میشد.
مجبور بودم هر یکی دو ماه ویندوز رو عوض کنم.
حالا دو ساله دارم Kaspersky استفاده می کنم هیچ ویروس نگرفتمه. کامپیوترم همیشه سالمه.
دلیل استفاده کاربرای ایرانی از بز32 پیدا کردن راحت کرک-اپدیت کم حجم-و به علت اینکه اکثر کامپیوتر ها قوی نیستند سبک بودن و سرعته که داره.حتی بعضی جاها به شخصه دیدم که گول اپدیت سریع رو میخورن و دور و بر بهترین ها نمیرن

Aria1997
05-11-2011, 22:23
دلیل استفاده کاربرای ایرانی از بز32 پیدا کردن راحت کرک-اپدیت کم حجم-و به علت اینکه اکثر کامپیوتر ها قوی نیستند سبک بودن و سرعته که داره.حتی بعضی جاها به شخصه دیدم که گول اپدیت سریع رو میخورن و دور و بر بهترین ها نمیرن

دقیقا درست میفرمائید !!! :10:

من نود۳۲ رو نصب کردم ... اسکن هم کردم اما نمیدونم چرا ویروس هارو نمیکشه :31:

من از BitDefender استفاده می‌کنم باور کنید خیلی‌ عالیه !!!!!

اسکن کردنش خیلی‌ طول میکش ولی‌ ارزششو داره !!! :11:

aking
05-11-2011, 22:30
آنتی ویروس COMODO فایروال بسیار قدرتمندی داره , سبک و سریع هست , ولی در بخش اسکن ویروس قدرتی متوسط داره
در عوض آنتی ویروس رایگان Avast اکسن ویروس سریع و قدرتمند داره فایروال نداره !
با غیر فعال کردن قسمت اسکن ویروس COMODO و نصب Avast , ترکیب فوق العاده امنیت رو حس کنید ...

یا علی, ابوالفضل :)

A M ! N
05-11-2011, 22:36
دقیقا درست میفرمائید !!! :10:

من نود۳۲ رو نصب کردم ... اسکن هم کردم اما نمیدونم چرا ویروس هارو نمیکشه :31:

من از BitDefender استفاده می‌کنم باور کنید خیلی‌ عالیه !!!!!

اسکن کردنش خیلی‌ طول میکش ولی‌ ارزششو داره !!! :11:
سلام من قبلا هم عرض کردم خدمت دوستان
نود سی 2 یک برنامه ی بیهوده هستش اصلا نمیشه واژه ی آنتی ویروس رو بهش نسبت داد
دیتا بیسش هم مشکل داره خصوصا ورژن 5
فقط متاسفانه هر کاربر عادی که میاد میگه به من ، من نود دارم کامپیوترم اصلا ویروس نداره!
در صورتی که الان تقریبا بالای 100 نوع ویروس هست که هیچ آنتی ویروسی قادر به مبارزه باهاشون نیستن
موفق و :11:موئید باشین

pcsoft
05-11-2011, 22:44
سلام به دوستان خوبم. که این تاپیک بهونه ای شد برای دور هم جمع شدن.

در اینجا یادی هم از دکتر هانیبال عزیزم می کنم که جاشون در مقام نظارت خیلی خالیه.امیدوارم زودتر برگردن.

بچه های آنتی دیگه همگی با هم آشنا هستیم و طی این چند ماه همدیگه رو شناختیم.

خوشحالم که در کنار بقیه دوستان قدیم و همینطور دوستان جدید(برای من) هستم.

خب بحث به حاشیه نمی برم جواب رو میگم و تمام.

من از NAV 2012 به عنوان آنتی ویروس استفاده می کنم.

خب همینطور که احتمالا مستحضرید من و دوستان در تاپیک تست ویروس، ویروس ها تست کردیم و نتایج رو دیدیم.
طبق تست ها، نورتون عملکرد خوبی داشته.
نورتون قابلیت Scan Reputation داره که در شبکه ی فایل های کاربران نورتون جستجو می کنه و نتایج این جستجو در تصمیم گیری دخالت داده میشه. مثل KSN در کسپرسکی. البته کمی بهتر.
نورتون سبک هستش، تریال ریست هم که داره
نقطه ضعفی که نورتون داره(یا برای من پیش اومده) این هستش که سرعت عملیات Processing وقتی ویروس رو پیدا کرد پایین هستش. به شدت!
ولی در کل یک آنتی ویروس تمام عیار هستش. روزانه هم 3-1 مگابایت آپدیت داره.

سلام من قبلا هم عرض کردم خدمت دوستان
نود سی 2 یک برنامه ی بیهوده هستش اصلا نمیشه واژه ی آنتی ویروس رو بهش نسبت داد
دیتا بیسش هم مشکل داره خصوصا ورژن 5
فقط متاسفانه هر کاربر عادی که میاد میگه به من ، من نود دارم کامپیوترم اصلا ویروس نداره!
در صورتی که الان تقریبا بالای 100 نوع ویروس هست که هیچ آنتی ویروسی قادر به مبارزه باهاشون نیستن
موفق و :11:موئید باشین
یک جمله می نویسم خدمت همه دوستان.
واقعا من رنج می برم که کلمه "آنتی ویروس" برای این "برنامه" استفاده می شود. کلمه "اسکنر" مناسب تر است.
این 37 درصدی که به NOD32 رای دادند، رای شان محترم. ولی من ازشون یک سوال داشتم.
آیا حاضر هستند ویروسی رو که NOD32 شناسایی نمی کنه رو اجرا کنند؟
این سوال،تکلیف همه چیز رو روشن می کنه. تکلیف امنیت. تکلیف پایداری برنامه و...
اینجاست که آنتی وروس باید از طریق هوش مصنوعی ویروس رو اسکن کنه و اگر هم نشناخت یک سیستم امنیتی داشته باشه تا فایل های ناشناخته متسقیما وارد ویندوز نشوند.

خبر دارم که بعضی ها حوصله تست کردن آنتی را ندارند. ولی آنتی یه نظر من حتی تا حد اهمیتی که خود ویندوز داره مهم هستش.

چون وقتی کاربران معمولی که تعدادشان زیاد است ویروسی می شوند در 85% موارد، کاربران معمولی با ویندوز فعلی شان خداحافظی می کنند.

amir_t6262
05-11-2011, 22:46
کسپر که همش مشکل کرک و ... داره! بنظر من که ضدویرویس خوبیه به شرطی که اصلش خریداری شود و خدمات پس از فروشش هم درست باشه. نه مثل یکی از دوستان که از یکی از شرکتهای ایرانی 35 هزار تومان کسپر خریده ولی حالا مشکل آپدیت داره! و اون شرکت خدمات هم همش داره به بهانه نبودن مهندسش جواب سربالا میدهد!

من که خودم مک آفی دارم. نسخه 8.7 i. مجانی و راحت!
البته از معایبش:
آپدیتش که حجم بالایی دارد ( آپدیت آفلاینش حدود 130 مگ است) ( من هم مشکلی با گرفتن فایلهای آپدیت آفلاینش ندارم. )
سیستم هم باید قوی باشه وگرنه بدجوری اثر منفی میگذاره.

ولی مزایایش:
اگر سیستم نسبتا قوی باشه و مشکل پیدا کردن آپدیت نداشته باشی، خیالت راحت راحت!

بنظر من که باز به کسپر میرزه! خصوصا با این دنگ و فنگ کرک و ... اش.

ولی برای سیستم های ضعیف تر بنظرم AVAST خوب است.

در مورد Nod هم بنظرم واقعا مزخرف است!!!! هیچ ویروسی را نمیتواند حذف کند.

و اما بنظر من الان که بیشتر ویروس ها از طریق انواع فلش و ... USB منتقل میشود، کافیست یک USB Disk Security نصب کنی!
هیچ ضد ویروسی هم نمیخواهی!

mahmood_t
05-11-2011, 23:21
سلام

من avast! Free Antivirus استفاده می کنم .واقعا حرف نداره

خوبی اولش رایگان بودنشه .
خیلی سبک هستش . والبته خیلی کارآمد
اصلا کاری به آپدیت هاش ندارم . چون کامپیوترم همیشه روشنه و خود به خود آپدیت میشه
در هر صورت من الان یه ساله استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم با هاش نداشتم .البته من از فایروال Comodo هم استفاده می کنم .که این هم حرف نداره .

ali703
27-11-2011, 20:38
نود 32 خوبیه اولش اینه که خیلی سبکه، دوم اینکه یوزرهاش به سادگی یافت میشه، خوب رایگانم که هست. من با کاسپر، نورتون، اویرا، avg ، avast و دکتروب کار کردم. کاسپر و نورتن که همیشه با اینکه آپدیت بود اتوران میگرفت!!! (ویندوزم xp sp3) دیگه ترجیح میدم nod 32 استفاده کنم البته مکافی هم خیلی خوبه ولی آپدیت و سنگینیش یه کمی خراب کرده کارو.

A M ! N
27-11-2011, 23:12
نود 32 خوبیه اولش اینه که خیلی سبکه، دوم اینکه یوزرهاش به سادگی یافت میشه، خوب رایگانم که هست. من با کاسپر، نورتون، اویرا، avg ، avast و دکتروب کار کردم. کاسپر و نورتن که همیشه با اینکه آپدیت بود اتوران میگرفت!!! (ویندوزم xp sp3) دیگه ترجیح میدم nod 32 استفاده کنم البته مکافی هم خیلی خوبه ولی آپدیت و سنگینیش یه کمی خراب کرده کارو.
سلام
دوست من شما واقعا دارین ناد 32 رو با کاسپر و نورتون مقایسه میکنین؟
یعنی چی که اتوران گرفت؟
شما Kaspersky virus removal tool رو هم داشتین روی سیستم؟
کاسپر به محض ورود فلش اتوران رو بلاک میکنه و ویروس بی بنیاد میشه کلا
آویرا هم من خودم دارم و کاملا میشناسمش،
شما الان کافیه که یکی Sality بگیره سیستمت تا دیگه ویندوزت بالا نیاد با ناد 32

اصلا مطمئن نیست ، شما جلب آپدیت سریع پوچش نشین...الان رتبه ی آخر رو داره داخل Ranking جدید

Take Care:40:

shabnam1986
06-12-2011, 13:32
آویرا

هوش مصنوعی بالا
پشتیبانی کامل...
و راحت بودن استفاده

saeed_2007r
26-05-2012, 18:41
کاسپرسکی انتخاب من است به خاطر حجم معقولش و آپدیت راحت آن...
ومقدار رم کی استفاده میکند

hoomi_gta
26-05-2012, 20:24
فقط و فقط Avast
چه برای کامپیوتر چه موبایل

banii
16-07-2012, 19:03
از avira راضی نبودم میخوام آنتی و یرسمو عوض کنم اما نمیدونم کدوم آنتی ویروسو انتخاب کنم !

punisher man
17-07-2012, 22:58
من بیشترشونو تست کردم. ولی بنظرم AVG بهتراز بقیه شونه. firewall عالی داره. با vpn راحت آپدیت میشه. قدرت اسکنشم خوبه. درضمن حجم خیلی کمی از رمم اشغال میکنه. میتونم ب"م درحده nod32, ,hruh .واقعا راضیم ازش. البته نظره شخصیمه. نظره باقی دوستانم قابله احترامه....

PersianDev
18-07-2012, 07:49
بیت دفندر اگه درست تنظیم بشه بهترینه
بهترین انتی ویروس جهان هم هست
گزینه ی بعدی من هم کسپراسکی

qwertym
07-08-2012, 22:01
آنتی ویروس شید هم خیلی خوبه فقط حیف فایروال نداره

Hidden-Hunter
07-08-2012, 22:04
آنتی ویروس شید هم خیلی خوبه فقط حیف فایروال نداره

به نظر من انتی ویروس شید قابل اعتماد نیست.

qwertym
07-08-2012, 22:33
به نظر من انتی ویروس شید قابل اعتماد نیست.

میشه دلیلش رو بگید ؟؟

A M ! N
07-08-2012, 22:47
میشه دلیلش رو بگید ؟؟

سلام.

به دلیل اینکه درحال استفاده از دو موتور آویرا و ناد 32 هست ، در حالتی که آویرا و ناد 32 بیان کردن که هیچ قراردادی با محصولی به نام شید ندارن.

بنابراین موتورهای این دومحصول سرقت شده به بیان ساده. همین محصول رو دارن به ملت میفروشن. که البته در چندین مورد خود شید به عنوان یک

تروجان شناخته شده.

Mohammad King
08-08-2012, 18:27
سلام دوستان

تاپیک فقط برای نظرسنجی هست نه پرسشو پاسخ مرسی

naderi.ali
13-08-2012, 18:37
دوستان من خودم از Microsoft Security Essentials استفاده می کنم واقعا کارش درسته . چون هیچ کسی مثل من رم فلش گوشی موبایل ویروسی به سیستم وارد نمی کنم . آخه خدمات موبایل دارم .
الان 7 ماه دارم از این آنتی ویروس استفاده می کنم واقعا عالی هست

نکات قابل توجه
1 سرعت عالی در سرچ و پیدا کردن ویروس
2 رایگان بودن نرم افزار
3 آپدیت و خدمات عالی از خود ماکروسافت

Iloveu-ALL
08-10-2012, 21:46
از نظر من بهترین ویروس کش رایگان AVG تنها بدیش support نکردنش
البته ویروس کش های nod32 و kaspersky هم بصورت کرکـی بخوای استفاده کنی support ندارن ولی اگه بخوای بخری خیلی بهتره از AVG ولی
کلا بخوای یه ویروس کش بطور مجانی استفاده کنی من AVG رو به شما معرفی می کنم می تونید امتحان کنید. امتحانش ضرری نداره

باسلام.
دوستان من از
نود 32 استفاده میکنم
چون خیلی خوب ویروس میگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باتشکر:

حسین

nod32 رو من استفاده کردم بین kaspersky و nod32 این رو ترجیح میدم
این درسته که kaspersky خیلی قوی تر از nod32 هه ولی nod32 یه خوبی که داره اینه که زیاد سنگین نیست و سرعت pc رو زیاد کم نمی کنه ولی به همون اندازه نسبت به ویروس کش های دیگه ضعیف تره

muh
25-11-2012, 02:11
Microsoft Security Essentials هم سبکتره و هم بهتر از بقیه
توی خود ویدوز 8 هم که ویندوز دیفندور هست و همین کارو میکنه

rehza18
07-03-2013, 12:34
Microsoft Security Essentials اما جدیدا avg هم نصب کردم!سبکه!خوبه!نود که مسخرست!ویروس دره باهات حرف میزنه نود میگه ویروسی یافت نشد!!!

- Saman -
09-08-2013, 09:07
Kaspersky!

از نظر من يكي از بهترين هاست! ايمن، سريع، قابل اعتماد، پشتيباني معتبر، امكانات پيشرفته، زبيايي رابط نرم افزار و سهولت استفاده...از جمله ويژگي هاي برتر آنتي ويروس كاسپرسكاي هستند كه براي من كافي هستند!

M.H star
14-08-2013, 11:22
McAfe خوبه چون سرعت سیستم رو خیلی کم نمیکنه.

ali.reihani
14-08-2013, 12:56
eset smart security ورژن6.0.316.0
سریع-قدرتمند-بسیار سبک

leo_meb
16-08-2013, 12:46
bit defender
قدرتتتتمنننننننننننننند!!
عالی

EXTREME
16-08-2013, 15:21
eset smart security v5 تا حالا بدی ازش ندیدم

Dew Drop
30-08-2013, 23:54
این تاپیک صرقاً جهت نظرسنجی ایجاد شده ...
برای هر گونه بحث و تبادل نظر در مورد انتخاب آنتی ویروس مناسب به تاپیک زیر مراجعه کنید.

بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirhasan.king
31-08-2013, 00:47
به نظر من برای امنیت فقط bitdefender

mohammad ahmadi
31-08-2013, 06:10
kaspersky pure 3...............:n12:

Mamal1l
01-09-2013, 14:19
فقط Kaspresky

S0R3N4
02-09-2013, 14:54
زون آلارم نسخه ی رایگان داره آنتی ویروس + فایروال ...؟؟؟!!!