PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از كدام بهينه ساز (Utilities ) استفاده مي كنيد؟

AK1
06-08-2008, 22:38
برنامه هاي Utilities و يا به عبارتي بهينه ساز مجموعه اي از ابزار مفيد هستند كه به بهتر شدن و راحتي استفاده از سيستم و ... كمك مي كنند در بيشتر مواقع شامل ابزار پاك سازي ديسك و ريجستري ، كمك در بهينه سازي تنظيمات ، سفارشي سازي محيط سيستم عامل و ترفنيد هاي و ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

انتخاب بهترین برنامه بهينه سازي از نظر شما

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

توجه : این نظر سنجی صرفا شخصی بوده تا معلوم بشه پر استفاده ترین نرمافزار در میان کاربران کدوم هست .

موفق باشین

majid20
20-08-2008, 16:51
TuneUp Utilities واقعا برنامه مفید و پرکاربردیه

نمیشه از این برنامه به راحتی گذشت ... در مجوع هم حرفه ای ها و هم غیرحرفه ای ها رو راضی میکنه

بیخود نیست که چند ساله همواره جزو 3 برنامه بهينه ساز برتر دنیاست

من از برنامه jv16 PowerTools هم استفاده میکنم (هرچند نامی از اون در لیست نیومده)

چون برای بهینه سازی از متد بسیار متفاوتی نسبت به بقیه بهینه سازها استفاده میکنه

بالاخص در زمینه رجیستری که بجای اسکن تک تک ورودیها ، همه آنها را يکجا آناليز مى کنه

hosein66
03-09-2008, 02:22
من که تازگي ها از TuneUp Utilities استفاده ميکنم واقعا کارش عاليه هر کاري رو هم مي کنه و رجيستري رو خوب آناليز ميکنه

AB
07-09-2008, 10:50
TuneUp Utilities از همشون بهتره.در ضمن با نسخه های 64 بیتی هم کاملن سازگاری داره.

(سیستم مکانیک رو نسخه های 64 بیتی جواب نمیده)

Mohsen6558
07-11-2008, 15:20
Ace Utilities
از وقتی با Ghost ایمیج گرفتم و رستور می کنم نیازی نیست زیاد به بهینه کردن اما خب این برنامه نصبه همیشه برا این که Wizard داره که باهاش با دو تا کلیک می شه همه چی رو بهینه کرد
البته بهترین نیست اما خب یه جورایی عادت کردم بهش!

piroooz
06-03-2009, 11:38
اگر واقعا از نرم افزار بهینه سازی یا Utilities به اطمینان خاطر برای استفاده نرسیده اید من TuneUp Utilities را به عنوان پزشک ویندوز شما معرفی می کنم زیرا Tune-Up Utilities پكیج كاملی از مجموعه نرم افزار های بهینه ساز شامل system optimization, configuration,cleanup و maintenance است كه به شما در افزایش كارایی های سیستم، پاكیزه نگاه داشتن آن و حل مشكلات مختلف كمك میكند

قابلیت رفع بیش از 400 خطای مختلف و رایج در ویندوز!:10:
- قابلیت پیكربندی و بهینه سازی مرورگر Mozilla Firefox
- قابلیت سفارشی سازی icon های ویندوز، نغییر style ها و صفحات boot و welcome ویندوز
- اسكن اتوماتیك سیستم و رفع مشكلات آن جهت جلوگیری از كاهش سرعت سیستم
- امكان حذف مطمئن و همیشگی اطلاعات حساس شما از هارد دیسك!
- حذف كلیه فایل های زائد و غیر ضروری از هارد دیسك
- دارای قابلیت Defragments و و پاكسازی registry ویندوز
- قابلیت بازیابی اطلاعاتی كه تصادفی توسط كاربر حذف شده اند!
- دارای ویژگی تقویت كننده سرعت اتصال شما به اینترنت
- قابلیت خالی كردن حافظه رم جهت افزایش سرعت و كارایی در انجام عملیات های مختلف
- دارای برنامه Uninstall Manager ، جهت حذفبرنامه های نصب شده در ویندوز و مدیریت آن ها
- مدیریت كامل بر پردازشگر سیستم و برنامه های در حال اجرا
- دارای برنامه StartUp Manager جهت مدیریت بر برنامه های ثبت شده در بخش StartUp ویندوز
- دارای بخش System Information ، جهت آشنایی بیشتر شما با قطعات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم خود!

chista2010
05-09-2010, 14:06
بهتره به جای عبارت utility از عبارت optimizer استفاده کنیم utility شامل ابزارهای گوناگون در زمینه های گوناگون میشه
به نظر من که fix-it utility یکی از بهترینهاش هست که در لیست شما نیست یکی از نرم افزارهایی که شرکت مایکروسافت هم تاییدش کرده
و از اون بهتر هم seven manager البته نسخه XP, Vista هم داره

آریا ایرانی
26-12-2010, 21:19
خوب...
مثل اینکه دوستان به نظر سنجی بسنده نکردن و نفری یه خط هم نظر نوشتنی دادن!
دوستان بخش نرم افزار تالار هم که به جای تجزیه و تحلیل و معرفی بهترین برنامه ها دارن آمار می گیرن! که حالا نمی گیم برا چی
ولی خوبه که به صورت جدی دو یا سه تا برنامه ی مفید رو با هم قیاس و بسنجیم تا هم اطلاعات مردم بالا بره و هم انتخاب گول زننده یا اشتباهی رخ نده.

من متعجبم که کسی System Mechanic رو که از زمان Windows 98 با نسخه ی 3 به بازار اومد و جزء اولین برنامه یا برنامه هایی بود که به این فکر بهینه سازی افتاد نمی شناسن.
تنها چهار، پنج گزینه ی پاک کردن و مرتب کردن رجیستر، پیدا کردن میانبرهای بی کاربرد و پاک کردن Fileهای زائد و... رو انجام می داد بدون اینکه مشکلی پیش بیاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربران ایرانی اصلا تو ذهن شون نمی گنجه که یه برنامه ای اون ها رو تحریم می کنه یعنی چی؟؟ نمی فهمن یعنی آدم حسابت نمی کنن یعنی چی!!
برنامه ای که ذهنیت سی.یاس.ی نداره و دید جهانی داره برنامه ی موفقیه! نه Norton که هیچی تولید نمی کنه و فقط برنامه های سودمند رو می خره و نام Norton رو بهش می چسبونه و فقط تو آمریکا فروش داره! خدایی بهترین و عالی ترین برنامه ی Norton سیستم عامل NC بود که Microsoft تو سرش کوبند!
چهره ی زیبای یک برنامه هم نباید باعث گول زدن شما بشه! Microsoft مگه شرکت معتبریه که دیگران رو هم تایید کنه؟ صنعت نرم افزار رو تحریم کرده!! دانش نرم افزار رو هم به عقب انداخته! مثل اینکه بگیم تو دنیا فقط یه خودرو تولید می شه اونم شورولت هست! خوب چنین شرکت بی اعتباری که نمی تونه به شرکت های رده پایین تر اعتبار بده

من درخواستم از دوستان بخش نرافزار اینه که تشریف بیارن و تو بخش های نرم افزاری برنامه های خوب رو شناسایی و نقد صادقانه و اساسی کنن. نه مثل تارنمای تبلیغاتی زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برنامه ی خوب رو با رقباش مقایسه کنن و به مردم معرفی کنن.
دانش و نوآوری نرم افزاری دنیا اصلا آمریکایی نیست! نمی دونم چرا مردم فقط دست رو برنامه های آمریکایی می گذارن!؟
یه نکته به کسایی که برنامه های آمریکایی رو بدون فکر انتخاب می کنن بگم: من پدرم نرم افزار نویس قدیمه، با FoxPro برای شرکت ها برنامه می نوشت (البته الان هم به دانش روز آشناست ولی برنامه نویسی اعصاب می خواد). 4، 5 سال پیش می گفت که صنعت نرم افزار آمریگا 30% تا 35 % ایرانی هستن! نمی دونم برنامه ی خبری خارجی رو دنبال می کنید یا نه؟ صاحب Microsoft اومد مجلس برای نمایندگان سخنرانی کرد که جلوی مهاجرین رو به آمرییکا نگیرید. این ها باعث رونق می شن. منظورش به عربستان نبود! دلیلش رو خودتون می دونید. منظورش به آلمان و روسیه هم نبود، چون اونها ح.ک.و.م.ت های مردمی دارن و ازشون حمایت می کنن. فقط به ایرانی ها به چشم تروریست نگاه می کنن که این بابا می گه نگاه نکنید! اینا واسه ما پول می سازن!! بعد ایشون یا صاحب شرکت های دیگه می یان و باد به غبغب می ندازن و مثلا می گن آمریکا نسخه ی دیگری از Windows رو به بازار جهانی عرضه کرد!!!

دوستان بخش نرم افزار تشریف بیارید و System Mechanic 10 رو با TuneUp Utilities 2011 به صورت تخصصی نقد بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

wordist
27-02-2011, 07:58
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

S0R3N4
31-12-2011, 00:57
سلام دوستان
بین نرم افزار های بهینه سازی ویندوز قطعا 2 نرم افزار برتر TuneUp Utiliies هست و System Mechanic ...
حالا به نظر شما بین این 2 کدوم یکی بهتره؟؟؟لطفا سلیقه ای عرض نکنید و با دلیل و سند بگید کدوم و چرا...
ممنونم

hamedjanam
05-01-2012, 21:22
راستش تا اونجایی که من شنیدم TuneUp Utiliies خیلی بهتره چون دارای امکانات خیلی زیاد و قدرت بالای هست
اما حالا من اینجا یه سوال داشتم
آیا کسی که تازه ویندوز نصب کرده نیازی به استفاده از این نرم افزار برای نمیدونم سریع کردن ویندوز یا تمیز کردن ریجستری یا خلاصه کارایی که این نرم افزار برای تند تر و ترو تمیز تر شدن ویندوز باهاش مینه هست یا نه این نرم افزار برای سیستمهاییه که یه مدتی 4-5 ماه کار کردن و سرعتشون کند شده و غیره ایا از امکانات این برنامه برای ویندوزی که تازه 2-3 روزه نصب شده هست میشه استفاده کرد یا فعلا نیازی نیست ؟؟

در ضمن آیا میشه درایو ی را که داخلش سیستم عامل نصب هست دی فراگ!!! کنیم ؟؟؟

Mohammad King
10-01-2012, 10:35
تاپیک ادغام شد...

shabnam1986
23-01-2012, 17:00
جای پرمیس خالی بود

من هم از پرمیس هم از تون آپ استفاده میکنم