PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : InstallShield

fire-wizard
06-08-2008, 14:39
سلام دوستان .

با يك نرم افزار برخورد كردم كه با InstallShield براش ستاپ ساخته شده بود .

وقتي ستاپ رو اجرا ميكنم يك پروسس بار پر ميشه و يك صفحه باز ميشه و وقتي ميخواد بره به مرحله ي بعد نميره و از ما ميخواد كه يك برنامه رو قبل از نصب اون نصب كنيم .... ( به صورت يك مسيج باكس )

خوب من ميخوام قسمت چك كردن عدم وجود برنامه رو از كار بندازم .. فقط مشكل اينجاست كه نميدونم در ستاپ هاي ساخته شده با InstallShield فايل هدف چي ميتونه باشه ... چون من كاملا فايل ستاپي كه اجرا ميكنم رو تريس كردم اصلا بحث چك كردن و اين چيزا وجود نداره .... فقط يك سري فايل توي تمپ كپي ميكنه بعد يك فايل با نام IKernel.exe رو اجرا ميكنه و خودش هم در حال اجرا ميمونه ... من اون فايل IKernel.exe رو هم توي olly اتچ كردم و يك نگاهي بهش انداختم ولي اصلا تابع مسيج باكس توي اين برنامه وجود نداره كه بخواد پيغامي رو نشونمون بده ....

اگه دوستان از نحوه ي عملكرد InstallShield اطلاعاتي دارن لطفا راهنمايي كنند ...

در ضمن :

از نسخه ي 1.6 نرم افزار UniExtract هم استفاده كردم ... كار نكرد و پيغام زير رو نشون ميده :

G:\X.tools\Setup.exe cannot be extracted.

Filetype returned was: Microsoft Visual C++ 6.0

Click OK if you'd like to analyze the file yourself, or Cancel to exit.

در ضمن من نميخوام كه استخراجش كنم ... ميخوام يك قسمتهايي از ستاپ رو غير فعال كنم ...

lvl@ster
06-08-2008, 15:00
سلام دوستان .

با يك نرم افزار برخورد كردم كه با InstallShield براش ستاپ ساخته شده بود .

وقتي ستاپ رو اجرا ميكنم يك پروسس بار پر ميشه و يك صفحه باز ميشه و وقتي ميخواد بره به مرحله ي بعد نميره و از ما ميخواد كه يك برنامه رو قبل از نصب اون نصب كنيم .... ( به صورت يك مسيج باكس )

خوب من ميخوام قسمت چك كردن عدم وجود برنامه رو از كار بندازم .. فقط مشكل اينجاست كه نميدونم در ستاپ هاي ساخته شده با InstallShield فايل هدف چي ميتونه باشه ... چون من كاملا فايل ستاپي كه اجرا ميكنم رو تريس كردم اصلا بحث چك كردن و اين چيزا وجود نداره .... فقط يك سري فايل توي تمپ كپي ميكنه بعد يك فايل با نام IKernel.exe رو اجرا ميكنه و خودش هم در حال اجرا ميمونه ... من اون فايل IKernel.exe رو هم توي olly اتچ كردم و يك نگاهي بهش انداختم ولي اصلا تابع مسيج باكس توي اين برنامه وجود نداره كه بخواد پيغامي رو نشونمون بده ....

اگه دوستان از نحوه ي عملكرد InstallShield اطلاعاتي دارن لطفا راهنمايي كنند ...

در ضمن :

از نسخه ي 1.6 نرم افزار UniExtract هم استفاده كردم ... كار نكرد و پيغام زير رو نشون ميده :

G:\X.tools\Setup.exe cannot be extracted.

Filetype returned was: Microsoft Visual C++ 6.0

Click OK if you'd like to analyze the file yourself, or Cancel to exit.

در ضمن من نميخوام كه استخراجش كنم ... ميخوام يك قسمتهايي از ستاپ رو غير فعال كنم ...

اون مسیج باکس ( عکسشو ) بزار ببینم چی میگه

ماشاالله برای خودت بریدی و دوختی

وقتی با نصب یه برنامه مشکلت حل میشه . چرا این کار ها را می کنی

NoneForce
06-08-2008, 15:20
سلام

اگر نسخه 5-6 باشد مي توانيد اسكريپت را دستكاري كنيد.

fire-wizard
06-08-2008, 15:34
اون مسیج باکس ( عکسشو ) بزار ببینم چی میگه

ماشاالله برای خودت بریدی و دوختی

وقتی با نصب یه برنامه مشکلت حل میشه . چرا این کار ها را می کنی

مشكل فقط اين نيست ... بعدش هم از ما ميخواد حتما يك سخت افزار خاص رو روي سيستم داشته باشيم ... نرم افزار رو نصب كنم ... سخت افزارش رو چيكار كنم ؟ تازه ديگه اون سخت افزار توليد نميشه ....

----------------

NoneForce عزيز ... از كجا بفهمم با چه نسخه اي از InstallShield اين ستاپ ساخته شده ؟؟؟

من وقتي با PEid چكش ميكنم ميگه Microsoft Visual C++ 6.0 ....!!!! حرفي از InstallShield و نسخش نميزنه ...

fire-wizard
06-08-2008, 15:49
سلام

اگر نسخه 5-6 باشد مي توانيد اسكريپت را دستكاري كنيد.

تصوير زير رو ببين ... فكر كنم نسخه 6 باشه ... خودت يه نگاهي بنداز ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lvl@ster
06-08-2008, 23:11
مشكل فقط اين نيست ... بعدش هم از ما ميخواد حتما يك سخت افزار خاص رو روي سيستم داشته باشيم ... نرم افزار رو نصب كنم ... سخت افزارش رو چيكار كنم ؟ تازه ديگه اون سخت افزار توليد نميشه ....

----------------

NoneForce عزيز ... از كجا بفهمم با چه نسخه اي از InstallShield اين ستاپ ساخته شده ؟؟؟

من وقتي با PEid چكش ميكنم ميگه Microsoft Visual C++ 6.0 ....!!!! حرفي از InstallShield و نسخش نميزنه ...

اینجور برنامه ها را بعد از نصب کامل کرک می کنن . اگر سخت افزارش را نداری نمیشه

برنامه را کامل نصب می کنی و تمام محدودیت ها را ور میداری بعد براش ستاپ می سازی

راه درست اینه

NoneForce
07-08-2008, 10:05
تصوير زير رو ببين ... فكر كنم نسخه 6 باشه ... خودت يه نگاهي بنداز ...

سلام
همراه فايلهاي برنامه يه فايل inx هست (setup.inx) اونو بفرست يه تست بكنم.

fire-wizard
09-08-2008, 03:07
سلام ...

اينم اون فايل مورد نظر setup.inx

NoneForce
09-08-2008, 08:34
سلام ...

اينم اون فايل مورد نظر setup.inx

سلام
با اين ابزار مي توانيد فايل را باز كرده و تغيير دهيد، البته تغييرات فقط در حد تغيير عملگرها است، ولي براي كار شما فكر كنم كافي باشد.

3exy installshield decompiler 1.0

لينك دريافت :

Morteza_SOS
10-08-2008, 07:18
از دوستان کسی Password finder برای InstallShield داره ؟
چیزی باشه که روی اکثر ورژن ها کار کنه .

+
شماره پست هنگام ایجاد این پیغام 499