PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینم یه بحثه علمیه: طالع میزان

hosein-a7
06-08-2008, 08:16
متولدین ماه مهر
اهل اعتدال ، حامي وپشتيبان همسر ، شيرين بيان ، صلح جو ، علاقه مند به فضا ، آرام و متين ، بسيار منطقي ، بي آلايش ، عاشق اصالت ، علاقه مند به موسيقي ، اجتماعي ، مؤقّر ، بد پيله ، خجالتي ، پر از احساس ، اهل مشورت ، عاشق هنر و ادبيات ، سياستمدار ، به فكر فردا نيست ، مقبول اطرافيان ، اهل مساوات و برابري ، پر شور و حرارت نيست ، عاقل ، اهل حمايت از ديگران ، معتدل و پايدار ، شكمو ، اميدوار ، با انصاف ،خوش سليقه ، اهل تجزيه و تحليل ، گاهي تنبل ، كنجكاو و جستجو گر ، متنفّر از زيادي مهمان ، انتقامجو ، از بي بند و باري متنفّر است ، با معلومات و با درايت ، به آساني تغيير عقيده نمي دهد ، مهربان ، شيك پوش و جذّاب ، نكته سنج ، داراي پشتكار فراوان ، يك روز گرم و يك روز سرد ، هوشمند ، مشاور خوب ، دوست ياب ، منظّم و مرتّب ،عاشق رنگ آبي ، گاهي لجباز ، مثل باتري بايد مرتّب شارژ شود ، صادق و درستكار ، خوش مشرب ، ساده دل ، آسان گير ، دو دل و مردد ، .خوش‌بين

آیا متولدین مهر واقعا همچین خصوصیاتی دارن؟
به هر حال همه میدونن که طاللع بینی مرتبط با علم نجوم هستش
آیا اصلا طالع بینی صحت داره
من متولد مهر هستم
برای من که بیشتر نوشته های بالا صادق

hosein-a7
06-08-2008, 09:52
خب حالا من به همه اعضای گروه مسیج زدم
و منتظرم که...

hosein-a7
06-08-2008, 09:54
گردهمایی یادتون نره....
نظر بدید چیکار کنیم

linkin_park
06-08-2008, 11:46
دقیقا همینطوره .... مخصوصا عشق موسیقی و پایبند به همسر ...

hosein-a7
06-08-2008, 11:50
به به خوش اومدی

hosein-a7
06-08-2008, 11:52
من متولد 27/7/67 هستم
خیلی خوبه اگه همه اعضا اینجا جمع بشن

hosein-a7
06-08-2008, 11:54
چون داره مهر نزدیک میشه
خیلی جالبه که بتونیم دور هم جمع بشیم

l176771
06-08-2008, 17:01
فكر مي كنم اين طالع بيني ها تا حدود زيادي درست باشن. چون شرايط خارجي اكثرا براي متولدين يك ماه يكسان بوده. مثلا موادي كه توي هر ماه بارداري بهشون رسيده و دماي محيط در سال هاي اوليه و... اما من اصلا موجود معتدلي نيستم!

مرتضی nvcd
07-08-2008, 01:27
دوستان سلام ...

انجمن نجوم زیر شاخه موضوعات علمی محل بحث علمیه ... نه گپ و گفت ! ...تنها بدلیل اینکه طالع بینی هم جزوی از علم نجومه این تاپیک پا برجا مونده ...

خواهش می کنم ازتون که بحث رو به سمت علمی قضیه بکشید و نظرات خودتون رو بدید ... وگرنه گروه اجتماعی و فکر کنم گروه متولدین مهر محل خوبی برای جمع شدن دوستانه ... می شه اونجا هم به بعقیه موضوعات در مورد طالع بینی پرداخت ..

ممنون

hosein-a7
09-08-2008, 07:47
چشم مرتضی جان سعی خودمون میکنیم

mohmous
10-08-2008, 10:08
سلام
منم اومدم
من متولد 27/7/67 هستم .
یه سوال : چرا مهری ها تعدادشون کمه؟؟؟
من خیلی دوست دارم ولی فقط یه نفرشون تو مهر به دنیا اومده..

hosein-a7
10-08-2008, 14:43
یعنی چی یه نفرشون تو مهر به دنیا اومده؟
پس من چیم؟
یا بچه های گروه؟
بیشتر توضیح بده

hosein-a7
10-08-2008, 14:47
از دوستان خواهش میکنم که آدرس تاپیک و گروه رو توی امضای خودشون بگذارن تا بتونیم افراد بیشتریو جذب کنیم
البته فقط متولد ماه مهر
ما که اینجا یه همزاد هم پیدا کردیم
بلکه شما هم پیدا کنید

mohmous
10-08-2008, 14:54
از دوستان خواهش میکنم که آدرس تاپیک و گروه رو توی امضای خودشون بگذارن تا بتونیم افراد بیشتریو جذب کنیم
البته فقط متولد ماه مهر
ما که اینجا یه همزاد هم پیدا کردیم
بلکه شما هم پیدا کنید

اره بچه ها ما با هم تويه روز به دنيا اومديم .:31:
شما هم بگرديد شايد پيدا كرديد.
خيلي جالبه.:18:
ولي اونو كه بين دوستام فقط يكي متولد مهر هست رو جدي گفتما . :41:
البته الان بيشتر شدن با اومدن به اينجا.:10:

hosein-a7
10-08-2008, 15:05
عوضش من تا حالا هیچوقت دوستی متولد ماه مهر نداشتم

hosein-a7
10-08-2008, 15:06
ولی خب حالا پیدا کردم

hosein-a7
11-08-2008, 14:25
بد نیست دوستان بیشتر به این تاپیک سر بزنیدا

mohmous
11-08-2008, 14:29
من نميدونم چرا هيچكي نمياد؟؟؟:19:
ميگم كه متولد مهر كلا كمه.:41:

hosein-a7
11-08-2008, 14:35
لا اقل اگه کمه فعال نیستن که آ دم دلش خوش باشه

Prince Kourosh
11-08-2008, 15:56
سلام ن يك چند وقتي كار داشتم ولي بالاخره اومدم

MKF
16-08-2008, 13:25
سلام.
منم متولد ماه مهرم، ولي ...
اينجا يك مشكلي وجود داره كه تقريباً هيچ كس به جز آسترولوژرها بهش توجه نمي‌كنند و اونم اينه كه در طالع بيني مبنا بر اساس 12 برج دايره البروج است، كه ما اين 12 برج را با 12 ماه شمسي منطبق مي‌كنيم كه در نتيجه اينجا ماه مهر معادل برج ميزان مي‌شود. اما اين انطباق مربوط به حدود 2000 سال قبل بوده كه ابتداي برج حمل و ابتداي نقطه اعتدال بهاري بر هم منطبق بودند. اما امروزه اين دو با هم نزديك 24 درجه اختلاف دارند. يعني در اول فروردين خورشيد هنوز وارد برج حمل نشده، عقب‌تر بوده و در برج حوت است و تازه تقريباً در 26 فروردين خورشيد وارد برج حمل مي‌شود.
پس دوستان به اين نكته توجه كنند، در صورتي مي‌توانند طالع ميزان را مطالعه كنند كه تقريباً متولد 26 مهر تا 26 آبان باشند !!!! و الي آخر.
و نكته اساسي ديگر اينكه در آسترولوژي به هيچ عنوان روي مطالب طالع بيني حساب نمي‌شود. چون حتي در صورت رعايت زمان تولد باز شما مشاهده خواهيد كرد كه بعضي از مطالب در مورد شما درست بوده و خيلي ديگر از مطالب ممكن است در مورد شما صدق نكند.
در طول 24 ساعت، دايره البروج 360 درجه را در آسمان مي‌چرخد و در آسترولوژي مفهوم طالع متفاوت است و برجي كه در لحظه تولد هر شخص در حال طلوع باشد به عنوان طالع در نظر گرفته مي‌شود، پس مي‌بينيم ممكن است شمايي كه متولد ماه مهر هستيد، طالع شما هر كدام از بروج 12 گانه دايره البروج باشدكه در مورد خودم، طالعم برج سرطان است نه ميزان، و اين طالع نسبت به طالع، در كتابهاي طالع بيني دقيقتر است و اما باز ...
اين تازه قسمتي از ماجرا است، چون در اين ميان سيارات نقش بسيار مهمي را بازي مي‌كنند و موقعيت هر سيار ه در دايره البروج شرايط متفاوتي را براي شخص به وجود مي‌آورد.
حال با تركيب طالع شخص (صورت فلكي در حال طلوع در زمان تولد) و موقعيت سيارات 9 گانه در دايره البروج در آسترولوژي، در هر لحظه خاص به طالعي منحصر به فرد مي‌ر سيم كه مانند اثر انگشت براي هر شخص منحصر به فرد است و اينجا است كه آسترولوژي وارد عمل شده و تفاسيري بسيار دقيق اراده مي‌دهد و تفاوت آسترولوژي به عنوان دانشي چند هزار ساله با دقتي بسيار بالا با طالع بيني به عنوان يك سرگرمي مشخص مي‌شود.

M659
17-08-2008, 00:46
سلام.
منم متولد ماه مهرم، ولي ...
اينجا يك مشكلي وجود داره كه تقريباً هيچ كس به جز آسترولوژرها بهش توجه نمي‌كنند و اونم اينه كه در طالع بيني مبنا بر اساس 12 برج دايره البروج است، كه ما اين 12 برج را با 12 ماه شمسي منطبق مي‌كنيم كه در نتيجه اينجا ماه مهر معادل برج ميزان مي‌شود. اما اين انطباق مربوط به حدود 2000 سال قبل بوده كه ابتداي برج حمل و ابتداي نقطه اعتدال بهاري بر هم منطبق بودند. اما امروزه اين دو با هم نزديك 24 درجه اختلاف دارند. يعني در اول فروردين خورشيد هنوز وارد برج حمل نشده، عقب‌تر بوده و در برج حوت است و تازه تقريباً در 26 فروردين خورشيد وارد برج حمل مي‌شود.
پس دوستان به اين نكته توجه كنند، در صورتي مي‌توانند طالع ميزان را مطالعه كنند كه تقريباً متولد 26 مهر تا 26 آبان باشند !!!! و الي آخر.
و نكته اساسي ديگر اينكه در آسترولوژي به هيچ عنوان روي مطالب طالع بيني حساب نمي‌شود. چون حتي در صورت رعايت زمان تولد باز شما مشاهده خواهيد كرد كه بعضي از مطالب در مورد شما درست بوده و خيلي ديگر از مطالب ممكن است در مورد شما صدق نكند.
در طول 24 ساعت، دايره البروج 360 درجه را در آسمان مي‌چرخد و در آسترولوژي مفهوم طالع متفاوت است و برجي كه در لحظه تولد هر شخص در حال طلوع باشد به عنوان طالع در نظر گرفته مي‌شود، پس مي‌بينيم ممكن است شمايي كه متولد ماه مهر هستيد، طالع شما هر كدام از بروج 12 گانه دايره البروج باشدكه در مورد خودم، طالعم برج سرطان است نه ميزان، و اين طالع نسبت به طالع، در كتابهاي طالع بيني دقيقتر است و اما باز ...
اين تازه قسمتي از ماجرا است، چون در اين ميان سيارات نقش بسيار مهمي را بازي مي‌كنند و موقعيت هر سيار ه در دايره البروج شرايط متفاوتي را براي شخص به وجود مي‌آورد.
حال با تركيب طالع شخص (صورت فلكي در حال طلوع در زمان تولد) و موقعيت سيارات 9 گانه در دايره البروج در آسترولوژي، در هر لحظه خاص به طالعي منحصر به فرد مي‌ر سيم كه مانند اثر انگشت براي هر شخص منحصر به فرد است و اينجا است كه آسترولوژي وارد عمل شده و تفاسيري بسيار دقيق اراده مي‌دهد و تفاوت آسترولوژي به عنوان دانشي چند هزار ساله با دقتي بسيار بالا با طالع بيني به عنوان يك سرگرمي مشخص مي‌شود.

بسیار مفید و آموزنده!
بچه ها منم هستم.
همین که متولد 12 مهر هستم:31:

surena_iran2564
18-08-2008, 05:52
سلام
من هم متولد مهر هستم
فکر کنم تو این تاپیک سومین نفریم که 27/7/1367 متولد شدم!!!