PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با نصب کارت گرافیک در ویستا

XYZ2007
05-08-2008, 17:45
سلام دوستان بازم یه مشکله دیگه با ویستای لعنتی پیدا کردم

کارت گرافیکم گیگابایت جیفورس 7300 جی تی است درایور خودش و که نصب میکنم میگه این نیست
بعد رفتن سایت Nvidia آخرین ورژن شو گرفتم و نصب کردم بازم عسک ها رو بد نشون میده چیکار کنم خدایا!!!!!!!

تو رو خدا یکی به من جواب بده از اون ورم که مشکل اینترنت دارم با ویستا

آخه ADSL دارم بعد از نصب یه کانکشن درست کردم که بتونم باهاش برم اینترنت اما بعد از هر بار Restart کردن هی local درست میکنه و این پنجره ظاهر میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منو کمک کنید چرا نمیشه بدون هیچ مشکلی با ویستا کار کرد آخه سرعتش خیلی از XP بیشتره.

متشکرم...

micropersian
05-08-2008, 18:06
من هم یه بار که ویستا نصب کردم انقدر از این مشکلات داشتم که دوباره به xp رو آوردم این نسخه ها چون کرکشون ناقص مشکل داره ویندوز xp هم اولا که اومده بود همچین مشکلاتی داشته باید صبر کنیم تا یه ویستا قفل شکسته بهتر بیاد

ORIGINAL
05-08-2008, 21:47
عزیز عکس ها رو مگه چه جوری نشون میده یه نمونه بزار
(در ضمن micropersian عزیز مطمئن باش ربطی به کرک و شکستن قفل نداره...اصلا کرک کردن هیچ ربطی به ابنجور موارد نداره)

V i r u s e r
08-08-2008, 22:31
بله اول یه نمونه بزارید بعد
ضمنا شما یک تاپیک باز کرده بودید و این عکس رو توش گزاشتین
اونجا هیچی نگفتین اونوقت اینجا...

brain
04-09-2008, 13:22
سلام .. من یه مشکل دارم که بدجوری رو عصابم راه میره ..
من جدیدترین درایور کارت گرافیکمو برای ویندوز ویستا گرفتم ولی نصب نمیشه و یک ارور میده :
The nvidia setup program could not locat any drivers that are compatible with your current hardware. setup will now exit
یه ورژن دیگه هم قبلا میخواستم نصب کنم ولی نشد که نشد.. حالا باید چی کار کنم
؟
گرافیکم 8500 gt هستش ..آخرین ورژن درایور 175.19
خواهشا سریع بگید .. چون هیچ کاری نمیتونم بکنم ......(خوده ویندوزم اصلا نشناخته نوشته unavaiblae )
همینطور سیدی مادربوردم هم نصب نکرد .... ولی با همین ویندوزی دوستم هم مادربوردشو هم گرافیکشو نصب کرد ...آخه این انصافه
(تو یه تاپیکه دیگه هم همینو فرستادم خواهشا جواب بدید)