PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخیر هنگام باز کردن یک فایل و یا ایجاد یک فایل جدید

Helen_Farhani
05-08-2008, 11:58
وقتی که یک فایل جدید ایجاد میکنم و یا یک فایل را در فتوشاپ cs3 باز مکینم با یک تاخیر 20-30 ثانیه ای روبرو میشم و سرعت سیستم در این مدت کم میشود (آنقدر که به نظر میرسد که سیستم قفل کرده).
مدت زمان این تاخیر هیچ رابطه ای با حجم فایلی که باز یا ایجاد میکنم ندارد ( حتی یک فایل 100 پیکسلی).
هنگام باز شدن فتوشاپ هیچ مشکلی وجود ندارد و برنامه خیلی سریع باز میشود. :?:

برای رفع مشکل و یا برای پی بردن به علل این اختلال چه راهی به ذهن شما میرسد؟

MehranVB
06-08-2008, 09:48
یه بار برنامه رو uninstall کن و دوباره نصبش کن.
اگه درست نشد احتمالاً ویروس یا Spywareه. باید یه آنتی ویروس به روز و یا یه آنتی-اسپایور قوی نصب کنی...

mkIANI_en
06-08-2008, 10:01
باسلام دوست عزیز
از برنامه های بهینه ساز ویندوز استفاده کن و یه حالی به سیستم عامل بده درایو تمپ ویندوز را تمیز کن واگه فونت زیاد هم نصب کردی چند صد تایی را پاک کن (البته اگه این زمان خیلی ناراحتت میکنه) اگه بتونی یه ویندوز دیگه هم نصب کنی که چه عالی میشه:10::8:

DrXoX
06-08-2008, 10:02
وقتی که یک فایل جدید ایجاد میکنم و یا یک فایل را در فتوشاپ cs3 باز مکینم با یک تاخیر 20-30 ثانیه ای روبرو میشم و سرعت سیستم در این مدت کم میشود (آنقدر که به نظر میرسد که سیستم قفل کرده).
مدت زمان این تاخیر هیچ رابطه ای با حجم فایلی که باز یا ایجاد میکنم ندارد ( حتی یک فایل 100 پیکسلی).
هنگام باز شدن فتوشاپ هیچ مشکلی وجود ندارد و برنامه خیلی سریع باز میشود. :?:

برای رفع مشکل و یا برای پی بردن به علل این اختلال چه راهی به ذهن شما میرسد؟

سلام

این مشکل می تونه:

1- خاک گرفتن روی رم

2- مشکل از داخل خود ویندوز _ ویروس ( احتمال 60 درصد) _ اسپای وار ( احتمال 90 درصد)

و... فعلا همین دو مورد رو انجام بدین

رفع مشکل:

1-در کیس رو اگر پلمب نیست باز کن ، رم رو در بیار ؛ با یک دستمال سطح رم رو تمیز کن و مجدد جا بزن

2-با آنتی ویروس ، و همین طور آنتی اسپایور سیستم رو اسکن کن البته تاکید بیشتر آنتی اسپایور

البته دلایل دیگه ای هم می تونه داشته باشه شما فعلا اینا رو انجام بده ببین مشکل حل میشه

اگر شد که....ولی اگر مشکل برطرف نشد بگید تا با دوستان بیشتر راهنماییتون کنیم

موفق باشید

Helen_Farhani
06-08-2008, 14:48
یه بار برنامه رو uninstall کن و دوباره نصبش کن.
اگه درست نشد احتمالاً ویروس یا Spywareه. باید یه آنتی ویروس به روز و یا یه آنتی-اسپایور قوی نصب کنی...
برنامه را یک بار uninstall کردم و مجددا نصب کردم.
اما هیچ تغییری حاصل نشد.

باسلام دوست عزیز
از برنامه های بهینه ساز ویندوز استفاده کن و یه حالی به سیستم عامل بده درایو تمپ ویندوز را تمیز کن واگه فونت زیاد هم نصب کردی چند صد تایی را پاک کن (البته اگه این زمان خیلی ناراحتت میکنه) اگه بتونی یه ویندوز دیگه هم نصب کنی که چه عالی میشه:10::8:
ویندوز را تازه نصب کردم.

سلام

این مشکل می تونه:

1- خاک گرفتن روی رم

2- مشکل از داخل خود ویندوز _ ویروس ( احتمال 60 درصد) _ اسپای وار ( احتمال 90 درصد)

و... فعلا همین دو مورد رو انجام بدین

رفع مشکل:

1-در کیس رو اگر پلمب نیست باز کن ، رم رو در بیار ؛ با یک دستمال سطح رم رو تمیز کن و مجدد جا بزن

2-با آنتی ویروس ، و همین طور آنتی اسپایور سیستم رو اسکن کن البته تاکید بیشتر آنتی اسپایور

البته دلایل دیگه ای هم می تونه داشته باشه شما فعلا اینا رو انجام بده ببین مشکل حل میشه

اگر شد که....ولی اگر مشکل برطرف نشد بگید تا با دوستان بیشتر راهنماییتون کنیم

موفق باشید

رم ها را تمیز کردم، اما :41:

در ضمن روی سیستم KIS 8.0.0.357 نصب هست که Update شده و به روز هم میباشد.
با این توضیحات، پیشنهاد خاصی برای اسکن کردن سیستم دارید؟

Hazy
06-08-2008, 18:48
مشخصات سيستم تون رو ميشه بگيد؟

DrXoX
06-08-2008, 20:03

بهتره درایوی که ویندوز توش نصب هستش رو یه بار Defrag کنید

چون امکان به هم ریختگی تو هارد می تونه موجب این مشکل شده باشه

یه سوال:

شما یه بار وقتی تازه سیستم رو روشن می کنی امتحان کن ببین این مشکل رو داره؟ یا بعد از یه مدتی که

سیستم روشنه اینجوری میشه؟

Helen_Farhani
06-08-2008, 20:47
مشخصات سيستم تون رو ميشه بگيد؟

CPU:I Intel Core2 2.00GHz
RAM: 2 GB

بهتره درایوی که ویندوز توش نصب هستش رو یه بار Defrag کنید

چون امکان به هم ریختگی تو هارد می تونه موجب این مشکل شده باشه

یه سوال:

شما یه بار وقتی تازه سیستم رو روشن می کنی امتحان کن ببین این مشکل رو داره؟ یا بعد از یه مدتی که

سیستم روشنه اینجوری میشه؟

این مشکل از همان اول که وارد ویندوز میشوم وجود دارد.
Defrag هم انجام شد. اما :13: