PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور این ویروس رو پاک کنم

IYIostafa
05-08-2008, 10:05
سلام . بتازگی ویروسی داخل سیستمم افتاده که بیشتر پوشه های درایو d م رو هیدن کرده . در کنار این مشکل مشکل دیگه ای هم هست که درایو d م تو پنجره جدید باز میشه البته این ویروس نوعی نیست که folder option منو پاک کرده باشه . من با استفاده از گزینه ظاهر شدن فایلها هیدن شده و فایلهای سیستمی سعی کردم فایلها رو از حالت هیدن در بیارم اما به هیچ وجه فایلها ظاهر نمیشه . حتی ویندوزم رو هم عوض کردم اما افاقه نکرده و فایلهای هیدن شده به هیچ شکلی قابل دیدن نیستن. بنظرتون چطور باید این مشکل رو حل کنم.
آنتی ویروس nod32 ورژن 3 هم دارم که آپدیت شده س اما نتونسته این مشکل رو حل کنه...:41::41:

IYIostafa
05-08-2008, 10:35
پروفسور لطفا آدرس تایپییک رو هم بده تو سایت به این بزرگی گفتن خشک و خالیه "تاپیک داریم" مشکلی رو حل نمیکنه

mahdi7610
05-08-2008, 11:44
سلام . بتازگی ویروسی داخل سیستمم افتاده که بیشتر پوشه های درایو d م رو هیدن کرده . در کنار این مشکل مشکل دیگه ای هم هست که درایو d م تو پنجره جدید باز میشه البته این ویروس نوعی نیست که folder option منو پاک کرده باشه . من با استفاده از گزینه ظاهر شدن فایلها هیدن شده و فایلهای سیستمی سعی کردم فایلها رو از حالت هیدن در بیارم اما به هیچ وجه فایلها ظاهر نمیشه . حتی ویندوزم رو هم عوض کردم اما افاقه نکرده و فایلهای هیدن شده به هیچ شکلی قابل دیدن نیستن. بنظرتون چطور باید این مشکل رو حل کنم.
آنتی ویروس nod32 ورژن 3 هم دارم که آپدیت شده س اما نتونسته این مشکل رو حل کنه...:41::41:
سلام دوست عزیز

به ادرس زیر رجوع کنید .

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

IYIostafa
07-08-2008, 15:38
شرمنده دوباره یه سوال دیگه یه اتفاق عجیب افتاده تو سیستمم، آنتی ویروس نود 32 ؛ ویروس Autoran رو نمیشناسه و بعنوان یه فایل عادی سرچ میکنه و اخطاری نمیده علتش چیه؟؟؟؟ ضمنا یه ویروس دیگه هم تو سیستمم جا خوش کرده اسمش g.com و هیدن شده س تمام سیستمم رو این دو تا ویروس گرفته . البته من تنها با وین رار میتونم ویروس ببینم چون همون ویروسی که تو پست اول گفتم امکان نشون دادن فایلهای هیدن رو ازم گرفته. ضمنا نود32م هم کاملا آپدیته....
یه سوال دیگه هم داشتم با همین برنامه وین رار داخل یه سری از فایلهامو سرچ کردم و اثری از این دو ویروس ندیدم ، اگر فایلهام رو رو سی دی یا دی وی دی بصورت دیتا رایت کنم امکان اینکه این دو ویروس وارد سی دی یا دی وی دی بشه و همراه فایلها رایت بخوره وجود داره؟؟؟؟؟