PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست ویرایش یک قالب

abbaskhnifar
04-08-2008, 19:24
با سلام من در طراحی یک قالب مشکلی برامن ÷یش آمد می خواستم اخطاری که به صورت زیر می آید را برام حذف کنید

================================================== =====================
متأسفانه اشكالي در پردازش كدهاي قالب اين وبلاگ رخ داده است.

مشكل فوق ممكن است بدليل عدم رعايت حقوق طراح اصلي قالب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و يا تغيير كدهاي استاندارد قالب توسط مدير اين وبلاگ (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) بوجود آمده باشد. لطفاً براي گزارش اين خطا ، مشاهده و دريافت كد صحيح قالب Desert ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ساير قالبهاي رايگان به سايت كارگاه طراحي قالب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نماييد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدير محترم وبلاگِ
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید !لطفاً هر چه سريعتر نسبت به دانلود مجدد اين قالب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نصب آن بر روي وبلاگتان اقدام نماييد، در غير اينصورت كليه قالبهاي طراحي شده توسط كارگاه طراحي قالب براي وبلاگ شما غير فعال خواهند شد.

================================================== ===========

این اخطاری که می گفتم می آید این رو حذف کنیید لطفا
آدرس وبلاگ من به این صورت است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با تشکر