PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بک آپ از درایو -با چی ؟ چجوری؟

sid
04-08-2008, 13:00
سلام
من دنبال يه نرم افزار توپ واسه ايميج گرفتن از درايو ها هستم مثل درايو c
چون شنيدم وقتي سيستمم ضعيف و خراب ميشه ميتونم با اين ايميج اون رو به حالت نرمال قبلي برگردونم
.اين نرم افزار مياد درايو مورد نظر رو فرمت ميکنه و از دوباره اون ايميج رو ميزاره در نتيجه همون سيستم قبلي رو دارم با همون نرم افزار ها
و اينجوري لازم نيست هر 2 ماه يه سيستم نصب
کنم حالا بهترين نرم افزار ئر اين زمينه رو به من معرفي کنيد با ذکر دليلتون

اگه ویندوزم یهو پرید بازم میشه از طریق داس یا بوت یا هر چیز دیگه ای ازش استفاده کرد؟اگه ویندوز یهو پرید چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید بجز نصب مجدد ویندوز؟من درایو فلاپی ندارم و از cd بوت میکنم .فقط هم از ایکس پی استفاده میکنم
ممنون ميشم

mahdi7610
04-08-2008, 15:48
سلام
من دنبال يه نرم افزار توپ واسه ايميج گرفتن از درايو ها هستم مثل درايو c
چون شنيدم وقتي سيستمم ضعيف و خراب ميشه ميتونم با اين ايميج اون رو به حالت نرمال قبلي برگردونم
.اين نرم افزار مياد درايو مورد نظر رو فرمت ميکنه و از دوباره اون ايميج رو ميزاره در نتيجه همون سيستم قبلي رو دارم با همون نرم افزار ها
و اينجوري لازم نيست هر 2 ماه يه سيستم نصب
کنم حالا بهترين نرم افزار ئر اين زمينه رو به من معرفي کنيد با ذکر دليلتون

اگه ویندوزم یهو پرید بازم میشه از طریق داس یا بوت یا هر چیز دیگه ای ازش استفاده کرد؟اگه ویندوز یهو پرید چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید بجز نصب مجدد ویندوز؟من درایو فلاپی ندارم و از cd بوت میکنم .فقط هم از ایکس پی استفاده میکنم
ممنون ميشم
سلام دوست عزیز

اگه شما به تاپیک زیر سر بزنید می بینید که به همه سوالاتتون جواب داده شده .

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنماي فارسي برنامه Ghost 8.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

sid
05-08-2008, 14:38
مرسی آیا با این نرم افزار میشه از طریق داس و یا بوت منو هم ویندوزمون رو زنده کنیم؟
من نمیتونم چند تا فایل 10 مگی رو دان کنم
از روی هارد چجوری اون فایل رو توی داس یا بوت بالا بیارم؟

mahdi7610
05-08-2008, 16:44
مرسی آیا با این نرم افزار میشه از طریق داس و یا بوت منو هم ویندوزمون رو زنده کنیم؟
من نمیتونم چند تا فایل 10 مگی رو دان کنم
از روی هارد چجوری اون فایل رو توی داس یا بوت بالا بیارم؟
گفتم که شما مقاله را دانلود کنید و مطالعه کنید به جواب سوالاتتون میرسید .

در نسخه 2003 این برنامه می تونید فایل ایمیج را بر روی cd یا dvd به صورت bootable رایت کنید تا در صورت بالا نیومدن ویندوز فایل ایمیج را روی درایو مربوطه رستور کنید .

با این برنامه هم می شه در میحط ویندوز backup گرفت و هم می شه از طریق داس بگاپ گرفت و هم می شه از دو طریق بکاپ را رستور کرد .

خب می تونید سي‌دي bootable ، نسخه داسي برنامه از همون تاپیک دانلود کنید که حجمش 1.16 MB هست و با استفاده از اون بکاپ بگیرید .

موفق باشید .