PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کدی که نظرسنجی را در صفحه نشان می دهد

reza3533
04-08-2008, 09:47
سلام
دیروز یه اسکریپت نظر سنجی دانلود کردم ریختم روی هاست و بخاطر اینکه نظر سنجی توی صفحه Index.php که در پوشه news هست نمایش داده بشه این کد رو بهش اضافه کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نظر سنجی هم توی پوشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب هست... حالا صفحه Index.php نصفه بالا میاد...
آیا این کد مشکلی داره که نظر سنجی و نصف صفحه index نمایش داداه نمیشه؟؟؟
به بیان دیگه من یه کدی رو میخوام که بتونه صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو توی صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمایش بده...
ممنون میشم کمکم کنید...:11:

reza3533
05-08-2008, 23:57
سلام
ببخشید کسی از php کارها نمی تونه کمک بکنه؟؟
ممنون...

Bill Gates
06-08-2008, 00:17
مشکل از این آدرسته : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این نباید اولش آدرس اینترنتی باشه !

reza3533
06-08-2008, 09:50
خب نمیشه یه جوریی این کد رو بنویسیم که نشون بده؟
توی readme نوشته بود که کد:

رو به اون صفحه هایی که میخاین نظر سنجی داشته باشند اضافه کنید، اما کار نمیکرد، واسه اینکه صفحه اصلی سایت توی پوشه public_html/news هست اما نظرسنجیه توی public_html/poll . احتمالاً واسه همین هست که نشون نمیده.
کدی نیست که صفحه public_html/poll/form.php رو توی صفحه public_html/news/index.php نشون بده؟؟؟
ممنون:11:

reza3533
06-08-2008, 20:16
خب نمیشه یه جوریی این کد رو بنویسیم که نشون بده؟
توی readme نوشته بود که کد:

رو به اون صفحه هایی که میخاین نظر سنجی داشته باشند اضافه کنید، اما کار نمیکرد، واسه اینکه صفحه اصلی سایت توی پوشه public_html/news هست اما نظرسنجیه توی public_html/poll . احتمالاً واسه همین هست که نشون نمیده.
کدی نیست که صفحه public_html/poll/form.php رو توی صفحه public_html/news/index.php نشون بده؟؟؟
ممنون:11:

ببخشید کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟:41:

neopersia
06-08-2008, 20:51
از این استفاده کن: