PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای فایلهای ایجاد شده درopen office.org

amin_rogh
03-08-2008, 18:52
با سلام
من از برنامه اپن آفیس که مجانی هم هست برای تایپ و سیو کردن یک کار تحقیقی استفاده کرده ام.حالا که کار تمام شده ،متوجه شدم که برخی از صفحات با نام ( یا فرمت) fileذخیره شده اند و هر بار که میخوام بازشون کنم از من میپرسه که با چه برنامه ای باید باز بشه و امکان انتخاب یک برنامه دایمی برای باز کردن همیشگی شون هم وجود نداره!(منظورم اینه که توی قسمتی که میشه علامتشو زد غیر فعاله و خاکستریه).از اغلب برنامه هایی که فرمت را تبدیل به پی دی اف میکنند هم استفاده کردم اما هیچکدام قادر به باز کردن یا تبدیل اونها نبودند.لازمه که بگم این فایلها فقط هم با همون اپن آفیس باز میشن نه برنامه دیگه.سایر صفحات با فرمت.odt و یا همون اپن آفیس 2.4 ذخیره شده اند.
حالا باید این کتاب را به شکل پی دی اف روی یک سی دی ذخیره کنم و تحویل بدم اما نمیشه.اگه مجبور بشم که همه اش رو دوباره تایپ کنم هم که هیچی دیگه!
سعی کردم یه نمونه توی پرشین گیگ آپ کنم اما فونتها تبدیل به خرچنگ غورباغه میشن.اما بهر حال لینکش رو میزارم که ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونایی هم که فرمتشون open office.org 2.4هست رو هم آپ کردم اما تا میخوام بازش کنم که لینک ازش بگیرم هم نمیشه!یعنی تا روش کلیک میکنم مستقیما صفحه دانلود اکسپلورر باز میشه و نمیتونم لینکش رو کپی کنم!

ممنون میشم کمک کنید.امین رخ

amin_rogh
05-08-2008, 13:45
کمک توروخدا.وقتم داره تموم میشه!

AK1
05-08-2008, 21:27
با سلام
دوست عزيز درمورد فايلها كه مي توني پسوند رو در انتها تايپ كني مثلا1.odt
براي پي دي اف هم از برنامه هاي پرينتر مجازي پي دي اف استفاده كن كه راحت تره مثل
Nitro PDF Professional | نرم افزاری قدرتمند برای ساخت و ویرایش فایلهای PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
eXPert PDF Pro | نرم افزاری ایده‌آل برای رفع نیاز های ویرایش و تبدیلی فرمت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشي

amin_rogh
05-08-2008, 22:11
زنده باشی.