PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای دستکاری در نوشته های بازی PlayStation

NoobSmoke
03-08-2008, 14:39
سلام
من یک نرم افزار میخوام که باهاش بتونم نوشته های درون یک بازی PlayStation رو تغییر بدم ، مثل این بازی های فوتبال پلی استیشن که بعضی جاهاش رو فارسی کردند

arashbi2
04-08-2008, 07:26
منم برای پلی استیشن 2 رو می خوام خیلی فوری

arashbi2
04-08-2008, 20:28
چی شد پس؟؟؟؟

NoobSmoke
05-08-2008, 17:55
یکنفر پیدا نمیشه یه جواب بده

micropersian
05-08-2008, 18:30
همچین نرم افزاری نیست مثل اینه که بگی نرم افزاری میخوام نوشته های بازی های کامپیوتر رو تغییر بده معلومه که برنامه خاصی

نیست که همه رو در بر بگیره هر بازی پلی استیشن از یه موتور بازی سازی استفاده میکنن که این موتور ها اطلاعات مورد نظر

خودشون رو تو فایل های مختص خودشون با فرمت معلوم ذخیره میکنن حالا شما باید برین ببینین که بازی مورد نظرتون چه جور فایلی با

چه نوع فرمتی میسازه بعد برین ببینین که برا اون فایل برنامه مخصوصی هست که بتونه محتویاتش رو نشون بده بعدا دنبال متن مورد

نظرتون که تو بازی نمایش داده میشه بگردین تازه اگه پیدا هم بشه به هیچ وجه فارسی ساپورت نمیکنه مگه اینکه عکس باشه که شه

ادیتش کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلی دردسر داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashbi2
05-08-2008, 23:36
شما می دونی چه فرمتی هست

micropersian
06-08-2008, 01:24
گفتم که باید فایل های تو dvd بازی بررسی بشن این فوتبال ها هم که میبینی یا فایل های صدا رو از سی دی پیدا کردن و جایگزین کردن یا فایل هایی که محتوی عکس بودن رو پیدا کرده و ادیت کردن اگه توجه کنی میبینی که هر چی تغییر کرده یا عکسه یا صدا اگه نوشته ای هم تغییر کرده اون نوشته یه عکس بوده عمرا به نوشته بازی دست پیدا کرده باشن یا اگه هم دست پیدا کرده باشن عمرا اونا رو فارسی کرده باشن مطمئن باش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashbi2
06-08-2008, 06:59
منم میدونم فونت فارسی ساپرت نمی کنه اما من بیشتر با اعمق بازی سرو کار دارم یعنی مثلا یه کلت 999 تیر داشته باشه و وقتی شلیک میشه ار پی جی بیاد بیرون مثلا....

micropersian
06-08-2008, 12:47
منم میدونم فونت فارسی ساپرت نمی کنه اما من بیشتر با اعمق بازی سرو کار دارم یعنی مثلا یه کلت 999 تیر داشته باشه و وقتی شلیک میشه ار پی جی بیاد بیرون مثلا....

بابا اینی که میگی خیلی فنیه
اون کلت 99 تیره که اصلا ربطی به فایل های بازی نداره و این کارها رو باید با gameshark انجام بدی که تا اونجایی که من میدونم gameshark روی ps2 های جدید اصلا جواب نمیده اما در مورد دوم که گفتی میشه یه کارایی انجام داد که تو دی وی دی فایل های مربوط به اون تفنگ رو پیدا کنی بعدش فایل های مربوط به آرپیجی رو بعد جای این دو تا رو عوض کنی یعنی تفنگ خوده کلته ولی تیرش تیر آر پی جیه البته با خود خاصیتاش کلا کار سختیه باید ببینی فایل هاش چجوری تو dvd چیده شدن
اسم اون بازی رو بگو شاید من داشته باشمش

arashbi2
06-08-2008, 13:59
کد های گیم شارک هم تقریبا همین کارو میکنه و برای من اثر میکنه اگه توجه کرده باشین توش کدها یه فایل خاص به چیز دیگه تغییر میده منم همین کارو میخوام بکنم ولی خودم بسازم نه گیم شارک

micropersian
07-08-2008, 01:32
کد های گیم شارک هم تقریبا همین کارو میکنه و برای من اثر میکنه اگه توجه کرده باشین توش کدها یه فایل خاص به چیز دیگه تغییر میده منم همین کارو میخوام بکنم ولی خودم بسازم نه گیم شارک

دوست عزیز اشتباه شما همین جاست gameshark کاری همانند arto money رو میکنه یعنی یه ترینره
این نرم افزار به فایل های بازی کاری نداره بلکه به کد مسیرهای بازی که یه چیز مجازیه کار داره این کد مسیرها وقتی به وجود میان که بازی در حال اجراست و وقتی بازی تموم بشه و دستگاه خاموش بشه از بین میرن پس به هیچ وجه نمیشه از تو کامپیوتر به این کدمسیر ها دست پیدا کرد چون اونها فایل نیستن بلکه فایل ها اونا رو میسازن پس تنها راه برای دستیابی به این مسیرها gameshark و یا code breaker هست که روی خود ps2 کار میکنن

m2o0m
12-08-2008, 11:38
دوست عزیز نرم افزار game graphic studio هست می تونی از لینک زیر دانلود کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"game%20graphic%20"

arashbi2
13-08-2008, 07:13
از اقای micropersian و m2o0m به خاطر پست های که دادند و من رو راهنمایی کردن تشکر میکنم اگر خودم با این نرم افزار چیزی فهمیدم اینجا میذارم.

arashbi2
17-08-2008, 05:59
این نرم افزار اصلان کار نمیکنه؟؟ کلی وقت گذاشتم برای دانلود یا اگه کسی اموزشش پیدا کرد به ما هم بگه

iranmedia
20-08-2008, 11:30
بازی های ps2 100% قابلیت فارسی شدن دارند همین الانش هم شرکت پردیس گیم(عرضه کننده ی بازی لطفعلی خان زند)
بازی های ps2 را داره دوبله می کنه مثل اقامت گاه شیطان 4 (رزیدنت اویل را می گم) یا خدا ی جنگ(گاد آف وار را می گم)
و خیلی های دیگه در ضمن لیگ پارسیان که من دارم درستش می کنم یعنی ورژن ps2 این بازی که کامپیوترش هم آمده
ساخت من می باشد از خودم تعریف نمی کنم ولی این کار خیلی سخته!

iranmedia
20-08-2008, 11:38
برای ساخت و یا ویرایش بازی های ps2 یکی از پر کاربرد ترین همین game graphic studio هست ورژن جدیدش را دانلود کنید
بعد هم فایل های فوتبال مثل we2008 یا pes 6 یا pes2008و یا خیلی از فوتبال های ps2 را ساپورت می کنه
در ضمن آموزش که نمی خواهد فایل های afs , binو.... را وارد کنید
یک نکته ی کوچولو ولی با ارزش: فعلا فرومی برای ویرایش بازی های Ps2 درست نشده و شما برای یافتن و راهنمای گرفتن باید زبان انگلیسی خوبی داشته باشی تا بتونی با اون ها چت کنی در ضمن راهنمایی های دیگه خواستی حتما به من یک پیغا خصوصی بفرست تا هک بازی های ps2را بهت توضیح بدم (منتظر هستم اگه بگی می خواهم برات یا به ایمیلت و یا با پیغام خصوصی می فرستم)
-----------------------------------------------------------------------------------------
کار نشد نداره اگه داره فایده نداره واگر هم فایده نداشته باشه امیدی بهش نیست......

arman22
12-02-2009, 17:57
درود
من میخوام بازی پلی استیشن 2 فوتبالشو ادیت کنم کسی از دوستان حوصله شو داره منو راهنمایی کنه!
بدرود

Reza&
17-10-2009, 00:41
سلام جناب ایران مدیا
اگر ممکن است روشی را که در مورد ویرایش بازیهای پلی استیشن بلدید کامل به من یاد دهید.
قبلا از لطف شما کامل تشکر را دارم.
این میل و آی دی من می باشد: good_1_boy@yahoo.com