PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای سی دی ویندوز

j a n
03-08-2008, 12:41
سلام
من نرم افزاری می خوام که در سی دی ویندوز یکسری نرم افزار ها رو به صورت پیش فرض قرار بده و در حین نصب ویندوز نرم افزار ها هم نصب بشه
قابلیت اضافه کردن هر نرم افزاری رو هم داشته باشه

huti_421
03-08-2008, 14:18
nLite | سفارشي كردن نصب ويندوز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منظورت اینه یا چیز دیگه ؟

j a n
03-08-2008, 22:22
با این که نمیشه به ویندوز برنامه اضافه کرد
مثلا شما وقتی که ویندوز نصب می کنی همراهش نرم افزار ویندوز مدیا پلیر و اینترنت اکسپلورر نصب میشه
حالا من می خوام خودم یک سری برنامه به سی دی اضافه کنم که اون ه هم نصب شن مثلا jetaudio و ...

huti_421
03-08-2008, 22:33
با این که نمیشه به ویندوز برنامه اضافه کرد
مثلا شما وقتی که ویندوز نصب می کنی همراهش نرم افزار ویندوز مدیا پلیر و اینترنت اکسپلورر نصب میشه
حالا من می خوام خودم یک سری برنامه به سی دی اضافه کنم که اون ه هم نصب شن مثلا jetaudio و ...

کل فایل های سی دی ویندوز رو توی هارد ذخیره کن و بعد توی یه فولدر جدید که خودت ساختی نرم افزار هایی که می خوای اضافه کنی اونجا بریز ... اگه می خوای اتوران هم واسش بساز و آدرس فایل هارو به اتوران بده .. آخر سر هم توی یه سی دی ذخیره کن ... اگه تعداد برنامه ها زیاده تو دی وی دی ... اگه هم سی دی قفل داره باید با Clone CD بشکونی ...

دوست عزیز اصلا قصد جسارت خدمتت رو ندارم ولی فکر می کنم خودم به شخصه 10-12 بار درخواست هات رو انجام دادم ... خیلی با حالت طلب کارانه حرف میزنی ...

j a n
04-08-2008, 13:11
دوست عزیز اصلا قصد جسارت خدمتت رو ندارم ولی فکر می کنم خودم به شخصه 10-12 بار درخواست هات رو انجام دادم ... خیلی با حالت طلب کارانه حرف میزنی ...

سلام دوست عزیز من خیلی از شما متشکرم من هیچ وقت همچین قصدی نداشتم اما اگر هخم طوری رفتار کردم که شما این برداشت رو کردید معذرت می خوام

j a n
04-08-2008, 13:13
کل فایل های سی دی ویندوز رو توی هارد ذخیره کن و بعد توی یه فولدر جدید که خودت ساختی نرم افزار هایی که می خوای اضافه کنی اونجا بریز ... اگه می خوای اتوران هم واسش بساز و آدرس فایل هارو به اتوران بده .. آخر سر هم توی یه سی دی ذخیره کن ... اگه تعداد برنامه ها زیاده تو دی وی دی ... اگه هم سی دی قفل داره باید با Clone CD بشکونی ...

دوست عزیز باز هم شما منظور من رو نفهمیدی من می خوام این نرم افزار ها به طور خودکار نصب بشه
نه اینکه با اتوران دستی نصب کنم
شما ببین .قتی ویندوز نصب می کنی از سوالی می پرسه که ویندوز مدیا پلیر و نصب کنه
نمی پرسه دیگه من هم می خوام نرم افزار به سی دی ویندوز اضافه کنم به همین شیوه که اتو ماتیک خودش نصب شه
یا مثل ویندوز vortex اگر اون دیده باشد اون جور
با تشکر

AK1
04-08-2008, 14:05
با سلام
Windows Unattended CD Creator | برنامه اي براي سفارشي ساخت سي دي ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

j a n
04-08-2008, 14:16
تشکر درست من منظورم همین بود