PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي براي ساختن سرور و هاست مجازي بروي كمپيوتر من!

Farahmand Farshidy
03-08-2008, 01:03
سلام دوستان!:11::11:

اميدوارم همه صحتمند و سر حال باشيد! :20:

دوستان، من به يه برنامه اي نياز دارم كه كار هاي پايين رو انجام بده:

يه سرور مجازي بروي كامپيوتر من ايجاد كنه و يكي از درايور هاي منو به عنوان هاست (Host) معرفي كنه و همچنان قابليت ايجاد كردن دومين (Domain) را داشته باشه يا دومين هاي پيشفرض داشته باشه كه من بتونم هاست مجازي رو به دومين مجازي اين برنامه وصل كنم و سايت يا فرومي را كه طراحي كرده ام، قبل از ارسال و آپلود كردن بروي سرور اينترنتي بتونم بروي سرور مجازي كامپيوتر خودم نصب كنم و بتونم چك و امتحانش كنم.

دوستان اگر با برنامه اي با اين خصوصيات آشنا هستيد، لطفاً كمك كنيد و برام معرفيش نماييد!

موفق باشيد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرهمنــــــــد

iranesabz
03-08-2008, 02:36
با سلام
شما مي توانيد از برنامه wamp كه يك سرور مجازي است استفاده كنيد.

لينك دانلود مستقيم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس از نصب برنامه مي توانيد دايركتوري وب خود را به داخل دايركتوري پيش فرض برنامه منتقل كنيد.
سپس با تايپ دستور localhost در مرورگر: به صورت مجازي وبسايت طراحي شده خود را مرور كنيد.

farsitools
05-04-2012, 17:47
قابل ذكر است ومپ سرور يك وب سرور است نه يك سرور مجازي
براي ايجاد يك سرور مجازي و شبكه مجازي نرم افزار هاي زيادي هستند كه كوچك ترين اون ها را مي توان VirtualBox نام برد و قويترين هاشونم Wmvare SXEi هست
پيشنهاد من استفاده از VirtualBox است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با نرم افزار مجازي مي توانيد در يك كامپيوتر شخصي خود يك ماشين يا كامپيوتر مجازي ايجاد نماييد هر نو سيستم عاملي را نصب نماييد و در ويندوز خود چند نوع سيستم نصب كنيد برنامه ها را تست كنيد حتي يك ويروس را در آن اجرا كنيد بدون اين كه نگران كامپيوتر اصلي خود باشيد و دروس مجازي و شبكه را بدون هزينه خريد يك سيستم ديگر بياموزيد