PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرا شدن برنامه حسابداری

ama-amir
02-08-2008, 18:49
سلام
من يه نرم افزار حسابداري دارم و يه بار حواسم نبود و رفتم تو فايلاي ويندوز يه سري فايل رو پاك كردم
از اون موقع به بعد هروقت نرم افزار حسابداريم رو كه تحت داس هست باز ميكنم سري باز ميشه و بسته ميشه و ارور ميده ميگه cannot file back.bat
اشكال از چيه؟
درست ميشه يا نه؟
ممنون

mahdi7610
02-08-2008, 23:30
سلام
من يه نرم افزار حسابداري دارم و يه بار حواسم نبود و رفتم تو فايلاي ويندوز يه سري فايل رو پاك كردم
از اون موقع به بعد هروقت نرم افزار حسابداريم رو كه تحت داس هست باز ميكنم سري باز ميشه و بسته ميشه و ارور ميده ميگه cannot file back.bat
اشكال از چيه؟
درست ميشه يا نه؟
ممنون
سلام دوست عزیز

خب اگه فکر می کنید با پاک کردن فایلهای ویندوز این مشکل براتون پیش اومده می تونید سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار دهید و در از داخل خود ویندوز اقدام به ریپیر کردن ویندوز کنید .
با این کار هیچ اسیبی به برنامه های نصبی شما وارد نمی شود فقط سیستم عامل شما اپدیت شده و فایلهای حذف شده دوباره سر جاشون برمی گردند .

کافیه هنگامی که ویندوز به صورت اتوران بالا اومد روی گزینه windows install کلیک کنید و بعد از رفتن خودکار به صفحه بعد از صفحه بعد گزینه upgrade را انتخاب کنید و چند تا next بزنید تا ویندوز شما ریپیر شود .

عنوان تاپیک ویرایش شد .
موفق باشید .

nw_nk
02-08-2008, 23:31
سلام
اشكال از چيه؟
درست ميشه يا نه؟
ممنون

فایل ذکر شده مربوط به خود نرمافزاره. فایلهای اصلی نرمافزار رو ندارید تا دوباره جایگزین کنید؟ اصلا نرمافزارتون چطوریه؟ همینجوری اجرا میشه یا نصب میشه؟

ویرایش: روشی که آقا مهدی گفتند رو هم امتحان کنید.

راه دیگرش هم استفاده از دستور sfc /scannow در منوی Run هست که فایلهای اصلی رو چک میکنه و در صورت عدم وجود یا تغییر, اونهارو جایگزین می کنه. البته بعید می دونم مشکل از فایلهای ویندوز باشه.