PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتهام انحراف جنسی به 12 میلیون کاربر اینترنتی ایرانی

ya30n
01-08-2008, 23:59
سازمان ملی جوانان با انتشار گزارشی درسایت اینترنتی خود، 12 میلیون از 18 میلیون کاربر ‏اینترنت در ایران را متهم کرد که به «س کس گردی» و «جستجوی عکس ها و فیلم های س کسی»، ‏مشغولند.به ادعای سازمان مزبور این گرایش در میان کاربران از 14 تا 51 سال اینترنت در ‏ایران رو به گسترش است.‏
این گزارش کمتر از یک ماه پس از تصویب یک فوریت طرحی در مجلس هشتم منتشر می ‏شودکه در صورت نهایی شدن دارندگان«وبلاگ های و وب سایت های مروج فساد و‎ ‎فحشاء و ‏الحاد» براساس آن مفسد فی الارض و محارب شناخته واعدام خواهند شد. ‏
سازمان ملی جوانان با انتشار دو گزارش طی روزهای 25 تیر و 5 مرداد در برنا نیوز،سایت ‏خبری مشترک این سازمان و خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی،ادعا کرد:«بيش از 55 درصد ‏کاربران اينترنت در ايران که چيزي در حدود 12 ميليون کاربر فعال هستند به سرچ سايت هاي ‏مبتذل مبادرت مي کنند.بيشترين ميزان عبارات سرچ شده در اينترنت از سوي کاربران ايراني ‏کلماتي شامل عبارات --- و يا ابزار جنسي بوده است.»‏
این سازمان منبع گزارش خود را «تحقیق یک گروه از دانشجویان علوم اجتماعی دانشگاه آزاد» و ‏‏«ارزیابی» عنوان کرده است.در بخشی از این گزارش تاکید شده« 80 درصد ترافيک سايت هاي ‏داخل ايران مربوط به سايت هاي مساله‌دار و دوست يابي بوده است.»‏
سازمان ملی جوانان همچنین مدعی است که:«بر اساس ارزيابي هاي صورت گرفته بيشترين ‏مواردي که درسايت هاي مساله دار مورد توجه گردانندگان قرار دارد به ترتيب اهميت براي ‏کاربران و بيشترين ميزان کليک بر روي آنها عبارتند از:تصاوير دختران جوان،تصاوير دوربين ‏مخفي از محيط‌هاي خصوصي،تصاوير غير اخلاقي هنرپيشه،تصاوير دختران فراري،پارتي ‏دختران دانشگاهي،ورزش دختران،داستان هاي مبتذل» و دیگر مواردی که ماهیتی جنسی دارند. ‏
خبرگزاری سازمان ملی جوانان در بخش دوم این گزارش ادعا کرده«هرزه‌گردي اينترنتي در ‏ميان مردان متاهل نيز از افزايش نگران کننده اي برخوردار شده است.» بنابه نوشته این ‏خبرگزاری«نتايج يک بررسي دانشجويي نشان مي دهد 97 درصد مردان متاهلي که در سايت ‏هاي مساله دار به دوستي هاي غير مشروع روي مي آورند،اين مساله را از همسر خود پنهان مي ‏کنند.»‏
سایت های دوستیابی از جمله سایت هایی هستند که در گزارش سازمان ملی جوانان از آن به ‏عنوان«سایت های هرزه» نام برده و تاکید شده که« مطابق آخرين آمارهاي ارائه شده، سايت هاي ‏دوست يابي پرطرفدارترين سايت ها نزد‎ ‎ايرانيان محسوب مي شود و بر اساس يک پژوهش ‏تحقيقي 79 درصد جوانان ايراني حداقل‏‎ ‎يکبار به سايت هاي دوست يابي وارد شده اند.»‏
در این آمارها که تحت عنوان«ارزيابي» در سایت رسمی سازمان ملی جوانان منتشر شده آمده:‏
‏« جوانان 15‏‎ ‎تا 19 ساله دختر و 18 تا 40 ساله مرد بيشترين متقاضيان عضويت در سايت هاي ‏دوست يابي‎ ‎هستند.»‏
این سازمان دولتی هم چنین ادعا کرده:«برآوردهاي غير رسمي نشان مي دهد که نزديک به نيمي ‏يعني 48.5 درصد سايت هاي‏‎ ‎هرز کاملا مبتذل، 22 درصد نيمه مبتذل، 19 کمي مبتذل و فراهم ‏آورنده گرايش به مسائل‎ ‎غير اخلاقي و 11 درصد غير مبتذل و دربر گيرنده مطالب عرفا نادرست ‏و غير اخلاقي‎ ‎هستند» اما توضیحی در مورد تعریف سایت های «هرزه» و «غیر هرزه» ارائه ‏نکرده است.‏
در این گزارش همچنین تاکید شده که«مسئولان مخابرات نزديک به 80 درصد سايت هاي قابل ‏دسترسي مرتبط با --- و مسائل غير اخلاقي را ----- کرده اند» اما یادآوری کرده که **************** ‏در مورد نیمی از کاربران اینترنتی در ایران بی اثر است.‏
سایت خبری سازمان ملی جوانان هم چنین ادعا کرده که افزایش جستجوی و تمایل کاربران ‏اینترنت در ایران به مسائل جنسی ناشی از توطئه دشمنان خارجی است و به نقل از رئیس سازمان ‏ملی جوانان نوشته که این گرایش ها و همچنین بالا رفتن سن ازدواج ناشی از فعالیت «ناتوی ‏فرهنگی» است.‏
در گزارش سازمان ملی جوانان با اشاره به اینکه« چت روم ها و تالارهاي گفتگو زمينه مساعدي ‏را براي گرايش افراد به سايت هاي مساله دار بوجود آورده است» تاکید شده که « ضروري است ‏اين گونه گرايش ها در ايران با توجه به غلبه نگاه هاي ارزشي محدود يا ساماندهي شوند.»‏
آمارسازی برای محدود سازی
انتشار گزارش سازمان ملی جوانان و وارد آوردن اتهام --- گردی به 12 میلیون از 18 میلیون ‏کاربر اینترنت در ایران، به نظر می رسد که بخشی از سناریوی تبلیغاتی جناح حاکم برایران ‏برای نهایی کردن طرح تعیین مجازات اعدام برای اخلال در امنیت روانی است.به ویژه نامشخص ‏بودن منبع گزارش سازمان ملی جوانان در مورد آمارهای انتشار یافته بیش از هرچیز این نظر ‏را تائید می کند.‏
در هفته اول تیرماه سال جاری وزیر آموزش و پرورش،نشریات سپاه پاسداران،فرماندهان نیروی ‏انتظامی و برخی از روزنامه های وابسته به جناح حاکم به طور همزمان «اینترنت»،«وبلاگ ها ‏و وب سایت ها»،«اس ام اس» و «بلوتوث» را رسانه هایی «ویرانگر» توصیف کردند و گفتند که ‏این رسانه ها «خطرناک تر از اعتیاد» و «ابزار تهاجم رسانه ای دشمن» هستند.‏
علی رضا علی احمدی،وزیر آموزش و پرورش،همان زمان در همایش انجمن اولیا و مربیان از ‏تهاجم اینترنت،ماهواره و بلوتوث به سیستم آموزشی جمهوری اسلامی خبر داد و گفت:«اولين ‏اقدامي كه نظام تعليم و تربيت كشور نيازمند انجام آن است، طراحي و‎ ‎اجراي برنامه‌اي براي ‏مصونيت‌بخشي اين نظام در مقابل تهاجم رسانه‌اي اينترنت،‎ ‎ماهواره و بلوتوث است.»‏
وی با اشاره به دسترسی دانش آمزان و خانواده های آنان به سایت های اینترنتی،حتی ادعا ‏کرد:«امروز نه تنها دانش‌آموزان ما مصونيت كافي در قبال تهاجم‌ها و آثار‎ ‎فرهنگي منفي را ‏ندارد، بلكه معلمان و خانواده‌هايمان نيز از اين تهاجم‌ها و آثار‎ ‎فرهنگي منفي، مصون نيستند.» ‏
کمتر از 10 روز پس از این اظهارات،در 12 تیرماه طرحی در مجلس در دستور کار قرار گرفت ‏و یک فوریت آن به تصویب رسد که در آن دارندگان « وبلاگ ها و وب سایت های مروج فساد و‎ ‎فحشاء و الحاد» مفسد فی الارض و محارب شناخته و تحت عنوان«اخلال در امنیت روانی ‏جامعه» به اعدام محکوم خواهد کرد.‏
در اين طرح «تاسيس و داير کردن وبلاگ و سايتی که مروج فساد و فحشا و الحاد شناخته شود» ‏در کنار «راهزنی و سرقت مسلحانه» ، «تجاوز به عنف»، «تشکيل باندهای فساد و فحشا»، ‏،«قاچاق انسان به منظور استفاده جنسی»،«شرارت»،«آدم‌ربايی به قصد تجاوز» و «اخاذی» ‏قرار گرفته است.‏
تعیین کننده ماهیت فساد،فحشا و الحاد منتشر شده در وبلاگ ها آن گونه که در این طرح پیشبینی ‏شده بر عده ستادهای امنیت روانی هر استان یا شهرستان خواهد بود.‏
این طرح به رغم اعتراضات همچنان در دستور کار مجلس قرار دارد و برای نهایی شدن به ‏کمیسیون های مجلس هشتم ارجاع شده است.‏
‏ کانون مدافعان حقوق بشر در ایران از معترضان اصلی به این طرح مجلس است که طی بیانیه ‏ای اعلام کرد:«دردناک‌تر اینکه طبق بند ۵ ماده ۲ طرح فوق‌الذکر»، «تاسیس و دایرکردن وبلاگ ‏و سایت مروج فساد و الحاد»در ردیف جرائمی چون سرقت مسلحانه و تجاوز به عنف و مستوجب ‏اعدام تلقی شده است،و « در نتیجه سرنوشت افرادی که جز نوشتن گناهی ندارند را، شدیدا به ‏مخاطره می‌اندازد و ضربه مهلکی بر آزادی بیان وارد می‌سازد.»‏
کانون مدافعان حقوق بشر تاکید کرده است:«در صورت تصویب نهایی این طرح، آزادی بیان ‏محدودتر گشته، امنیت قضایی شهروندان به مخاطره افتاده و بر تعداد اعدام‌ها افزوده خواهد شد.»

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ایدون
02-08-2008, 00:04
البته حق با این سازمان درپیتیه چون زعمای قوم تنها مسیله ایی که دارن و در دوران سلطنت دولت نهم جسته گریخته فاش شده ولذاست که گفته اند: کافر همه را به کیش خود پندارد

ya30n
02-08-2008, 00:07
کافر همه را به کیش خود پندارد

به جا بود

يا حق (:

ADEL_r
02-08-2008, 00:16
واقعا شما وقتتون رو با خوندن این چیزها هدر میدین ؟

mx_2dar
02-08-2008, 00:29
«وبلاگ های و وب سایت های مروج فساد و‎ ‎فحشاء و ‏الحاد» براساس آن مفسد فی الارض و محارب شناخته واعدام خواهند شد. ‏
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمایل کاربران ‏اینترنت در ایران به مسائل جنسی ناشی از توطئه دشمنان خارجی است

pc-world
02-08-2008, 00:40
بهتره این تاپیک پاک شه چون امکان دارد این سایت مثل پرشین تولز ----- شود

mx_2dar
02-08-2008, 00:41
چه ربطی داره برادر این خبر دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ya30n
02-08-2008, 00:43
بهتره این تاپیک پاک شه چون امکان دارد این سایت مثل پرشین تولز ----- شود

دوست خوبم
نظري نداري
ديگه خواهشا چرت و پرت تحويل ملت نده!!!

يا حق (:

sinasalar2007
02-08-2008, 00:45
با این اینترنت درپیت انتظار دارن براشون بریم مقاله بنویسیم یا اتم کشف کنیم . اخه یکی نیست بیاد بگه با این اینترنت ذغالی چی کار می تونیم بکنیم

hamidras
02-08-2008, 00:46
اينا همه دليله كه هم خانواده ها بترسن از نت هم سرعتو نبرن بالا

Gesher
02-08-2008, 00:52
سال شکوفایی و نوآوری مبارک باشد بر شما کاربران اینترنت ایرانی..........................!!
تصویری از تمثال مبارک معاون رییس جمهور(!!!!!....) و رییس سازمان ملی جوانان:

تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.....

ya30n
02-08-2008, 01:00
تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.....

بچه ها
ربطي به موضوع شايد نداشته باشه
ولي بي ربط هم نيست اين سوالم

كه آيا

شما اميدوار هستيد روزي طعم اينترنت پر سرعت (و البته كم هزينه) رو بچشيد؟!!!

جواب من: اگه خودم به جايي برسم آره
وگرنه نه...

چون مني كه چند سال تو نت هستم و همه بدبختي هاش رو ميدونم
نميزارم ديگران حسرت بخورن
و به اميد روزي بمونن كه سرعتشون بره بالا!!!

اين آقايون اصلا فك نكنم بدونن نت چي هست!

يا حق (:

روح سگ ولگرد
02-08-2008, 01:01
کارشناس رادیو فردا تایید کرد. سایت رادیو فردا سر بزنید

Gesher
02-08-2008, 01:02
فراموشم شد این را بگویم
از کی تا بحال دانشجویان دانشگاه آزاد رشته ی علوم اجتماعی!!! پهنای باند مصرفی برای سایتهای ایرانی را میتوانند اندازه گیری کنند که بر ان اساس چنین تحقیق جالبی دادند بیرون
عجب شیر تو شیری است در این دیار.....

باز هم سال نوآوری و شکوفایی را خدمت ملت ایران تبریک عرض میکنم
منتظر شکوفایی ها و نواوری های دیگری هم باشید
در راه است.......

ya30n
02-08-2008, 01:05
راستي بچه ها حكم اعدام مديرهاي سايت ها و وبلاگ هاي سك سي هم صادر شده

يا حق (:

Rjoun
02-08-2008, 01:11
ويرايش شد...

micropersian
02-08-2008, 01:35
اگه تمام موضوعات رو در برابر راهی که دارن میرن در نظر بگیریم هیچ چیز بی انحراف نیست کشوری که بچه های پسرش تو مدرسه اجازه استفاده از تی شرت آستین کوتاه رو ندارن بقیه قضیه رو بگیر تا تهش برو

a3m00n
02-08-2008, 02:01
دوست خوبم
نظري نداري

يا حق (:
با سلام
عزیزم همین طوری با بقیه صحبت میکنی که بعد از 5000 تا پست نه مدیری نه همکاری نه فعالی نه ...:31:
دلم نمی خواست اینو بگم ولی ...
امیدوارم رفتارتو بهتر کنی
موفق باشی :11:

MJNeghabi
02-08-2008, 02:32
با این اینترنت درپیت انتظار دارن براشون بریم مقاله بنویسیم یا اتم کشف کنیم . اخه یکی نیست بیاد بگه با این اینترنت ذغالی چی کار می تونیم بکنیم

اتفاقا اینترنت سرعت بالا که قضیه رو بدتر میکنه!

mx_2dar
02-08-2008, 02:42
ملت رو بگذاریم تو قفس بگیم حالا زندگی کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی مسخرس

هر چی ظرفیتش ایجاد میشه . تا کی می خوان مثل هجری ها فکر کنن . فقط یه هزینه اضافیه که هم اونا و هم ما متحمل میشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چی سایت بوده فیل تر کردن واسه همینه امارشون رفته بالا . بخوایم امار بگیریم باید امار افرادی رو بگیریم که از فیل تر شکن استفاده نمی کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روح سگ ولگرد
02-08-2008, 02:43

حتما با این اینترنت ذغالی فقط می شه س** گردی کرد نه؟

چیو به چی ربط می دی به خدا:5:

alizshah
02-08-2008, 02:45
با این وضع کشور ایران
به همه ی مردم حق میدم که برن دنبال این چیزا
چرا کشور های دیگه که مثلا 100 مگابایت سرعت دارن اینطوری نشده
----
با این خبر های دروغ میخوان خانواده ها بترسن
البته اعدام شدن رو راست میگن

روح سگ ولگرد
02-08-2008, 02:46
متاسفانه صحبت ها ابدا منطقی نیست.

یکی می گهآستین کوتاه یکی می گه سرعت اینترنت یکی می گه ترافیک!!!!

مگه تو آمریککا که تو مدارس بچه ها به زاختی ... می کنن آمار --- گردی نه ولی تجاوز پایینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روح سگ ولگرد
02-08-2008, 02:48
با این وضع کشور ایران
به همه ی مردم حق میدم که برن دنبال این چیزا
چرا کشور های دیگه که مثلا 100 مگابایت سرعت دارن اینطوری نشده
----
با این خبر های دروغ میخوان خانواده ها بترسن
البته اعدام شدن رو راست میگن

1- این خبر دروغ نیست میگم رادیو فردا هم گفت و تایید کرد.

2- تو کشور های دیگه آمار تجاوز خیلی بالاتره. حالا ایرانی ها به جای تجا وز به ع ن ف میرن چی چی گردی.

کدوم بدتره؟

MJNeghabi
02-08-2008, 02:52
وقتی میگن فلان چیز اخخه خوب آدم کنجکاو میشه که ازش سر در بیاره!

پیشنهاد به مسئولین: بیان سه ماه تابستون ف.ی.ل.ت.ر.یی.ن.گ رو بی خیال شن:18:بجون خود آقا (!)قسم سال 88 که نه 89 آمار س.ک.س گردی به نصف کاهش پیدا می کنه!

alizshah
02-08-2008, 02:53
1- این خبر دروغ نیست میگم رادیو فردا هم گفت و تایید کرد.

2- تو کشور های دیگه آمار تجاوز خیلی بالاتره. حالا ایرانی ها به جای تجا وز به ع ن ف میرن چی چی گردی.

کدوم بدتره؟

تو کشور های دیگه بعضی از کشورها اینطورین
ولی بعض هاشون که سرعت خیلی بالای هم دارن اینطوری نیستن
اگه خبر راست باشه که فکر کنم
1.ایران خودش تو کشورها اول هستش
2. حتماااااا 60% بازدید کنندگان همین تاپیک دارن وبگردی س.ک.س.ی میکنن

روح سگ ولگرد
02-08-2008, 02:54
وقتی میگن فلان چیز اخخه خوب آدم کنجکاو میشه که ازش سر در بیاره!

پیشنهاد به مسئولین: بیان سه ماه تابستون -------- رو بی خیال شن:18:بجون خود آقا (!)قسم سال 88 که نه 89 آمار س.ک.س گردی به نصف کاهش پیدا می کنه!

آمار دخترهای و زنان .... چی؟

روح سگ ولگرد
02-08-2008, 02:57

کل اینترنت این فروم نیست.
شاید خیلی از کسانی که تو این فروم نیستن و مشغول این بحث ها نیستن دارن چی چی گردی می کنن.

از رفقای من که می دونم خیییییییییییلیییییییی هاشون این کاره ان.

بله قبول دارم. تو بعضی از کشور ها که از نظر امنیت احتماعی امتیاز بالایی دارن، به خاطر جو احتماعی اونجا دیگه آمار ت جاوز پایینه. اما آمار ازتباط نا مشروغ س کس چی؟ و آمار ازدواج که خیلی پایینه

MJNeghabi
02-08-2008, 02:57
آمار دخترهای و زنان .... چی؟

پیشنهاد ملی (!) خانومهای ... ، دیگه باشه با شما یا دوستان دیگه !!!

MJNeghabi
02-08-2008, 03:01

بخدا من خیلی وقته این کارا رو گذاشتم کنار :31:
آخه خودم اولین کسی بودم که اون طرح ملی پست شماره 25 ، روم اجرا شد!

alizshah
02-08-2008, 03:02
کل اینترنت این فروم نیست.
شاید خیلی از کسانی که تو این فروم نیستن و مشغول این بحث ها نیستن دارن چی چی گردی می کنن.

از رفقای من که می دونم خیییییییییییلیییییییی هاشون این کاره ان.

بله قبول دارم. تو بعضی از کشور ها که از نظر امنیت احتماعی امتیاز بالایی دارن، به خاطر جو احتماعی اونجا دیگه آمار ت جاوز پایینه. اما آمار ازتباط نا مشروغ س کس چی؟ و آمار ازدواج که خیلی پایینه

من کی گفتم این فروم کل اینترنت هست ؟
در مورد کشورهایی که جو خوبی دارن فقط یکم ....... پایینه
و ارتباط نا مشروع سک.س دارن :
این مردم خواه هست یعنی خود مردم اینو خواستن
فقط کافیه تو فکرتو عوض کنی

starpars
ميخواين به مردم اينترنت درست حسابي ندين چرا بهونه ميارين

روح سگ ولگرد
پیشنهاد ملی (!) خانومهای ... ، دیگه باشه با شما یا دوستان دیگه !!!

هان؟؟؟:41:

روح سگ ولگرد
02-08-2008, 03:04
ميخواين به مردم اينترنت درست حسابي ندين چرا بهونه ميارين

والا بچه های این فروم هیچ کدوم تو محابرات نیستن

alizshah
02-08-2008, 03:04
بخدا من خیلی وقته این کارا رو گذاشتم کنار :31:
آخه خودم اولین کسی بودم که اون طرح ملی پست شماره 25 ، روم اجرا شد!
جدی :27:
60 درصد که هیچی
شاید 90 درصد هم بشه :31:

Esi online
02-08-2008, 03:33
ملت رو بگذاریم تو قفس بگیم حالا زندگی کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی مسخرس

هر چی ظرفیتش ایجاد میشه . تا کی می خوان مثل هجری ها فکر کنن . فقط یه هزینه اضافیه که هم اونا و هم ما متحمل میشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چی سایت بوده فیل تر کردن واسه همینه امارشون رفته بالا . بخوایم امار بگیریم باید امار افرادی رو بگیریم که از فیل تر شکن استفاده نمی کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزینه ی اضافی کجا بوده مگه چقدر هزینه داره؟
حالا اینو داشته باشین:
آقای :دی: سلیمانی فرمودن:مردم ایران فقط تو اینترنت چت میکنن و اینترنت پرسرعت لازم ندارن:27:
حالا اینو از چه منبعی گفته خدا میدونه!
در ضمن ملت واسه اینکه چت میکنن اینترنتشون کنده یا برای اینکه اینترنتشون کنده چت میکنن؟؟:13:

starpars
02-08-2008, 03:39
والا بچه های این فروم هیچ کدوم تو محابرات نیستن
منظورم دولت بود پسر خوب

ya30n
02-08-2008, 12:42
با سلام
عزیزم همین طوری با بقیه صحبت میکنی که بعد از 5000 تا پست نه مدیری نه همکاری نه فعالی نه ...
دلم نمی خواست اینو بگم ولی ...
امیدوارم رفتارتو بهتر کنی
موفق باشی

دوست عزيز
گفتم چرت و پرت
چون حرفي كه زدي ربطي به موضع نداشت
در ضمن من اينجا پست نميدم كه مدير بشم يا همكار بشم يا هر چي...

موفق باشي
يا حق (:

nafe-bandar
02-08-2008, 12:56
دوست خوبم
نظري نداري

يا حق (:

ویرایش کن تا مدیران ندیدن
سابقه ی بن شدن داره یکی از دوستان به دلیل گفتن کلمه ی ( برو بابا ) بن شد حالا شما.....
اطلاع رسانی بود

ya30n
02-08-2008, 12:59
ویرایش کن تا مدیران ندیدن
سابقه ی بن شدن داره یکی از دوستان به دلیل گفتن کلمه ی ( برو بابا ) بن شد حالا شما.....
اطلاع رسانی بود

خواهش ميكنم از بحث اصلي خارج نشين
ممنونم از توجهتون

يا حق (:

saeed-d
02-08-2008, 13:23
تازه من شنيدم ايران بيشترين سرچ --- در دنيا رو داشته.

flatrish
02-08-2008, 14:34
والا اگه منظور سرچ س.ک.س هست بر طبق گوگل این کشور ها بیشتری سرچ رو انجام دادند:

ya30n
02-08-2008, 14:39
جالب بود

پاكستان اوله!!!

يا حق (:

alizshah
02-08-2008, 14:39
تازه من شنيدم ايران بيشترين سرچ --- در دنيا رو داشته.

ایران چندم هست ؟

nafe-bandar
02-08-2008, 14:42
چندم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EHSANRF
02-08-2008, 15:26
واقعا درست گفته! نگفته؟

B L A S T E R
02-08-2008, 15:31
اگه دقت کنید بیشترشون مسلمونن..
چییشش امت اسلامیه دیگه

V A H I D
02-08-2008, 15:34
اگه دقت کنید بیشترشون مسلمونن..
چییشش امت اسلامیه دیگه
زرت !!! ....................

avecina.ir
02-08-2008, 15:39
شماها چقدر ساده ین ایران احتمالا مقام اول نهایتش دوم سوم رو داره.فکر کردی هدف دولت از فیلترییگ سایتها چی بودش یکی از هدفاشون این بودش که از فلترشکن استفاده کنین تا آی پی آدرساتون از ایران نباشه!!!!!واینطوری آمار مفتضحانه‌‌‌ِی ایران بیاد پاین!! شما وقتی با v.p.n یا فیلرشکون از اینترنت استفاده کنین آی پی نون از ایران حساب نمیشه مثلا از آمریکا و کانادا حساب میشه پس به بالا رفتن آمار اون کشورا کمک کردین و آمار ایران عوضش میاد پایین.اینم یک کلک رشتی از حکومت ج. ا برای پاک کردن صورت مسالست دوستان!

V A H I D
02-08-2008, 15:42
شماها چقدر ساده ین ایران احتمالا مقام اول نهایتش دوم سوم رو داره.فکر کردی هدف دولت از فیلترییگ سایتها چی بودش یکی از هدفاشون این بودش که از فلترشکن استفاده کنین تا آی پی آدرساتون از ایران نباشه!!!!!واینطوری آمار مفتضحانه‌‌‌ِی ایران بیاد پاین!! شما وقتی با v.p.n یا فیلرشکون از اینترنت استفاده کنین آی پی نون از ایران حساب نمیشه مثلا از آمریکا و کانادا حساب میشه پس به بالا رفتن آمار اون کشورا کمک کردین و آمار ایران عوضش میاد پایین.اینم یک کلک رشتی از حکومت ج. ا برای پاک کردن صورت مسالست دوستان!
چــــــــی مـــــــــــــی گـــــــــــــــی ! راست می گیا ! خیلی جالب بود !! تا حالا به اون گسمتش فیکر نکرده بودم !! :دی

ya30n
02-08-2008, 16:25
یکی از هدفاشون این بودش که از فلترشکن استفاده کنین تا آی پی آدرساتون از ایران نباشه!!!!!

ايول جالب بود!!!

يا حق (:

hessam_sz
02-08-2008, 16:26
به اين مطلب هم دقت كنيد در نوع خودش جالب هست.
هر دوي اين مطالب را همين آقاي علي اكبري گفته:

1:سایت خبری سازمان ملی جوانان هم چنین ادعا کرده که افزایش جستجوی و تمایل کاربران ‏اینترنت در ایران به مسائل جنسی ناشی از توطئه دشمنان خارجی است و به نقل از رئیس سازمان ‏ملی جوانان نوشته که این گرایش ها و همچنین بالا رفتن سن ازدواج ناشی از فعالیت «ناتوی ‏فرهنگی» است.‏

-------------------------------------------
2:
رضايت رييس سازمان‌جوانان از سن‌کنوني ازدواج
معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ملي جوانان سن ازدواج دختران را 22 سال و پسران را 26 سال در كشور عنوان كرد و گفت: سن ازدواج در كشورمان در شرايط عادي قرار دارد.كد خبر: ۱۴۶۷۹ تاريخ انتشار: ۱۰:۳۵ - ۱۲ مرداد ۱۳۸۷ تعداد بازديد: ۲۵۰۷

معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ملي جوانان سن ازدواج دختران را 22 سال و پسران را 26 سال در كشور عنوان كرد و گفت: سن ازدواج در كشورمان در شرايط عادي قرار دارد.

به گزارش فارس از شهرستان آمل، محمدجواد حاج علي اكبري در حاشيه مراسم گراميداشت شهيد قناعت در اين شهرستان در جمع خبرنگاران افزود: اين ميانگين سني در حال حاضر سن بالايي براي ازدواج نيست.

وي اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر استقبال جوانان كشورمان در ازدواج رو به رشد و افزايشي است.

رئيس سازمان ملي جوانان، بدون ذكر آمار ميزان ازدواج و افزايش آن در كشور تصريح كرد: براي برنامه‌ريزي صحيح و ساماندهي اين بخش نياز به يك تصميم ملي براي كنترل سن ازدواج جوانان در كشور هستيم.

حاج علي‌اكبري يادآور شد: اگر اين تصميم ملي با تدبير عملي نشود، سن ازدواج جوانان در كشور افزايش خواهد يافت كه در آينده با مشكلات زيادي همراه خواهد بود.
معاون رئيس جمهوري در پاسخ به سئوالي درباره عدم همكاري برخي نهادهاي مرتبط با سازمان ملي جوانان با اين سازمان در استان‌ها اضافه كرد: سازمان ملي جوانان با نهادهاي متولي اين امر به يك نقطه هماهنگي و شرايط خوبي رسيده است.

حاج علي اكبري با اشاره به اينكه اين همگرايي دستگاه‌هاي مسئول در حوزه جوانان در حال حاضر بيشتر از گذشته نمايان شده است، افزود: اعلام نمي‌كنم كه اين تعامل مطلوب است.
به گفته وي دستگاه‌هايي هم وجود دارند كه ادغام بخشي مي‌كنند و هر سازماني مي‌خواهد در حوزه خودش بيشتر قدم بردارد.

رئيس سازمان ملي جوانان در پايان گفت: براي دستيابي به حل مشكلات جوانان، تمام دستگاه‌هاي مرتبط بايد يكسويه كار كنند.

mohamad23
02-08-2008, 16:51
:2: :2::2: (اينجوري شدم با ديدن اين مطالب و عكسها)

Benygh
02-08-2008, 17:19
نمیدونم چرا وقتی اینا نمیتونن یک کاری کنن میگن اون کار بده ...
مثلا
یک نمونه اش :
قبلا وقت شاه و قبل از اون اینا قند از اروپا وارد میشده .. این اخوند های ما هم گفتن حرامه و نباید خورد ... ولی بعد از اینکه خودشون تونستن بکارن و تولید کنن گفتند اگه قند رو اول بزنی به چیی و بعد بخوری حلال میشه که این تقریبا مونده تو بزرگای ما ...

Lovelyman
02-08-2008, 17:34
بچه ها بیاین آدم شین ...
ازین پس به جای سرچ واژه ی غریب و نا مانوس دختر از واژه ی احمدی نژاد استفاده کنید!!!!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
بیا برو گم شو ... اتهام ... 12 میلیون نفر با هم ! حتما دادگاه هم میزارن!

mohamad23
02-08-2008, 19:44
بچه ها بیاین آدم شین ...
ازین پس به جای سرچ واژه ی غریب و نا مانوس دختر از واژه ی احمدی نژاد استفاده کنید!!!!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
بیا برو گم شو ... اتهام ... 12 میلیون نفر با هم ! حتما دادگاه هم میزارن!

عجب پس تو واژه دخترو سرچ میکنی؟یعنی مثل دایناسور اینقدر ناشناختس که تو اینترنت دنبالش می گردی؟:18: حالا نتایج سرچت چی بود مارو هم بی اطلاع نذار. :27:

sinasalar2007
02-08-2008, 23:45
اتفاقا اینترنت سرعت بالا که قضیه رو بدتر میکنه!
همین دیگه . دولت هم همین نظر شما رو داره که الان وضعمون اینه .

DarKnight
02-08-2008, 23:50
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ya30n
02-08-2008, 23:55
دادا تبليغ ممنوع!!!!!
خوبه بن شدي

يا حق (:

rootnt
03-08-2008, 01:37
راستي بچه ها حكم اعدام مديرهاي سايت ها و وبلاگ هاي سك سي هم صادر شده

يا حق (:
نه بابا یعنی تصویب شد؟
من می خواستم یه پایگاه برای مسائل و مشکلات ارو++++تیک راه بندازم
مردم این مشکلاتشونو کجا مطرح می کنند و یا اطلاعات کسب می کنند؟
یا شایدم مردم ما از این مشکلات ندارن؟!؟!؟!؟!
نمی خوام در مورد این مسائل بحث کنم ، مطمئنا برای سایت خوب نیست

ya30n
03-08-2008, 01:41
نهههههههه اصلا طرفش نرو

سري كه درد نميكنه كه دستمال نميبندن درسته؟

چرا سايت بزنيم براي حل مشكلات مردم اوكي؟ بعد بيان و فيل تر هم بكنن
هنوز شانس بياريم كار به جاهاي باريك كشيده نشه!!!

بيكاري داداش
بي خيال اين چيزا...

البته پيشنهاد بود به خدا
يه وقت خداي نكرده دوست ندارم جلوي كسي رو بگيرم كه كاري كه دوست داره انجام نده!
وگرنه از اين قبيل مشكلات كه واقعا زياده...

شاد باشي
يا حق (:

symk
03-08-2008, 10:14
ای بابا
حالا چه کاریه . تمام دنیا تو هر زمینه ای که بخواهند باید سرچ کنند . دلیلی نداره بیاند آمار بگیریند و اعدام کنند و بکشند و بگیرند . اگر یه نفر با این جور چیزها از راه منحرف بشه که باید جمعش کرد .

Hazy
03-08-2008, 10:30
هر کی گفته درست گفته!تو کافی نت میشنی یه دور تو کامپیوتر های میزنی میبینی دیگه!

Saeed_TnT
03-08-2008, 11:31
12 میلیون از 18 میلیون کاربر ‏اینترنت در ایران را متهم کرد

بيش از 55 درصد ‏کاربران اينترنت در ايران که چيزي در حدود 12 ميليون کاربر فعال هستند
بندگان خدا سواد درست حسابی هم ندارن یه ضرب و تقسیم کردن بلد نیستن اظهار نظر می کنن برای ما !!!!
آخه 12 میلیون از 18 میلیون میشه 55 درصد؟؟؟ :41:
نسبت گرفتن رو ما تو سوم دبستان می خوندیم اینا فک کنم دبستانشون رو هم افتخاری گرفتن :27::27:
دانشگاه آزاد رو چه به این کارا :47::47::47::47::blink:
خودشون دانشگاه آزادیا رو قبول ندارن بعد با نتایج تحقیقات اینا می خوان برا مملکت تصمیم بگیرن . ای خداااااااااااااا
اما خودمونیم دروغ هم بلد نیستن بدن . توش پر سوتیه!!!!
نمی تونن سرعت رو ببرن بالا می گن ما به این نتیجه رسیدیم که مردم لازم ندارن (خوب اگه لازم نداره نمی گیره چرا ممنوعش کردین آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) حالا دیدن اون دلیلشون ضایع بوده گفتن اینو بگیم!!!:18:

zed2
03-08-2008, 20:04
تنها راهی که میشه جلوی این اتفاقات را گرفت زنگ زدن و اعتراض زدن است.
قبلا هم چند بار ادرس جاهایی که می توانستند مردم اعتراض کنند را گذاشته بدوم( از این سایت های که مردم ساختن نه سایت های مخابرات و شمار فکس و تلفن مسئولین)که به لطف بی محلی کاربرا و اعتراض نکردن نتیجه اش را دارید می بینید که این تحمت است.

بردیا
03-08-2008, 20:33
نه بابا یعنی تصویب شد؟
من می خواستم یه پایگاه برای مسائل و مشکلات ارو++++تیک راه بندازم
مردم این مشکلاتشونو کجا مطرح می کنند و یا اطلاعات کسب می کنند؟
یا شایدم مردم ما از این مشکلات ندارن؟!؟!؟!؟!
نمی خوام در مورد این مسائل بحث کنم ، مطمئنا برای سایت خوب نیست

جای قانونی برای این چیزا هم هستش توی همین اینترنت
خواستی پی ام بزن تا بهت معرفی بکنم