PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرين و بالاخره بهترين راه استفاده از برنامه بيبيلون بدون تخريب سرور آن

aliha499
14-12-2005, 02:35
سلام

دوستان عزيز حتما آگاه هستيد كه برنامه بيبيلون يكي از محبوبترين برنامه هاي مترجم دنيا مي باشد. اين برنامه كه محصول كشور اسرائيل است ، دائما توسط وب سايت مربوطه در كامپيوتر كاربران تخريب مي شود. من انواع و اقسام سريال و كرك هاي مختلف رو آزمايش كردم ولي فايده اي نداشت.

تا اينكه فكري به خاطرم رسيد...!

اينكه آن را Read Only كنم. اول گفتم شايد برنامه فوق از نوع برنامه هائي باشد كه در هنگام اجرا در خودش بافرهائي را مي سازد...! اما پس از آزمايش متوجه شدم كه Read Only بودن آن ، تاثيري در روند كار آن ندارد...!

پس براي استفاده از برنامه بيبيلون ، ابتدا آن را بطور كامل Uninstall كنيد. سپس بدون اينكه به اينترنت متصل باشيد آن را كاملا نصب نموده و گلاساري هاي لازم را نيز نصب كنيد. سپس به محل پوشه برنامه بيبيلون برويد و روي فايل اجرائي آن كه داراي آيكون بيبيلون است راست كليك نمائيد.

پس از انتخاب آيتم Properties ، در پائين صفحه ظاهر شده ، خاصيت Read Only را در Attribute تيك بزنيد. سپس كليد OK را بزنيد...! همين...!

ديگر كاري نداشته باشيد...! بزاريد سرور بيبيلون آب خونك بخورد و دائما با پيغامهاي اينكه شما در حال استفاده از برنامه Trial هستيد و بايستي خريداري كنيد روبرو خواهيد شد ( البته اگر كرك شما برنامه را در وضعيت Trial باقي بگذارد اين پيعامها را خواهيد ديد... ولي اگر كرك خوب داشته باشيد ، برنامه از حالت Trial خارج شده و حتي اين پيغامها را نيز نخواهيد ديد.

حالا بريد حال كنيد

مرسي

R e Z a
14-12-2005, 02:53
دوست من شما اگه اين كرك رو نصب كني ديگه به سرورش وصل نمي شه . در ضمن برنامه رو به pro تغيير مي ده .
موفق باشي !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehdi_Best
14-12-2005, 07:49
دوست خوبم سلام
در مورد بيبيلون يك تاپيك استيكي داريم كه به طور كامل در مورد آن بحث و بررسي شده و بهترين كرك كه به طور كامل و در حالت آنلاين كار مي كند هم ارائه شده است:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]