PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای حل یک خطا در Mysql

javadvjj
01-08-2008, 12:00
سلام دوستان
من يك ديتابيس
mysql
دارم كه حاوي اطلاعات و فيلد هاي پر هستش مي خواستم اون رو از روي لوكال به هاستم آپلود كنم اگر مي شه من رو راهنمايي كنيد ممنون مي شم دقت داشته باشيد كه ديتابيس حاوي اطلاعات است
بعد من وقتي از
session
استفاده مي كنم كامپيوترم اين خطا رو مي ده
Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at c:\program files\easyphp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in c:\program files\easyphp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 5
Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at c:\program files\easyphp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in c:\program files\easyphp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 5
خطا در خط 5 است خطي كه من اين كد رو شروع كردم
session start()
من مي ترسم اين خطا رو در هاست هم بده كه اون موقع قوز بالا قوزه
لطفا من رو كمك كنيد
بعد اگر مي شه يك كمك اجمالي در مورد استفاده از سيزن ها كنيد مثل چگونگي ثبت يك سيزن و چگونگي چك كردن اون در صفحه هاي ديگه

taia
01-08-2008, 12:17
سلام دوستان
من يك ديتابيس
mysql
دارم كه حاوي اطلاعات و فيلد هاي پر هستش مي خواستم اون رو از روي لوكال به هاستم آپلود كنم اگر مي شه من رو راهنمايي كنيد ممنون مي شم دقت داشته باشيد كه ديتابيس حاوي اطلاعات است
بعد من وقتي از
session
استفاده مي كنم كامپيوترم اين خطا رو مي ده
Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at c:\program files\easyphp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in c:\program files\easyphp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 5
Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at c:\program files\easyphp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in c:\program files\easyphp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 5
خطا در خط 5 است خطي كه من اين كد رو شروع كردم
session start()
من مي ترسم اين خطا رو در هاست هم بده كه اون موقع قوز بالا قوزه
لطفا من رو كمك كنيد
بعد اگر مي شه يك كمك اجمالي در مورد استفاده از سيزن ها كنيد مثل چگونگي ثبت يك سيزن و چگونگي چك كردن اون در صفحه هاي ديگه

برای استخراج اطلاعات از mysql:
mysqldump -u root -p db-name > db-name.sql
و برای ورود به دیتابیس
بعد از ساختن یک دیتابیس در mysql مثلا به نام test
mysql -u root -p test < db-name.sql

برای ارور ها هم به فایلهایی که قرمز کردم مراجعه کنید خطا از اونجا منشا میشه نه از خط پنجم فایل login شما.
توجه کنید که فایل رو از ابتدا شروع کرده باشید بدون فاصله
یعنی
php?>
رو از اول خط نوشته باشید و فاصله ای پشتش نباشه.

MATRIX reloaded
01-08-2008, 15:17
برای ارور ها: احتمالا شما هدر ها رو وسط صفحه ارسال کردین. هدر ها باید در ابتدای کد ارسال بشن. یعنی قبل از هر خروجی html

David.Jn
01-08-2008, 16:36
سلام
نمیدونم هنوز مشکلت حل شده یا نه!

این error زمانی رخ میده که headerها قبل از کد ارسال بشن.
جوابی که هر دو دوستان دادن درست بود ولی من میخوام کاملترش کنم.
بعضی از ادیتور ها زمانی که کد نویسی می کنی قبل از این اعلان ؟> سه تا کاراکتر اسکی میزارن.
همونطور که میدونید نباید قبل از php?> هیچ چیزی نوشته بشه حتی یک فاصله. ولی این سه تا کاراکتر کار رو خراب می کنند.
به نظر من شما فایل php تو با یه برنامه هگز باز کن ببین چیزی قبل از اعلان php هستش
آدرس زیر را دنبال کنید و فایل php تون را توش باز کنین و اون سه تا کاراکتر را حذف کنین.

start =>Run =>edit =>file=>open

parsaman
05-09-2008, 21:30
سلام دوستان همین طور که کفتین این ارور معمولا به خاطر فاصله و کاراکتر اضافی قبل و بعد از <? ؟> هست.ولی من مشکلی می خواستم بگم که من در فارسی کردن پورتابلی مواجه با این ارور میشم و در فارسی سازی هم با ادیتور utf-8 میکنم و به خاطر همین کار این کاراکترهای اضافی ایجاد میشوند وبا پاک کردن آنها فایل به حالت anci برمیگرده و نوشته عجیب غریب میشن
ممنون میشم راهی بگین که با تغییر به utf وحذف کاراکترهای اضافی فیل به حالت utf بمونه.
monirie_sport@yahoo