PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا مادربوردم مشکل داره؟

surpriser
01-08-2008, 09:17
سلام بچه ها.حدود یه هفتست که سیستمم رو آپگرید کردم و با این مشکل رو به رو شدم.وقتی سی دی مادر بردم رو میزارم که درایور ها رو نصب کنم یه پنجره باز میشه و مینویسه detecting device... و سیستم به طور کامل هنگ میکنه حتی num lock هم کار نمیکنه.وقتی دستی تک تک درایور ها رو نصب میکنم درایورها نصب میشه ولی وقتی میخوام با اینستالر خودش نصب کنم هنگ میکنه.گفتم شاید از ویندوز باشه ولی هم xp ریختم هم ویستا ولی مشکلم حل نشد.گفتم بایوسم رو آپدیت کنم و آپدیت هم کردم ولی حل نشد.این مشکل رو با درایور گرافیک هم دارم که در قسمت Analyzing به همین صورت هنگ میکنه.مادربردم هم Abit IP 35 Pro XE .این مشکل رو از روز اول که آپگرید کردم داشتم.حالا به نظر شما:

1)مادربردم اشکال داره؟
2)گرافیکم مشکل داره؟
3)یا اشکال از جای دیگست؟

مشخصات سیستم:
cpu: intel Q6600
mainboard: abit ip35 pro XE
vga: ati 3650 ddr3 512mb
ram: G.Skill 2*1gig 1066

surpriser
01-08-2008, 20:01
سلام.من منتظر جوابتون هستم!

Mezzo
01-08-2008, 20:58
من تجربه كار كردن با اين مادربرد و نرم افزارهاشو ندارم ولي نبايد دليلش سخت افزاري باشه. اگر درايور ها بطور كامل نصب ميشه پس مشكلي وجود نداره. احتمالا اشكال از خود Installer هست شايدم بايد يه خورده بيشتر بهش زمان بدي تا Detect كنه...

surpriser
01-08-2008, 21:48
سلام.ممنون از جوابتون.مشکل اینجاست که همین مشکل رو با درایور کارت گرافیکم هم دارم.در ضمن چند بار ویندوز هم عوض کردم هم xp هم ویستا.هر چی زمان هم بدی تفاوتی نداره و به طور کامل هنگ میکنه.حتی به پشتیبانیش هم زنگ زدم و گفت نباید همچین بشه و گفت مادربردت رو بیار اینجا اما خواستم مطمعا بشم که اشکال از مادربرده و گرافیک و رم و ... مشکل نداره.به هر حال اگر دوستان بازم راهنمایی کنند ممنون میشم.

H.Operator
03-08-2008, 01:25
سلام.ممنون از جوابتون.مشکل اینجاست که همین مشکل رو با درایور کارت گرافیکم هم دارم.در ضمن چند بار ویندوز هم عوض کردم هم xp هم ویستا.هر چی زمان هم بدی تفاوتی نداره و به طور کامل هنگ میکنه.حتی به پشتیبانیش هم زنگ زدم و گفت نباید همچین بشه و گفت مادربردت رو بیار اینجا اما خواستم مطمعا بشم که اشکال از مادربرده و گرافیک و رم و ... مشکل نداره.به هر حال اگر دوستان بازم راهنمایی کنند ممنون میشم.
حتمآ ببر پیش پشتیبان چون اگر رم یا گرافیک مشکل داشته باشه همون موقع بوت خودشو نشون میده......:5: